Приготування прищів часником і кріпом для борщу

Кожна господиня має власну коронну страву, яка здатна підкорювати гостей і порадувати всієї родини. Але кожна жінка знає, що найголовніше є рецептом борщу, адже вона відрізняється всім. Борщхт не просто блюдо, це ціла традиція. Наприклад, в сім'ї ніколи не було так, що часникові насоси не подаються до борщу.

Бабця завжди випікають цілу запіканку пишних і ароматних бункерів, потім щедро приправляють їх часником. Я буду чесним, я любила прищів більше, ніж сам борщ. Я ніколи не зробив себе, але це здається, що час прийшов. Добре, що бабуся запропонувала рецепту.

3610Р. 4200Р.

З однієї пам'яті, слину протікає, і запах зносився з ніде. Тому редакційна колегія "Сайт" Він хоче поділитися рецептом з вами. часник пухкій

часникові насоси Інгредієнти
  • 300 мл води
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 11g сухі дріжджі
  • борошно


Як приготувати часникові насоси
  1. Перш за все, не забудьте приготувати борщ, адже наші насоси швидко готуються. По-друге, перемішайте тісто тільки з хорошими думками. Бабця завжди сказала, що ключ до великих гарбузів.



  2. У ємності заливають трохи теплою водою, теплі, не спекотні. Додати сіль і цукор в воду. Потім заливаємо рослинне масло і добре перемішуємо. Поставте дріжджі в цю суміш і перемішайте її знову.



  3. Залиште дріжджі на деякий час. Тим часом пропускають борошно.



  4. Додайте засіяне борошно в суміш і, звичайно, добре перемішайте. Додаємо борошно, поки тісто стає в консистенції, як товста сметана. Габаритний зображення



  5. Найголовніше добре перемішати тісто, воно повинно вийти щільно. Потім потрібно покласти його на висівку, змащуючи тісто і чашу рослинною олією.



  6. Після того, як тісто підійде, потрібно сформувати довгий тонкий рулон його, потім розділити на шматочки. З штук, щоб сформувати кола розмір маленького яблука. Потім кладуть їх на горщик олії. Нехай вони стоять протягом декількох хвилин, а потім можна отруювати їх в духовці. Насоси будуть готові протягом 30 хвилин.





У цьому відео ви побачите, як досвідчена господиня готує часникові насоси.

https://www.youtube.com/watch? v=-HZVnBNTVNs

Як приготувати часникову заправку для насосів Sami насосів тільки половина бою. Найголовніше все ще часник заправка. Бунси плавають в духовці, в тому числі

інгредієнти
  • 50 мл води
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ч.л. солі
  • 3 зубчики часнику
  • трохи кропу


Змішайте воду, вершкове масло і сіль, потім вичавіть часник там. Наповніть кріпимо дрібно, також додайте до станції. Дуже добре перемішати і залишити на кілька хвилин.



Тепер час отримати наші насоси з духовки. Вони вийдуть пишні, красиві і незвичайно ароматні. Зверху, звичайно, змастити їх часником. Подається з борщом або як окреме блюдо. Я думаю, що в кінці кожного буде щасливим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное