Дочка і сино-правова купили полуницю, а з батьками не поділилися, їсти в кімнаті

Ви думаєте, що розділення бюджету та їжі допомагає або подруги, які живуть в одному будинку з багатьма родичами? Сьогодні ми хочемо поділитися з вами життєвою історією про те, як один невеликий неприємний інцидент зламав сім'ю за місяць, і дізнатися, чи ви коли-небудь зіткнулися щось схоже на це.

Ми сподіваємося, що ми допоможемо нам в цій непростій ситуації!

Я шукав жити з чоловіком, молодшою дочкою і дідусь тричі. Але два роки тому, найдовша дочка Ліза і її сина-право вирішили купити власний будинок і попросити залишатися з нами протягом деякого часу, щоб не витрачати гроші на орендовані квартири, в той час як вони врятували за пуповинну оплату за іпотеку.

У нас є достатня кількість простору, тому ми домовилися допомогти їм. І до недавнього часу все було дрібно. Але через кілька тижнів тому я почав заперечувати, що Ліза і її син-в-право діяли дивно.



На жаль, вони припинили наконечники на їжі і їсти з нами на одному столі. Вранці, вони повинні були кидати на роботу, а ввечері вони вийшли дуже пізно, тому зазвичай ми вже гасали.



Я думав, що це був молодий. І правда, вони, ймовірно, працюють від світанку до сутінки і стрибають з їстів. Я зданий. Я попросив своїх обідів принаймні. Але це було відхилено.

А один день на обід, мій чоловік сказав, що він бачив наші дорогоцінні Lisonka і його брат-в-правові перетяжки різних делікатесів в приміщення. І вранці вони не згадували, що вони організували склад їжі у спальні.

Р

Скоро після нашої розмови ця ситуація повторилася самому. І стало зрозуміло, що діти роблять це весь час. Вони їсти всі види делікатесів таємно, але вони не думають про обмін.

Р

Я не можу стояти, і вирішив поговорити з дочкою. Я був зануренням, що вона приховала їжу з сім'ї.

Відповіді Ліза здивує мене! «Мом, ви знаєте, що ми економимо квартиру прямо зараз. Ми не маємо можливості годувати всю сім'ю. А що ви варите, не їсти, бо ми звикли до різних дієт. Це, дочка сказала неспішно.



Я нічого не сказав. Не доторкнувшись до нашої їжі. Що можуть бути претензії? Ну, вони ратують окремо, але за свої гроші. В кінці, як для решти витрат, потім Ліза і її син-в-право-правові наконечники були виведені на рівних умовах.

І поки я був дуже відхилений цим неприємним інцидентом.



Як результат, після цього діалогу з дочкою, ми навряд чи говоримо. Ми живемо як незнайомці на місяць. Про це Але що? Я не можу прийняти цю позицію моєї дочки. Я вірю, що так як ми живемо в одному будинку, як сім'ї, ми повинні бути присутніми відповідно.

Що ви думаєте про цю ситуацію? Хто ви думаєте, що є більш правою, мати або дочка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное