Які чагарники не слід різати навесні

Дача, як кажуть, ніхто не скасував, і якщо так, то потрібно поставити для того, щоб житло, і, звичайно, декоративні чагарники, які завжди рясно ростуть в сільських дворах. Якщо ви живете в місті, але лякаєте ці дні від самотності в країні, то ви зможете зрозуміти свою спрагу за активність. Тим не менш, кожен випадок повинен підходити мудро. обрізка - так само, як.



Подруга, який купив будинок в с. і очищає чагарник кожну весною на дачі, постійно скаржаться, що після чого немає нормального цвітіння, листя слабкий. А сусідський дід буквально висохає в квіти. Я не можу стояти це, пішов, щоб відвідати Раду запитати. Редакція "Сайт" Я хочу поділитися результатами розмови.



Виконуючи чагарники Афанась Нікітич (ім'я нашого діда) тільки шліфуються у відповідь: «Я бачу, що ви хочете зробити гарне знежирене, але ви не маєте знань». Дивись на бузку прямо перед вікном. Моя бабуся, Praskovya Emelyanovna, висаджена як тільки цей будинок був перебудований. А сто років тому. Чи не ви знаєте бузки більше життя, ніж люди? Що.

доб.200

За словами Афанась Нікітіча, обрізка плодових дерев і чагарників зазвичай починається навесні, навіть перед соком йде. Але є досить велика група чагарників, в яких утворюються квіткові бутони



Якщо ви чистите такий чагарник в звичайному часі, як на замовлення, не дивно, що більшість нирок просто буде знищена. Тому весняна обрізка цих чагарників неприпустимо.



Атанасіус Нікітич очищає чагарники після цвітіння. Він каже, що можна сформувати коронку і надати майбутній цвітіння. Зйомки, які вже цвітуть, повинні бути укорочені приблизно на третину, з'являються нові.



Якщо він бачить, що виникають пошкоджені або заморожені гілки, він видаляє їх все те саме перед соком. Саме це виробляє звичайну весняну очистку, але ретельно так, щоб крихка рослина не завдала шкоди.



Деякі зрізи ущільнюються досвідченим садівником, щоб не принести інфекції в рослину і зменшити загальний стрес. В цілому він говорить про те, що він чорнослив в сухому і перекусу погоду: так, на його думку, рослини легше переносять втручання.



Нарешті, Афанась Нікітич поділився цілим переліком чагарників, які не повинні бути обрізані навесні. Цей бузок, який вже обговорювався вище, гортензія, ясмин, зачіска, смородини, барбарис, кашель, японська керрія, weigela, deicia і спіреї. Тепер він має переважно бузок, барбарис і багато смородини, а будинок сповнений гортензій.



Від розмови мій друг зрозумів, що обрізка до Він ніжний. Я вирішив цей час перед цвітінням не доторкнутися до них, це цікаво, вони говорять, щоб побачити результат. А потім за принципом діда Афаназія збирається робити. Ми пропонуємо вам поділитися цією статтею з іншими, адже кожен хоче бачити пишний колір дерев і чагарників у своїй країні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное