Хліб для випічки на вершковому маслі

За кілька років Я запечена виключно за рецептом Юлії Висоцької. Але другий день, під час надзвичайних прогулянок через розтяжки інтернету, я був стиглий рецептом американського солодового хліба з невідомого автора. На фото хліба виглядав так апетитна, що я просто не можу протистояти спокусі, щоб спробувати приготувати його.

Я повинен сказати, що це один з небагатьох кулінарних експериментів, де я точно радий результат.



Сьогодні видання. "Сайт" Тексти пісень, а це означає: І він підкаже вам винятково. рецепти без дріжджів в американський формат.

Як зробити домашній хліб Інгредієнти
  • 480г борошна
  • 50г коричневого цукру
  • 3 ч.л. розпушувача
  • 1 ч.л. солі
  • 80г вершкове масло
  • 330мл солодовий напій


Підготовка
  1. По-перше, візьміть глибоку миску і перемішайте всі сухі інгредієнти в ній ( борошна необхідно просіяти, щоб хліб виглядав пишною).



  2. Потім додайте солодовий напій в чашу і добре перемішайте. Слід закінчити густим і злегка в'язким тісто.



  3. Далі поверніть на духовку 190 градусів і залиште її нагріти, а в той же час приготуйте форми для випічки. М'яко вершкове масло і рівномірно змащують страви, в яких випікаємо хліб. У змащених формах викласти тісто і залити його зверху залишками олії.





  4. Далі помістіть заготовки в опалювальну духовку і запікайте хліб на 60 хвилин при однаковій температурі. р.





Візьміть хліб з духовки і дайте трохи охолонути, щоб його було легше витягти з прес-форм.



Схожі Головна смак і його структура дуже схожа на звичайний стаканчик, тому його можна їсти просто з укусом з чаєм, без дрилі.

Ну, якщо додати шматочок бестурми або голландським сиром, ви можете безперечно втратити голову з різних чарівних смаків такого сендвіча. Якщо ви хочете перетворити регулярний сніданок в щось дуже красиво, обов'язково спробуйте випікання такого хліба на вашому дозвілля.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное