Що приготувати сьогодні з буряка

Так є відсутність вітамінів сьогодні, ви хочете овочі, і ви не знайдете свіжі з вогнем протягом дня. Я збираю бджіл з білки, це її час! Вчора я готував борщ, день до вчора - буряковий салат, і сьогодні я вирішив здивувати додому незвичайною стравою - варений бджоли з сиром. Цей рецепт був поділений мною другом, який працював в одному ресторані протягом багатьох років.

Якщо ви хочете приготувати смачну страву, це швидко. бразилкиА потім зробіть млинці з неї. Для начинки використовують сир жирний з часником і зеленню. Ви також можете використовувати сирний сир - він стане ще більш ніж ніжним!



Beets з сиром сьогодні видання "Сайт" Поділіть інструкції з приготування буряків наповнювач сир. Це не тільки смачний, але і дуже корисний!

інгредієнти
  • 100 г варених буряків
  • 130г борошна
  • 300 мл молока
  • 1 яйце
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 400г жиру обрізається
  • 2 зубчики часнику
  • 1 ст.л. сметани
  • 60г кріп
  • 50г горіхи
  • сіль




Підготовка
  1. Зварити 2 дрібні буряки в злегка солоній воді. Прохолодний, чистий, а потім нарізати невеликими шматочками і подрібнити блендером. р.



  2. Для приготування бурякових млинців в зручному контейнері змішайте 100 мілілітрів молока, яєць, борошна і щіпку солі. Добре перемішати, а потім залити залишене молоко і рослинне масло. Стирайте, потім додайте варені буряки натерти в блендері. Стирати знову на однорідну масу. р.



  3. Змішайте млинці на рослинно-масляній сковороді. Поставте їх на пластину, щоб охолодити.



  4. Для приготування начинки ріжемо дрібно, пропускаємо часник через прес. Очистити горіхи і порізати їх ножем.



  5. У зручному контейнері змішайте сир зі сметаною і щіпкою солі. Стирайте, потім посипте подрібненим кропом, горіхами і часником. Ретельно.



  6. На одному млинці в тонкому шарі викласти начинку, а потім розкачати млинець в рулон. Далі млинці також змащують і обгортають в ньому вже готову рулон першого млинця. До цього рулону до виходу з млинців і начинки. 1 999 р.



  7. Обгорніть кожен з рулонів в харчовій плівці і вставте в холодильник на 2 години. Перед подачею нарізати невеликими шматочками. English, Українська, Français...





Якщо приготувати буряковий салат, то в поєднанні з солоною рибою і яблуком. І заповнить цю красу з домашнім саворим соусом. Навіть недорогі вироби можна приготувати дивно і святково влаштувати послу!



Такий рол виглядає яскраво і святково, тому ця страва обов'язково підніме настрій для себе і вашої сім'ї. До речі, я думаю про Великодній стіл приготуйте цю красу. Куряча рулетка не тільки дивовижний смак, але і корисні дієтичні властивості, які важливо при приході весни.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное