Якщо ви не дозволите вашій рідній дачі?

Якщо вона падає, вона падає. Ви не знаєте, що робити з цією спадщиною. Ймовірно це ситуація буває багато. Я пішов, кажучи, мій бабуся після декількох тисяч доларів, і ви розумієте, що все ще вони не особливо дисперговані. Це його. дивнийй



Редакція "Сайт" Він не має багато робити з спадками, але історія може розповісти про це дуже багато. Ми впевнені, що багато людей стикаються з цим. Ми знаємо, що через спадкування, близькі родичі стають ворогами. Але це трохи відрізняється ситуацією.

Я старий чоловік, подякувати Богу, підняв сина і зміг відпустити його з гнізда. Він хороший хлопчик, він знайшов той же дівчина, вони одружилися. Я мав мій бабуся. Де взяти, запрошувати їх, щоб приїхати до нас, щоб не витрачати гроші на орендовану квартиру. Я маю двокімнатніОтже, ми всі налагоджуємо.



Батьки дочки-в-завжди також бідні, живуть в однокімнатних кімнатах. Ми намагалися надати їм нашу квартиру, але там не було. Так зараз. Марія успадкувала спадщина від її бабуся. Небагато, близько шести тисяч доларів. Ось скільки бабуся тримає секрет від усіх. Збережений на себе, звичайно.

Що робити з цими грошима? Ви не можете купити що-небудь для них, точно не достатньо для квартири, за іпотеку, дохід невеликий, і якщо БанкоматиЩо робити, якщо ви втратите їх в цілому? Ми думали довго, що робити з ними, і, нарешті, ми отримали один варіант. Я дуже любила ідею.



Невеликий будинок виглядав на шматку землі. Не в передмісті, далі, потрібно дістатися поїздом, а потім автобусом. Тексти пісень, а це означає: Але це невелике, тому що мій син має машину. Ще одна річ, що він зайнятий весь час, працюючи, ви можете піти тільки на вихідні. Так вони вирішили купити це місце. У готелі є хороший будинок.

Я пішов з ними і думав, що вони кажуть, завжди мріяли після того, як я відступив, щоб переїхати до такого будинку. Черемош, мирний, сад. Не турбувати дітей. Будинок невеликий і старий, але добре. Маленька родина. Це може добре жити, але для однієї так розкішної.



Я уявляв, як висадити клумбу там, вирощувати розсаду. Теплиця вже представила невеликий. Є, спасибі Богу, води в колодязі, але це проблема? І давайте молодим перебуванням в квартирі, влітку вони прийдуть до мене, залишають онуки. Дорогі!

Вона сказала сина про все, і він напевно не розуміє. Але ви все ще повинні поговорити з Мері. вона отримала ключі, і вона отримала дачу на неї. Я не бачу це як проблема, у мене є хороші стосунки з Мері. На обідній стіл я зробив свою пропозицію. Я перейде до країни, кладаю все для того, щоб там, вони прийшли, коли вони хочуть, і я можу переїхати до квартири за цей час. Не вдається в дорозі.



Який сюрприз я був, коли Мері перевернув мене. Вона стверджує, що нічого не потрібно робити зараз, і ви можете відкласти її на рік або два. Будинок міцний, він буде стояти. А ти, Зінаїда Олександрівна, нам потрібно тут. Не думайте про це, але я не даю вам ключі. Вибачте мене.

Звісно, я був забраний. Я не думав, що наша Маша була такою в'язаною дівчиною. З одного боку, я був плащим, що вона оцінила свою турботу, і з іншого боку, я не хотів, що вона так просто знищила мій повітряний замок, який я збудував і вже смакував мої солодкі мрії. Але що ми робимо зараз? Чи варто намагатися переконувати Мері? ?

р.

З редакційної колегії ми ще замислюємося про іпотечні. Хоча з такою сумою рабства, очевидно, неминуче. Ну, це дача! Зінаїда Олександрівна хоче досягти своєї, і ми хочемо, щоб Маша змінила її розум трохи пізніше. І поки малюк маленький, другий Не болить. Тексти пісень, а це означає: Ви думаєте, що це неправильно? Тоді сперечатися в коментарях!

Несподівана спадщина Іноді як сніг на голову - більше проблем, ніж позитив. Але, звичайно, це так. У будь-якому випадку, підтримка ніколи не буде зайвим. Читати статтю про те, чому мільярдери не хочуть залишити свої гроші дітям. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное