Що таке Tetkin Wardrobe?

Навесні в повному обсязі оголошують свої права і в той час як сидять в домашніх умовах, є прекрасна можливість ретельно розглянути Ваш гардероб. Головне питання - як не стати тітка, яка вам не подобається, коли ви подивитеся на себе в дзеркалі. Звичайно, буде складно виключати будь-який окремий критерій «притомності», але є, звичайно, подібні риси.



У лавці ми спробуємо зрозуміти, а потім побачити, які стилісти рекомендують звернути увагу. Як виходить, недостатньо купити стильний костюмПерш за все, бажано знати, що результат потрібно досягти. Редакція "Сайт" Трохи про актуальні тенденції.



Напевно, десь на підсвідомому рівні жінки навмисно перетворюють себе в тітка, так як б вірять, що вони виглядають набагато більш серйозним і діловим. У той час жінки починають слідувати в певній точці. Це форма Це сумниця зрізається без будь-яких грацій. Так, «Чи не працює».



Як колір і дизайн повинні бути оповідані. Тут всі види трусики, квіти, намистини і луки. Це щось з століття до останнього. Особливо пригнічує сірі і земляні відтінки, але є екстремальні - композиції яскравих кислотних кольорів, які привертають ще більше нездорової уваги до мішецької крою. Однак в пошуку альтернативи важливо також дотримуватися заходу. Дивитися тут.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Це справжня весна в Москві! Я бачив перші снігопади? і повітря так весна, кожен ходить в гарне пальто! Вам подобається повідомлення про те, як не робити. Збирають максимальну кількість вподобань і коментарів. Половина коментарів: “Що ви думаєте?” Але коли ми пишумо, як це не повинно, ніхто не любить. Чому ми плутаємо? потрібні повідомлення про те, як вона повинна бути? Сьогодні - про антитренди весни? Як не робити, якщо ви хочете бути стильними? і якщо ви не хочете - ваше право. Пишіть галерею! Ми готуємо щось для вас! Чекати?

Останнє повідомлення від MOTHERS STILISTS (@style.moms) на 11 березня 2020 в 11:31am PDT



Стилісти пропонують не зупинятися на одному стилі, набагато цікавіше спробувати щось інше, щоб бути різними. Однією з причин проблеми шафи називають відсутність різноманітності.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

«Фашіон – це їжа, яка не набуває на одній страві». Ця цитата стала більшою і частіше в розмовах з клієнтами. По-новому! На жаль, найбільша проблема з більшості шаф є недоліком різноманітності. Так багато людей прилипають до тих же комбінацій, які не бачать інших. На парі гардеробів найбільш поширена фраза: «І що це можливо?» Досягнення різноманітних зображень: завдяки підвищеній видимості завдяки практики в реальних магазинах завдяки навчанню завдяки бажанню змінитися! Ці 4 фактори можуть працювати чудеса! Наприклад, я постійно спробую нові стилізацію не тільки для зображень клієнтів, але і на себе. Нещодавно я припинив @lyyk_store знову спробувати адаптувати жіночі або романтичні сукні для себе. І це, до речі, ваш основний запит прямо зараз. Я не можу бачити себе в одній сукні. Але коли я додаю: Аксесуари ш ремінь ш акцент взуття ш Стильні сумки ш кидка зверху, зміни ситуації! Шукаю себе з інтересами. До речі, як для взуття, тепер в @lyyk_store великий запас прохолодних човнів і долонів різних кольорів на низькому каблукі Kitton Hill! Неймовірно елегантний і водночас комфортний! Чи можна ви стояти довгі танці? Що ще потрібно навесні? Ну, коли фітинги, звичайно, не можуть протистояти без улюблених костюмів і комфортних образів повсякденного життя. Вони звучать по-справжньому завдяки еко-скіну! До речі, у них є відмінна риса сертифікатів разом з мережею балетних студій (повно, це те, що я називаю їх?), салон краси і майстер-клас з букета. Хочу виграти сертифікат для фітнесу з естетикою балету. Може це зробити мене йти на спорт? Як ви думаєте про різноманітність зображень у вашому гардеробі? У вас є один? Або ви вибрали один або два звичайних комбінацій і використовувати їх?

A post shared by Stylist Imagemaker SPb (@irina_kahovskaya_stylist) on Березень 5, 2020 в 10:44pm PST



Якщо приділити увагу костюму, варто пам'ятати, що в моді все ще віддають перевагу мінімалізму. Тут є правильний вибір, щоб зрозуміти, що ми говоримо про.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Натхнений весняним мінімалізмом Laconic, естетика і фемінність – це те, як я б описав цю колекцію. І я знову зауваю: жіночність не проявляється в щільному силуеті, не в відкритій кольці або короткій спідниці. Фемінність – енергія любові та смаку для життя. Кондиціонерський гай, добре занурений зовнішній вигляд, приємний аромат, вогонь в очах, прихована сексуальність, на мій погляд, уособлення фемінності, яке не приховує будь-якого зайвого розміру.

A post shared by FASHION BLOG by YANA LUNKOVA (@lunkova_yana) на 7 березня 2020 в 6:49am PST



Іноді поєднання кольорів є вирішальним фактором. Практично завжди доречні контрасти, які підкреслюють образ. Відчуйте, що колірна гамма радує очей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Продовжити тему поєднання кольорів. Шукайте подібні повідомлення tag #combination_flowers_lu > Натхнений кольором і налаштовується на позитивну хвилю

A post shared by FASHION BLOG by YANA LUNKOVA (@lunkova_yana) 22 березня 2020 в 6:34am PDT



Кілька порад про те, як не плутати в трендах. Мода перетворюється дуже швидко, тому вечірня сукня, яка добре на вас сидить, сьогодні не може виглядати дуже добре. Познайомлюся з цією колекцією, вона розповість вам багато.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я не потребує всіх цих трендів. Я хочу бути красивим! Натхнення на рубрику #remove_is_i Я малю від повідомлень на Direct? Напередодні Дня Святого Валентина було багато питань на цій темі. Ну, 8 березня все ж попереду, і в загальному весняному стані на носі. Так сьогодні про сукні, які підкреслюють гідність. Чи є щось магічне у вашій шафі? Для чого необхідно, підкреслюючи, добре, що необхідно заховати? Якщо вже не сумувати, У вас є можливість отримати його безкоштовно. І не тільки плаття, але і взуття, штани і пальто. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Призовий фонд розіграшу майже 20 тис. + капсули?

Останнє повідомлення від Stylist Online (@diliarosh) на 17 лютого 2020 в 8:25pm PST



Без чіткого прикладу складно уявити, що все це виглядає як в реальності. Ось добірка з стиліста, так як зазвичай буває «дощ» і як «після». Результат приголомшливий!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Моя дорога, ви можете допомогти мені вибрати? Студенти «Базова формула хребта» 5 потоків покращують свої шафи? Вони є величезними молодими людьми: вони почали серйозну трансформацію своєї свідомості, як зібрати шафу, на основі їх коду зовнішнього вигляду, їх способу життя і їх цілей. У кожному побаченні серйозні зміни в образі, глибоке розуміння себе і моєї гармонії. Коли я дивився створення своїх журналів стилів під час курсу (Я не боїться називати їх магазином знань про особистісний стиль, до якого ви можете звернутися і доповнювати життя), читати коментарі та висновки для кожного уроку, перевірити домашню роботу, душу заповнилося радістю від того, що їх світ і розуміння їх краси різко змінився. Як вони розуміють свою магію, їх жіночну природу і навчаться її висловити? Це був чудовий і зрозумілий потік для мене. Разом з командою ми вдосконалили курс і його проходження. Шановні друзі! Дякуємо за підтримку! Чи є ти моя сила і моя мотивація? І тепер я запитаю вас, щоб допомогти вибрати переможця серед тих, хто вирішив поставити свої фотографії до і після того, як. Хтось працював з гардеробом, демонструючи незвичайні комбінації знайомих речей, хтось пішов в магазин. Метод універсальний і підходить для вашого випадку. Ми маємо чудові призи: 1. Футболка з коханої @pivot_design_rus 2. Сережки з стильного ювелірного бренду @tanissa. ювелірні вироби 3. ще яскраві сережки від @beily. магазин. Я чекаю в коментарях за номер з трансформацією, який ви знайшли цікавіше і можливо, ви можете написати чому. Якщо ви хочете, щоб ваша підтримка?

Останнє повідомлення від Stylist Imagemaker SPb (@irina_kahovskaya_stylist) на 20 березня 2020 в 12:55am PDT



Наймодніші жінки Ми не завжди покладаємось на одяг. Прогулянка, ставши, шукайте речі, які визначають образ. Стиль і одяг завжди доступні. Не існує проблеми з цим, у кожного є Інтернет під рукою, просто потрібно звернути увагу. Поділіться цією статтю з іншими, і писати в коментарях все, що ви думаєте про це. Ми будемо радіти вам знову цікавою модою. Переглянути більше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное