Чому поєднують хліб з бананами?

Коли ви завжди вдома, в якомусь місці стає нудним. Я хочу пити чай і каву. Ет шоколад, дивитися шоу. У зв'язку з такими постійними закусками можна добре, але ми стежимо за фігурою, особливо навесні.



Тому ось рецепт солодкого смачного, який дуже простий і швидко зроблено, і основний інгредієнт є дієтологом. рис-мейкй Мінімальна кількість калорій, і це смачно.

Банан десерт Склад
  • 4 харчові хліби
  • 30г горіхи
  • беладонна
  • 1 ч.л. меду
  • 3 ст. какао


Підготовка
  1. Подрібніть горіхи ножем.


  2. Зробіть глибоку миску і зламайте банан в ній виделкою.


  3. Руки ламаються. панчохи І додати в банан.


  4. Обприскування подрібнених горіхів і меду.
    р.

  5. Стирайте масу своїми руками. Вона повинна стати липкою і незрівняною.


  6. Поступово додайте до маси порошку какао.


  7. Тепер розкачати все в одній ковбасі, загорніть її в харчову плівку і застигніть протягом 3 годин. Вирізати перед подачею і подавати на стіл.




Ви можете пити чай з укусом з такою ковбасою і не турбуватися про фігуру і зайвих калорій. Суддя для себе: корисні зерна в хлібі, вітаміни в бананах, горіхи, дуже корисні для мозку. І за солодкість і смак, мед з какао. Немає нічого, але плюсів!



Якщо ви зупинитеся на стадії формування «тесту» для хлібів і розкачати його валиком, ви можете прикрасити його зверху варенням, кремом або морозивом. Поставте його в холодильник і їсти як торт. Але цей варіант підходить тільки для справжнього солодкого зуба. Діти неодмінно порадують! "Сайт" Бажаєте Вам приємний апетит і здоров’я. Залишайтеся позитивно і не хвилюйтеся про дрібниці. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное