Коли чоловік залишив свою дочку з дітьми, вона продала будинок і кинулася до неї.

Допомога мамі. Це може бути дійсно неоціненною і вдячністю нескінченно. Але міжособистісні зв’язки людей, навіть дуже близькі, як правило, приходять до мертвого кінця. Все відбувається.



Редакція "Сайт" Будь ласка, ознайомтесь з цим текстом та приєднуйтеся до обговорення. Тому, як краще діяти в цій ситуації. Як стати щасливою матір'ю, але все ж зробити своє життя.

Мій чоловік пішов з двох дітей, коли один був два і другий був не рік. Я шукаю, що він сказав, що був спокійний жінка, бо я їсти його мозок. Я побачила його як зраду, і сказав йому, щоб вийти з мого життя. Я не бачу, що мій дитина, і я не хочу бути батьком. Він прийняв і зникнув від нашого життя. Мик.



Я поклав стопу, розкочував рукави і кинув себе в бій. Але сили, звичайно, не були рівні. Я буквально вистачало протягом трьох місяців, потім я впав. Моя мама прийшла, щоб врятувати мене. На жаль, це наша родина. Я не знаю мій батько, і я зникла, як це чоловік. За тиждень я був просто спати, коли мій мама подбали про дітей і готували нас їжею.

Зробила рішення самостійно. З Продається квартира в районі, де ми звикли жити, а з приходами купили тут. Мама, що залишилася на допомогу. Я зможу зосередитися на моїй професії і кар'єри. Звісно, мій персентний плодоношення.

Р

Моя мама була з мене весь час. Я був таким чином, щоб зробити ідею, що він завжди допоміг, що я не бачив інших варіантів. Я почав заробляти більше грошей, інвестувавши в сина. Поїхали на спорт і просувається там, другий займається творчістю, хоче стати художником.

Зараз найстаріша сімнадцята і найменша п'ятнадцять. Ми ще живемо в одній квартирі. Боже Я змогла отримати трикімнатну іпотеку. Але все ж, два вирощених хлопців, мене і мій мати, який вже увійшов до категорії літніх людей, отримати трохи змащений.



Крім того, мама почала відчувати себе гірше, стала більш категоричною, вона любить її життя менше і вона починає трансляцію цього невдоволення на нас. Здається, що вона не хоче помітити, що хлопці виросли, все ще намагаються контролювати їх, зустріти їх з школи. Здається неприпустимо для них, але мама наполягає на неї.

Крім того, вона намагається контролювати мене. Я маю чоловіка. Дуже добре, мені подобається. Діти вирощено, незабаром відійде на свій бізнес, тому я вирішив жити трохи за себе. Я тільки трохи більше сорок. Навіть мама запропонувала зробити те ж саме, але вона вважає, що її поїзд вже давно пішов.



Якщо вона не допомогла мені, можливо, вона буде мати. В цілому наше життя всупереч. І я розумію, що це не може йти так. Я в настрої, щоб орендувати квартиру для себе і юнаків, старше, хочеться залишитися тут, тому що це ближче до тренувань. Він буде виглядати після Бабця. Я зустрілася до роботи. Це буде чудово, але це не дуже красиво.

І тепер я відчуваю себе, як я дурна. Я не знаю, як вона візьме її, я ще не говорив. Я залишаю його в трикімнатній квартирі, я просто приймаю речі. Але я все одно маю цю душу, я не знаю, як зробити правильно. Я не хочу боляче мами, але це буде приступати, щоб пропустити шанс.



Ми очікуємо, що Ваші поради в коментарях. Здається, що наш абонент дійсно досягнув мертвого кінця. Не пропустіть шанс. зберегти життяй Можливо, моя мама відповіла її позицію. Але в цьому випадку ми спираємось на вашу думку. Надіслати

Допомога мамі. Вага золота. Вона завжди жертвує себе для щастя дітей, дає останній захист і вірить, що вона робить це право. Про те, що відбувається, якщо ви випадково читаєте, що ваша мама залишилася. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное