Універсальне дріжджове тісто "Здоров'я домогосподарки", яке навіть в холоді добре

Тілі-тілі тісто, наречена і наречена! Так чаї поціновувачі, підказуючи, що сім'я повинна виростити найближчим часом. Як тісто. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Сьогодні ми маємо холодний І це називається, що з причини. Все, що виростає не в теплому місці, як на замовлення, але ... в холодильнику!



Редакція "Сайт" Я спробую розібратися, чому це відбувається, але фізика трохи щільно. Здавалося б логічно зробити висновок, що температура в холодильнику ще не під-зеро, що означає, що тісто може добре рости. Більш того, багато хто переконаний, що холодне тісто в його властивостях набагато краще, ніж звичайно!

Холодне тісто називається «французька» або «Хрущов». Після фітингу в холодильнику тісто стає схожим на матеріал, з яким можна створити: струганий, пластик і слухняний. Він буквально створений для того, щоб зробити всі види візерунків і локонів з нього. Що здається, що він шукає. домогосподарка!



Дріжджі тістоДуже комфортно. Я варився ввечері, кладемо її в холодильник, а вранці ви вже випікаємо торти. Крім того, вона зберігається довше і може бути заморожена, якщо вона виходить в надлишку. Потрібно поставити в пакет або закриту ємність. Не отримаєте ніяких запахів.

Вони кажуть, що тісто в морозильній камері може безпечно тривати місяць. Так, одна майстриня випікала партії бункерів, тісто залишився, вона заморожує її - і заготівля! Я тільки пам'ятаю, коли я їсти їжу. Зроблено, щоб взяти пакет і за інтересами, які намагалися зробити випічку. Summarizes, що не було проблем. Тісто відійшло і виявилося великі бункери.



Холодні компоненти тесту
  • 500г борошна
  • 125 мл молока
  • 125мл кефір
  • 15г дріжджів
  • 1 яйце
  • 30г цукру (100г для солодкого тіста)
  • 50г вершкове масло
  • щіпка
  • содова


  1. Додайте дріжджі до теплого молока, трохи пізніше додайте цукор, сіль, кефір, яйце та м'яке масло. Дуже добре, якщо інгредієнти при кімнатній температурі. - відео



  2. Борошно необхідно просіяти і додати в неї трохи соди. Тепер перемішайте все разом. Зберігати тісто міксером з спеціальною насадкою. Якщо немає, то вручну. Потім тісто слід збити на стільницю, покриту рушником і залишити на півгодини при кімнатній температурі. Потім поставте в холодильник на дві години.



  3. Давайте просто зробимо бульбашки! Розкачати тісто з листами, трохи змастити рослинною олією і посипати запаленими сухофруктами. Як родзинки і абрикоси. Наріжте листи в умовно рівні прямокутники, розкачати рулетки, дайте їм прийти на годину і відправити їх в духовку 20 хвилин. І перед тим, що анонт зверху з молоком жовтка. Безкоштовно!





Деякі рецепти повинні пройти холодну бродіння. Це робить найкращий ефект на піском або листовому тісті. Деякі інгредієнти повинні загусувати так, щоб тісто потім буде формуватися будь-яким чином, не прилипає або опікується. Написати відгук про те, що ви використовуєте в щоденному житті холодного тесту і що ви отримуєте результат.



Вони кажуть, що холодний Не відрізняється від звичайного. травень. А ось чому господині з усієї країни воліють варити її? Диви наш рецепт приготування дріжджового тіста під міфічною назвою «Drowner». Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное