Майстерність приготування млинця в Польщі

Минулого року я відвідав Краків, один з найкрасивіших історичних міст Польщі. Моя людина і я ходила на старих вулицях в будь-який день, відвідав замок Вавел і площа Ринок. Я дуже сподобалося Краків: спокійне, спокійне і затишне місто.



Місто славиться найбільш апетитними випічками в Європі. Я пам'ятаю більшість всіх. «Краковський сирман». з піщаного тіста і з неймовірно ніжним повітряним начинкою. До речі, багато хто стверджує, що рецепт цього Чізкейк насправді прийшов з Львова до Кракова і навпаки. Не дивно, що ці міста люблять братів.

Як приготувати сирні сирні інгредієнти
  • 1кг сир
  • 10 курячих яєць
  • 225г вершкове масло
  • 375г цукровий порошок
  • 2g ванілін
  • 3 ст.л. крохмаль
  • 100г родзинки
  • 250г пшеничного борошна
  • щіпка


р.

Підготовка
  1. Візьміть м'яке вершкове масло і збийте разом з цукровою пудрою. Додайте 1 яйце, ванілін, борошно і перемішайте тісто. Готова маса направляється в холодильник на годину. Коли тісто готовий, потрібно нарізати трохи більше половини і розкачати його.



  2. Половина тесту викладається на чаші, покриту пергаментом. Тісто необхідно пропікати виделкою в декількох місцях. Потім поставте форму з тестом в холодильник на півгодини. Після цього надішліть в духовку нагрітий до 180 градусів і залиште для запікання на 12-15 хвилин.



  3. Давайте робимо начинку. Подрібніть сир через сито і ретельно збийте блендером. Потім перемішайте вершкове масло, цукрову пудру і яєчні жовтки. Продовжуємо збивати, додати одну жовтку і цілу сирну ложку.



  4. Ми беремо яєчні білки і додаємо щіпку солі до них. Залийте 50 г цукрового піску і збийте до отримання щільної піни. Потім додайте підготовлені родзинки і крохмаль. Білки заливають в сиру і повільно перемішують.



  5. Випечений торт викладається на форму. Покладіть сир начинку зверху. Решта половина тесту тонко прокочується і нарізається на смужках. Покладіть їх зверху торт у вигляді гриля і вставте в духовку запікану протягом 50 хвилин при температурі 180 градусів.





Коли сирець готовий, потрібно відкрити духові двері, щоб дати торт пиво - близько години. Ми рекомендуємо залити глазур зверху - для любителів солодкого. Зробіть глазур дуже просто: збийте лимонний сік і цукровий пісок. Як кажуть, фінальний дотик і полірування готовий. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное