Як запекти важку і мокру куліч

Згідно з давнього християнського на замовлення, він призначений для приготування сиру Великодню для свята Великодня, фарбувальних яєць і пекарні торти. Кожна сім'я має свої улюблені Великодні рецепти, і я люблю вологий торт, який мій бабуся використовується для варіння.



Для мене цей рецепт був godsend. Ніцца. бабуся Завжди товста, ароматна і ніколи не крихка. Я намагався варити тістечка за іншими рецептами, але я не можу порівняти їх з моїм бабусям.

Вологий торт інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 80г свіжих або 3 мішки сухих дріжджів
  • 1.3–1,5 кг борошна
  • 600г цукру
  • 500г вершкове масло
  • 8 яєць
  • 200г родзинки
  • 100 г горіхів
  • зернові (необов'язково)
  • 1 ст.л. ванільного цукру
  • щіпка


Підготовка
  1. Залийте родзинки з окропом протягом 30 хвилин, горіхи не менше 3 годин.
  2. Додайте 2 ст.л. цукру і дріжджів, щоб нагріти молоко, нехай вони приходять на 10 хвилин. Потім додайте 500г борошна, 50г цукру і перемішайте.


  3. Покрийте її серветкою і вставте її в тепле місце. Варто бути принаймні подвійним. Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм. Якщо будинок занадто холодний, кладемо духову шафу, але теплу духовку (35-40 градусів).
  4. Тим часом відокремлюють білки від жовтків. Натріть жовтки з цукром і вершковим білком, і збийте білки з щіпкою солі в персисту піну.


  5. Додайте жовтки до басейну і перемішайте. Ретельно вводять збиті ковдри.
  6. Змішувачі м'які, липкі тісто, додаючи просіяне борошно невеликими порціями.
  7. Покладіть готове тісто в великій мисці, посипте борошном і знову поставте в тепле місце для поширення.


  8. Після 30-50 хвилин додайте родзинки, цукерки, горіхи до тесту.


  9. Змішайте добре і викладаємо в форми (на третину висоти), змащуємо рослинним маслом.
    Р

  10. Коли тістечка добре підходять, надсилайте їх в духовку, нагріті до 100 градусів. Після 10 хвилин, збільшити температуру до 180 градусів і запікати до готовності.


  11. Візьміть готові тістечка з духовки, дайте їм вистояти в формах протягом 10 хвилин. Після цього змастити глазур і прикрасити за смаком.




Ми сподіваємося, що наша стаття допоможе Вам підготуватися до яскравого свята Великодня. Якщо Ви обрали каліНе забудьте його прикраса! Кульич має бути красивим, адже це символ найбільшого свята. Це хліб радості, потребує особливої уваги і уваги.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное