Вибір рослин для дачі на підвіконні

Кожен має хобі в домашніх умовах, особливо коли вони повинні залишатися в квартирі протягом тривалого часу. Деякі кладуть житловий простір для того, щоб свердлити і пучок. Інші годинники телевізійні шоу або грати відеоігри. Хтось тихо збирає головоломки і малює фотографії.

Ми радимо Вам пам'ятати, що це весна поза вікном, що означає, що всі живі речі прокидаються з зимової сплячки. Включаючи рослини. І ви знаєте, що навіть кімнатні рослини мають цілющі властивості і не тільки героїчно очищають киснем у вашій кімнаті, але і мають ряд вітамінів і поживних речовин, які можна поділитися з вами?

Якщо ви не знаєте, читайте цю статтю і познайомитеся з дивовижними властивостями звичайного фікусу, алое або базиліка.

Вирощування базиліка шемале
Ця рослина містить вітаміни С і А. Він також багатий магнієм, натрієм, кальцій, залізом, цинком, калієм, органічними кислотами, каротином та різними сполуками смоли.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

8-й день Марафона @orchid_hunter72 присвячений їстівним рослинам. Планують висаджувати сад на підвіконні, але лампа алікспресу ще не прийшла. На дорозі на автодоріг було трохи більше 2 місяців. Чи є це те, що ви хочете зберегти гроші? Таким чином, нічого їстівного виросту, але виростає шавлія, яку можна додати в чай. Смачний і журнал! # Plantaholic_marathon #plantaholic_day8 #sage #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #будівники #houseplants #houseplants #зима квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень #квітень

Пост спільного? Квіти? Рослини? Coziness (@love_green_decor) 3 лютого 2020 в 2:46am PST



Має антисептичну і протизапальну дію. Саме тому часто використовують для роздратування шкіри, легкого запалення або свербіння.

Melissa medicated
Меліса має спокійний ефект. Чудово покращує сон, знімає біль при менструації, допомагає з нудотою, відмінно концентрує увагу і покращує пам'ять.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Melissa officinalis - це м'який напій влітку, спекотний чай взимку, і приправляючи цілий рік круглий, і все це #Melissa змащене насіння в Ашан, просто з жаді, добре, тому що вона не висадила спеції в цьому році. Насіння висаджували 17 березня. Як мені подобається? з красивою, товстою шапкою. Звісно, це доведеться сидіти... хоча якщо ви робите експеримент і не висаджувати його? ?? Що ви думаєте?... #melissadrug #melissa #melissaoficinalis #etheromaslenie #herbaceous #clearflow #lemonnamelissa #happy урожай #melissaswedison #tea #lemon аромат #tea

Пост спільного з кімнатними кімнатами (@plants_in_my_house_milausti) 27 квітня 2019 в 10:02am PDT



Крім того, має хороший протигрибковий ефект.

Базиліка ароматна
Базилік містить багато вітаміну А і С. Має заспокійливий, протизапальний ефект і активізує виробництво травних ферментів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Базилік #басиль#басилон#басіль#басіль#басіль#басіль#басіль#басіль#

(@liyak72) 9 червня 2019 р. о 12:30



Вирощування базиліка допомагає при кашлі і різних несерйозних запальних процесах. Головна базилікаЗвичайно, це не може похвалитися однаковими властивостями, але добре заспокоїється, покращує апетит і очищає повітря в приміщенні.

Перець
Листя м'яти містять безліч корисних речовин. Ця рослина допомагає при нудоті, блювоті, розладах травлення, болю в животі та інших симптомах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Як ви вирощуєте м'ята з насіння? Про нас Головне, щоб сіяти м'ят на поверхні вологого грунту і обприскувати насіння від обприскувача. Потім покрийте горщик або ємність з м'ятою кришкою ( бажано вибрати ємність або коробку ширше, коріння м'яти виростають точно в хлібі). Я висадив м'ята на тиждень тому. Є два виходи. Як тільки один тиждень проходить, я покажу результати. Я висадив сорт м'ятного спіринту. Підходить для вирощування в квартирі. Будь ласка, напишіть коментарі, якщо щось не зрозуміло або є питання. #акумулятор #гарденні вікна #гарденне вікно #мінт #поппермінт #сихомерт #гардендер #гардендер #гардендер #гардена #гарденні рослини #планти #національні баклажани #коммент #суппланти?

Марина Дейятова (@mdshakv) 29 березня 2020 в 7:06am PDT



Також має заспокійливий ефект і допомагає при певних видах висипань.

алое вера
Листя цієї лікарської рослини містять барбалоін, алоін і алоемодин. Завдяки цим речовинам алое регенерує дрібні виразки, рани і опіки, а також лікує алергії, підвищує імунітет і знижує рівень цукру в крові. Переваги алое Очевидно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Aloe Vera. Ціна 329 руб-діаметр 10 см. І Великий алое Ціна 990 рублів. Діаметр горщика 20 см, висота 50-60 см Терапевтичні властивості і протипоказання алое вера відомі в античному Єгипті. Ця рослина вважається не тільки цілющим, але і святим. Символізовано довголіття і благополуччя. Він був зображений на стінах єгипетських могил, він був виготовлений з надлишок і приніс як жертву фараонів. І, звичайно, відомий крем Клеопатра був підготовлений на основі соку алое. Рослина також відома в античних культурах Індії та Китаю. Шамани Південної Америки носили листя навколо своїх шийок, як захисні амулети. У сучасному світі алое офіційно визнано цінною лікарською сировиною, вона широко використовується в косметології та фармакології, традиційної та народної медицини. #фолк медицина #азиатски масаж#еякулация#еякулация чиччолина ВсеHАБВГДКЛМНПРСТФХЧЯ

Останнє повідомлення від Shartova Flower (@shartovaev) на 17 жовтня 2019 в 10:45pm PDT



Застосування цієї рослини зміцнює шкіру обличчя, робить її більш легким. Однак це не означає, що його можна використовувати занадто часто або в великих кількостях.

каланхое
Каланхое містить багато вітаміну С і мінералів. Має регенеративні, протизапальні та протигрибкові властивості, а також розбиває метаболічні продукти патогенної мікрофлори і підвищує імунітет.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я думав, що він не жив довго з мене, я думаю, що я можу виглядати після квітів досить добре. #азиатски масаж#чатене#целуване#стриптийз

(@mme.irina) 2 травня 2019 в 7:27am PDT



Застосовується для лікування застуди, запальних процесів, свіжої та інфікованої ран різної складності.

Торгівля
Ідеально справляється з загоєнням ран, зрізів і подряпин. Покращує стан ясен, якщо регулярно втирати сік в них або росити його листя. Торгівельне очищення і зволоження повітря в кімнаті або просто в маленькому приміщенні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Добрий настрій! Я помітив сьогодні, що будинок виріс на зиму? #my квіти #tradescantia

Повідомлення від Indira (@indirasadykova) на Січень 10, 2019 в 12:13am PST



Риба акваріума може отримати потрібну кількість вітамінів з неї. Навіть кішки люблять росити листя цього горщика.

фікус
Невибагливий байдужий багато квартир. Дуже добре вдається очистити повітря в кімнаті. Це свого роду маркер: якщо повітря в кімнаті занадто сухий, його листя починають жовтіти і висихати по краях.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Один з моїх гігантів ... абсолютно не місткий чоловік? Favourite ficus? Хто росте? Ви можете замовити ткані боти з нашого магазину @yut_home_. #азиатски масаж#целуване#целуване#стриптийз

Пост спільного дому? Сад? UYUT (@reggiofficial) на Квітень 1, 2020 в 2:49am PDT



Сік з фікусу змішують з житнім борошном і такими плоскими хлібами використовуються як компреси, коли виникають гематоми.

українська
Ця рослина добре допомагає при зниженні імунітету і загальної втрати міцності.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#азиатски масаж#целуване#целуване

A post shared by @ lana_70rus on Мар 27, 2020 в 4:47am PDT



Ехінацея квіти здатні впоратися з багатьма різними грибами та іншими проблемами здоров'я.

Індійська цибулю
Рослина з потужними лікувальними властивостями з одного боку, але дуже отруйна на інший. До уваги.! Ви можете використовувати його. зовній Наприклад, з частими головними болями рекомендується потерти віскі з соком, вичавленим з зрілої листя такої рослини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#Індійські луки в своєму прем'єрі? Анальговий, антимікробний, засіб для загоєння ран. Зрілі листя мають цілющі властивості. Вони багаті кольчіцином. У соку рослини виникають сполуки оксалату кальцію. Вони лікують рани, синці, болі в суглобах. Це ефективний для головного болю, допоможе при АРХ, вірусних захворюваннях. Для отримання лікувального соку необхідно взяти старе листя і вичавити необхідну кількість цілющого засобу. Якщо кінчики листа висушують, необхідно видалити суху частину. Щоб зробити сік краще виділіть, можна зробити серф на листі ножем. Не підходить для внутрішнього прийому. Індійський цибулю є рослинно-фітонцидним. Можна використовувати для дезінфекції повітря в приміщенні. #планти #планти #зелені #квіти_54nsk #флора #квіти #новосибірськ #планти #плантати #планти #планти #планти #сади #будинки #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #квіти #комфорт-будинки #novosibirsk

Пост поділений рослинами в космосі? (@planet_of_flowers_) на Листопад 4, 2019 в 1:07am PST



У бородавок і висипань проходять після того, як вони аномовані сликом цієї рослини. Компресії також не розглядаються зайвими. Навіть якщо не використовувати сік або листя, то очищає повітря від шкідників.

Тепер ви знаєте, що робить ваш будинок краще. Однак пам'ятайте: домашні вази можна використовувати тільки зовнішньо або для очищення повітря. У будь-якому випадку, не самоліквідувати і проконсультуватися з лікарем перед їх застосуванням! Ми бажаємо Вам міцного здоров’я та найкращого.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное