Майстерність приготування риби в соусі часнику

Привіт, дорогі друзі! Я хочу розповісти вам про один простий і смачний рецепт приготування риби. Поєднання вершкового масла, часнику, лимонного соку, зелені і петрушки відмінно підійде для спеціального соусу. Риба повна і дуже поживна. Гостям пропонують смачні страви.



До речі, рибні страви часто приготовлені матір'ю. Її чоловік, avid fisherman, не повертається з риби без щедрого лову. Мати-в-праву варить її вухо, випікає рибні пироги, але смакує найкраще казіной Я попросив її поділитися рецептом, тепер я розповість вам.

Р

Рибні інгредієнти
  • 350г риби філе
  • 2 ст.л. кукурудзи
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 2 скибочки лимона
  • 3 шпильки з перцю Кайена
  • сіль за смаком
  • перець


Соус інгредієнти
  • 4 ст.л. масла
  • 3 зубчики часнику
  • 0,5 ст. л. лимонного соку
  • 1 ст.л. подрібненої петрушки




Підготовка
  1. Філе риби розрізають невеликими шматочками і ставлять в ємність з кришкою. Приправа з сіллю, чорним і кінним перцем, крохмаль. Обкладинка і перемішати - чати в різних напрямках так, щоб риба добре замочена в спеції.



  2. У невеликій мисці розтопимо вершкове масло. Змішайте інгредієнти для соусу і залиште на пару хвилин.



  3. Ми використовуємо сковороду для смаження з непристойним покриттям. Ми добре прогріваємо на середньому вогні з рослинним маслом. Ми викладаємо рибу в одному шарі і ретельно обсмажуємо на золотистому кольорі.



  4. Готову рибу викласти на паперовий рушник - потрібно на склянку зайвої олії. Поставте на тарілку і додайте гарячий соус. Наша страва готова.





Кожен шматок цієї страви просочений ароматом соусу. Це майстерність приготування такої смачної риби. Лимон додасть кислість і часниковий соус трохи пряний. Більше спецій можна додати при бажанні. Подумайте, як можна диверсифікувати соус. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное