Бабця написав волю і залишив все до онука, і син був позбавлений

Відверто стюардеси Коли мова йде про близьких до нас, ми рідко думаємо про наслідки. Скільки кварель не вдалося уникнути, якщо люди відключили «самий режим» вчасно? На жаль, в теорії всі розуміють це, але на практиці вони крокують на одній граблі.



Герой нашої історії сьогодні був у складній ситуації. Угорний син Галини Федоровни зробив все, щоб зіпсувати стосунки з нею. І коли на порядку денного спадщинаВін і його подруга почав тероризувати літню жінку. Як це закінчиться?

Я працюю в житті. Способами були обгрунтовані, бо нам вдалося купити велику квартиру, і отримати автомобіль, і навіть будинок в країні, щоб облаштувати. Крім того, я ніколи не зажадала грошей на себе. На 70-му я дивлюсь, тому що я завжди подбаю про себе.

Коли ми відреставрували, ми хотіли піти на довгий шлях. Але Бог мав інші плани... Мій чоловік впав тяжко, і незважаючи на рік і половину важкої боротьби, він скоро відійшов. В цей час був 24.



Соон Егор вирішив одружитися, і ми почали жити разом: мене, мій син і його Наташа. Для всіх. Через рік мій дочок-в-право віддавав хлопчикові, і в житті з'явився новий сенс. Я був щасливим бабусям, допомагаючи молодим. З Наталею, до речі, у нас було велике відношення.

Але всі змінилися, коли мій син вирішив розпочати свій бізнес. Звичайно, не було грошей. Тому він запросив мене продати котедж і дати йому всі приступи. Я не хочу це зробити, але я все ще вірю в Єгору і допоміг йому. Виявилося, щоб бути в марлі. У випадку з'явився банкрут і всі гроші не пішли.



У зв'язку з фінансовими труднощами, Егор і Наташа стали постійно кварель. В результаті вона прийшла до розлучення, і я добре розумію дочку-в-праву: перенести поведінку мого сина було дуже важко. Наташа вирушила батькам, беручи дитину з нею. Але ми продовжили спілкуватися, я часто ходив до них.

І Єгор. Мене. Але незабаром в житті з'явилася нова леді. Оля негайно мене не сподобалося. В цілому вона дівчина з персонажем, хоче жити в розкіш, що вже не в нашому будинку. Мій син був 30-річний, і він все ще прийшов до мене і був Олеся для подарунків.

Невибагливе рішення Я ще продовжив піти в Наташу і мій онук. У деяких випадках я вирішив, що це буде час, щоб зробити з адвокатом, оскільки вік старий, що може бути. Я залишила все своє майно до свого онука. "Це буде право і справедливість", - Я думав.

р.

Богдамн мене, щоб розповісти Егор все. Він зробив реальний скандал! І коли його нова пристрасть дізналася про своє рішення, Що ж милосердя на мене, як вона повинна отримати житловий простір. Я не можу стояти його і отримав їх як з квартири. Коли вони залишили, мені довелося викликати швидку допомогу. Тиск стрибнув на реальний.

Не вдалося. Тепер кожен день це Olya називає мене і робить скарги. Нема нічого не відбувається. Я попросив його псувати його леді. Але в відповідь я почув тільки звинувачення, що я був в ваговому розповіді її. Як це стало?

670268

Я не знаю, що робити. Оля не дала проходу, нещодавно прийшла до мене і знову почала накачування. Я знаю, що я повністю самостійний. Тільки Natasha підтримує мене ... Чому найсвіжіші і найсвіжіші люди роблять такі припливні речі?

З редакційної редакції «Для того, чому найсвіжіші та найсвіжіші люди комісять такі акти?» запитує Галина Федорівна. Я хотів би сказати, що це риторичне питання. Але є причини. Можливо, син героїні зіпсував все своє життя, і він звик до такого життя. Звичайно, втратив все, він почав показати характер.



Я думаю, зробив праву річ. Може бути, вона не повинна сказати сина все. Я боїться, що він і його подруга продовжать покласти тиск на Галина Федорівна. Хто знає, чи змінить її розум в кінці?

Що ви думаєте про цю ситуацію? Що б ви робили на місці головного героя історії? Подаруйте свої враження в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное