Інструкція для приготування піци в каструлі

Не використовуйте доставку піци. Чому б я? Тексти пісень, а це означає: Я буду добре себе, навіть. без рукавівй Піца в сковороді - це моє коронне блюдо!

Тісто для цієї піци. рідинаЯк млинці, начинка ріжеться тонко і викладається зверху сирого тіста, все покривається товстим шаром сиру. блюдо готують на повільному вогні під щільно накритою кришкою. Піца в сковороді виходить пишною, ніжною, ароматною і, головне, дуже швидко.

Як зробити піцу в пані Сьогодні "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, вибір супер рецептів. піца-панй Не можна відірвати!



Виготовлений просто, виходить неймовірно ніжним і апетитним, і з начинкою ви можете експериментувати на свій розсуд!

інгредієнти
  • 4 ст.л. сметани
  • 4 ст. майонезу
  • 2 яйця
  • 9 ст.л. борошна
  • 200г сир
  • 150-200г ковбаса
  • 1-2 помідори
  • сіль, перець за смаком




Підготовка
  1. Щоб приготувати тісто в зручному контейнері, змішайте сметану з яйцями. Залийте сіяне борошно, додайте щіпку солі. Подивитись його добре.
  2. Залийте тісто на вершковому сковороді.
  3. Виріжте ковбаски і помідори в мусах, а потім покладіть їх на тісто. Залити майонезом.
  4. Сир натрію на великій тертці. Дайте їм багато піци. Продам його і за смаком.
  5. Поставте каструлю на плиту, накрийте кришкою і обсмажте близько 7-10 хвилин на середньому вогні.






Піца в сковороді з Ольги Matvey рецепт знайшов Ольга Матвій. Дуже сподобалося поєднання продуктів. Виготовляється в найбільшій сковороді, тісто вийшов тонким і неймовірно смачним. Це щось! Приходьте Я зроблю ще три. Чоловік і діти.

інгредієнти
  • 5 ст.л. борошна
  • 2 ст. майонезу
  • 2 яйця
  • 9 ст.л. сметани (20%)
  • 300г сир
  • 100 г м'яса
  • 50-70г кукурудзи
  • 10 маслин.
  • щіпка
  • 50г зелений




Підготовка
  1. У глибокій мисці збити яйця з майонезом і сметаною. Додати щіпку горіха. Подивитися його.
  2. Додати борошно до тесту. Перемішайте її до однорідної маси.
  3. Наріжте оливкові оливки в тонких колах, м'ясо з соломкою.
  4. Пан (У мене 28 сантиметрів) змащують рослинною олією. Поставте на вогонь, залийте тісто і рівномірно розподіліть його по всій поверхні каструлі.
  5. Змастити тісто кетчупом, а потім викласти м'ясо, акуратно натискаючи її на тісто. Подрібнити половину сиру зверху. Зменшити вогонь, щоб тісто не спали.
  6. Покладіть кукурудзу і оливки на сир. Натріть другу половину сиру.
  7. Покрийте піцу прозорою кришкою і не відкрийте до тих пір, поки ви побачите, що сир повністю розтоплений. За 5-10 хвилин пішки.
  8. За допомогою дерев'яної шпатели піца з усіх боків злегка розсипається з каструлі і передається на пластину.
  9. Готова гаряча піца посипана подрібненою зеленню. Бодибилдерши!





Добре, це варіант для гнізда, тому що навіть з тісто не потрібно. Дуже смачний і смачний!

інгредієнти
  • 1 лаваш
  • 1 помідор
  • 70г моцарелла
  • 200г мисливські ковбаси
  • 2 ст. кетчуп
  • зелений
  • сіль, перець за смаком




Підготовка
  1. Вимийте томат і виріжте його по колах. Мисливські ковбаси і моцарелла - дрібні скибочки.
  2. На робочій поверхні викладають великий лист лаваша, змащують її кетчупом.
  3. Покладіть перший шар ковбаси, а потім викладіть скибочки помідорів і моцарелла. Прикрасьте піцу з петрушки.
  4. Поверніть краю лаваша і загорніть піцу в конверт.
  5. Акуратно викласти піцу в лаваш на сковороді і варити під кришкою в середньому вогні 5 хвилин, після чого поверніть і варіть ще 3 хвилини під кришкою.
  6. Поставте його гарячою. Бодибилдерши!





Для приготування піци не потрібна спеціальна майстерність, а з інгредієнтами можна експериментувати невизначено. Я пропоную вам перевірити вибір рецептів для піци. Важливо дотримуватися пропорції, подбати про сумісність інгредієнтів і дотримуватися наступних рекомендацій.





Ця піца стане відмінним рішенням для обіду, вечері та навіть сніданку. Начинка може бути абсолютно будь-яким: вибрати з того, що у вас є холодильник в даний момент і від уподобань вашого будинку. Мінь, наприклад, любов піци з грибами, куркою і оливками.

І пара порад, які слідують: обов'язково замочувати Піца-база майонез, кетчуп або спеціально приготований соус. Поширюйте всі інгредієнти дуже рівномірно і завжди подають страву гарячою. І пам'ятаєте: що б начинка, головне - хороший сир: Пармезан, моцарелла (якщо зазначено в рецепті), гуда або щось схоже.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное