Класичний домашній "Наполон" за рецептом Ніни-суперграндма

Останнім часом я наполеон я був дуже скинутим. Коргі замочують в деяких дивних кремах, схожих на кислий майонез. У будь-якому випадку, потім я хотів зробити торт в домашніх умовах, і я прийшов на чудовий рецепт, який я не можу бути щасливим.



Класичний будинок "Наполон" Немає нічого складного в приготуванні такого торта, проте вам доведеться виділити вільний час для приготування розкішних домашніх солодощів. Результат перевищить всі очікування, особливо якщо ви не зробите простий масляний крем з цукром, але справжній щедрий кубик. Я пропоную вам писати його вниз. Кращий рецепт Наполеона в домашніх умовах Почати його негайно.



Тест інгредієнти
  • 1,2 кг борошна
  • 250 мл молока
  • 400г вершкове масло


Вершкові інгредієнти
  • 3 жовтки
  • 100г цукру
  • 500 мл молока
  • 3 ст.л. борошна


Підготовка
  1. Змочити борошно і перемішати його з кімнатно-температурним маслом до стану дрібної однорідної крихти. 427583



  2. У борошняній суміші залити 1 склянкою молока і перемішати тісто. Вона повинна бути еластичною, жирною і не прилипати до рук.
  3. Розділіть тісто на 14 ідентичних шматків, після чого акуратно розкачати кожну частину тесту.



  4. Помістіть прокатне тісто на мисці і обріжте краї, використовуючи круглу форму діаметром 28 см. Обрізаємо тісто виделкою і запікаємо її уздовж обрізанням в духовці нагрітим до 200 градусів 5-7 хвилин. Так випікають всі торти.
  5. Покласти скоринки і обрізати вниз. Потім подрібніть обрізки в крихти.



  6. Зробіть трохи вершкового крему. Руб 3 жовтки з білим цукром, потім додайте борошно і перемішайте все до однорідності.



  7. Змийте яєчну суміш невеликою кількістю молока, і доведіть решту молока до кипіння. Потім перемішайте яєчну суміш з молоком. Дочекайтеся, поки маса загусить і охолоджує ліктя. 12834



  8. Далі збийте масло з цукром і поступово введіть заварку, збиваючи масу міксером.
  9. Зберіть торт, змащуючи кожен торт тонким шаром вершки. Пофарбуйте торт кремом з боків і посипте борошнистою крихтою.



  10. Кришка. домашнє Наполеон з custard Візьміть дошку і поставте трохи тиску на неї. У цій формі залиште торт замочений на ніч в холодильнику, наступний день не забудьте змащувати верхню частину торта з вершками і посипати її рештою борошнистою крихтою.





Наступний день торт посидить трохи і буде добре замочений в повітряному кремі. Якщо ви не маєте терпіння випікати 14 тортів, звичайно, ви можете зменшити їх кількість і взяти меншу форму. Покращувач класичного будинку «Наполона» не можна порівняти з його магазином. Так, якщо у вас є вільний день і хороший настрій, радимо випікати торт "Наполеон" за рецептом Ніни-суперграндма.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное