Вправи для глибокого релаксу перед сном

По-перше, мені дуже важко закохати, тільки деякі сорти борошна - за годину або більше, я подивився на стелю і «зниженими слонами». Я також мав неприємні відчуття розслаблення і ходьба нерва. Все змінилося після вечірнього йога в житті.

О. Йога-нідра Про мене розповів друг. Ця техніка не на всіх складних, тому навіть тих, хто ніколи не грає спорт може впоратися. Все, що вам потрібно, є йога килимок, комфортний одяг і бажання працювати на себе.

583268

Вечірня Йога Редакція Сьогодні "Сайт" ділитися вправами для глибокого навчання релаксаціяй Ця техніка заспокоює, знімає натяг, допомагає швидко відновити!





Йога нідра є одним з найбільш потужних методів не тільки для формування глибока релаксація Мінімальна кількість часу, але також для зняття стресу. В результаті одна година йога нідра дорівнює двох або навіть чотири години нормального сну.

Вся практика умовно розділена на 2 частини: підготовка та релаксація, що називається «нідра». Вся практика займає 20 хвилин.

Без першої підготовчої частини, немає другого. Для початківців препарат може зайняти довше. Для тих, хто практикувати довше, перехід займає дуже короткий час і відразу ж слідуватися в німі, штат близько до сну, але ви повністю свідомо.



Для початку потрібно лежати на плоскій поверхні, розкидувати килимок або пластику, і взяти позу, яка в йога називається шавасаною. Покладіть на підлогу, з'єднайте каблуки і природним чином поширіть свої шкарпетки, після чого ноги візьмуть зручне положення для них. Руки повинні лежати по тілі без дотик. На підлозі, це дасть вам додатковий поштовх до релаксу. І без зусиль; очі закриті.

І важливо не тільки лежати, але і спробувати максимально розслабитися: від кінчиків пальців і закінчуючи верхівкою голови. Для цього внутрішню увагу потрібно буде пройти через кожну частину тіла і одночасно відкинути всі інші думки: «Що варити на вечерю?», «Ще повідомлення я отримав до поштового відділення? й



Зупинити оцінку ситуації навколо вас - приділіть цей час тільки до себе. Просто дотримуйтесь ваших думок, дихання та відчуття у вашому тілі. Далі потрібно послідовно перенести увагу з однієї частини тіла на інший, поки не lingering тривалий час на будь-який з них. Так ви відпочиєте тіло і заспокоїте розум. Неприємний дихання також може служити цією метою.

Після певної кількості релаксація Можна виконувати візуалізацію. Узагальнені зображення підійдуть тут, які допоможуть звільнити підсвідомий розум і тим самим очищати розум. Ви можете уявити лежачи на пляжі і хвилі обережно доторкнутися до ніг або психічно перенести себе на поле з ароматними квітами і уявити красиві блакитні хмари в небі. Кожен має власний образ!



Суть практики Адже це підходить для ключа релаксаціяй Виходом практики є концентрування на дихання, він повинен бути повністю свідомим.

Якщо ви робите все прямо, протягом декількох хвилин ви досягнете особливого стану приємного блаженства, коли ваше тіло є і не існує. Невагомий. Такий відпочинок знімає всі затискачі, розчиняє натяг не тільки в тілі, але і в голові, дає вам енергію і здоров'я. І найголовніше, він загоює.

Сама річ. Йога-нідра Ви можете подивитися його в цьому відео.

https://www.youtube.com/watch? v=ШалцЗфИВ

Під час карантину я роблю йога в домашніх умовах, щоб тримати себе в хорошій формі, і найголовніше, зміцнити імунітет. Крім того, вправа покращує настрій і запобігає внутрішньому паніку. Я пропоную вам ознайомитися з вибором вправ, які подарують вам здорове здоров'я і тонку фігуру. Це особливо правда для жінок після 50!



Йога Нідра ТехнікаВ першу чергу використовується для поліпшення якості сну. Також ця практика дозволяє зменшити час сну і одночасно відчувати повне відновлення. Це може бути досягнуто, звертаючи увагу на якість сну через повну релаксацію. Саме тому йога нідра практикується ввечері.

Не потрібно докладати зайвих зусиль, все відбувається природно. У цей час людина легко переходить до прикордонного стану одночасного сну і прокидності, що є запорукою цієї практики.



Я дуже люблю. йогаЯ закриваю очі і відпочивайте повністю. Дуже дякую!

До речі, я дуже рекомендую під час практики: «Я є». Тексти пісень, а це означає: Це моє тіло. Це моє тіло. «Чи всі мої проблеми вирішуються, або без моєї свідомості. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное