Зателефонуйте друзям на сирому торті "Рафаелло", що засвідчує Великодній обід

Цього року я запікаю на по-справжньому королівському рецепту. Сирна основа з вишнею, шоколадним і кокосовим кремом Це називається Rafaello. - які можуть смакувати краще!

Великодня делікація подається мармуром в розділі, і смаки, як дуже ніжний сирний десерт. Я перший спробував його з братом два роки тому, і тепер ця версія Великодня мій улюблений.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки бразилки з вишнею і шоколадом. Не можна відірвати!



Сирний торт для Великодніх інгредієнтів
  • 500г сир
  • 100г + 0,5 ст. цукру
  • 3 жовтки
  • 80г крем (33%)
  • 40г кокосовий крем
  • 100г кокосових стружок
  • 50г вершкове масло
  • 70г чорний шоколад
  • 100г вишня
  • 1 ч.л. крохмаль


Підготовка
  1. Для приготування їжі. сирний сир У зручному контейнері об'єднати двічі натерти через сито сир, цукор, жовтки і вершкове масло. Все продувається міксером до однорідної маси. Поставте готову сиру на середній вогонь і доведіть до кипіння, але не варіть. Як тільки з'являються перші бульбашки, видаліть відро з вогню. Залиште масу для охолодження.



  2. Для вишневого наповнювача можна взяти вишневий морозиво, який повинен бути попередньо відталений. Перемістіть вишні з блендером, а потім пропустіть через сито. Вишневий пюре необхідно довести до кипіння з цукром і крохмаль. Після кипіння тримайте на плиті ще одну хвилину, а потім зніміть вогонь.





  3. Охолоджене сирне тісто діало на дві частини. В одному додайте вишневий пюре і трохи сушеної вишні (за бажанням). Подивитись його добре.


  4. У другому - розтоплений холодний темно-білий шоколад і кокосові стружки. На мій погляд, краще брати білий, але автор рецептури показує це в прикладі темного. У окремій ємності збийте холодний жирний крем з кокосовим кремом. Потім додайте їх в дві маси приблизно на рівні суми. Стирайте обидві маси добре.





  5. Щоб сформувати Великодню, візьміть пластикову силіконову доріжку і покладіть її зверху вниз на зручну широку страву так, щоб сиритися потім протікає в цю страву. Покладіть два або навіть три шари чистого марлі. Поставте в полуничну сиру, чергуючи масу з вишнею і шоколадом. Періодично торкніться маякону на столі так, щоб сир краще втирають і повітряні бульбашки вийшли. Заповніть трекер до вершини.





  6. Закрийте краю марлевого саду і покладіть Великодню в холодильник на добу. О, так, головне: зверху тістечка потрібно розмістити будь-яку поверхню (наприклад, пластину) і масу (Використовувати коробку крему). І протягом всього часу Великодня знаходиться в холодильнику, періодично потрібно злити рідину витікання.



  7. В кінці зазначеного часу візьміть східний від холодильника. Поверніть її над тим, щоб пластина була на дно. Ретельно видаліть форму і потім марлю. При бажанні Великодня можна прикрасити пелюстками троянд і фруктами. Підберіть декор до смаку!





А щоб отримати більш детальну інформацію про цей рецепт, подивіться відео з одного з моїх улюблених. кухня-канал Юлія Малий. Всі страви за її рецептами вийдуть красиво і дуже смачно!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Редакційна колегія Також я пропоную ознайомитися з відмінною колекцією перевірених рецептів сиру Великодня. Класична сира, заварка, карамель, шоколад, з яйцями і без... Підберіть будь-який і переконайтеся, щоб приготувати на кухні.



Я думаю, що це сирний сир Дуже смачна їжа, яку я чекав на рік. Якщо вам подобається сир, то цей сирний торт сподобається вам. До речі, вам не доведеться варити його тільки на Великдень!
й ¶
І мій сестра натерти її пальцем минулого року від тертя сиру для цього ласощі. Ви можете, звичайно, і блендер, але це не так ніжно.

Ви коли-небудь варили сир для Великодня? Якщо ні, спробуйте, це смачно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное