Чому дорослих дітей Зупинити відвідування Старих батьків

Кожна потреба підтримки та спілкування. Він хоче бути впевненим, що завжди будуть близькі люди, які готові підтримувати в складних разів. Не одна мрія про те, що вона самотня, особливо не носить самотності у пізні роки. Але сентильність Це не просто історія жахів, але реальність для багатьох людей.

І сьогодні видання. "Сайт" Він пропонує розповісти про те, чому сімейні люди, в оточенні дітей і нефрикатів, часто похилого віку, і ніхто не поспішає відвідати їх. Навіть якщо є хтось. Для чіткості, як приклад, ми даємо історію нашого читача.

Габаритний зображення

Ніна Георгіївна, мій сусід, робила все своє життя в школі. Вона була одружена двічі і підняла трьох дітей. З її першим чоловіком зламався швидко, але не загинув довго і знову одружений, пише Ірина.

р.

«Другий шлюб тривалий довше, з 2 синами і дівчинкою. Але стосунки з чоловіком навряд чи можна назвати щасливими. Весь вхід запам'ятовує свої пастки і уточнюючи відносини. В результаті людина пішов, і мій сусід залишив, щоб підняти дітей самостійно. й

«Це багато років. Діти Ніни Георгіївни вирощели, вони пішли кудись. У безпосередній близькості від сина і сім'ї. Моя донька подорожує по країні. Наймолодший, кажуть, живе в передмісті. Але я не бачив його в пару років.

«Здавалося б, що літня жінка, яка тільки піднялася трьох дітей, повинна бути ваннована в свою увагу і догляд за рештою років. Вони повинні бути там, щоб допомогти і принести своїх онуків. Але це не відбувається. Сусід живе окремо, має кілька контактів, іноді йде в магазин. й



«Я шкода за цю жінку, яка проживала важкого життя. Її стосунки з дітьми, здавалося нормальним, і це було абсолютно незрозуміло, як вони могли залишити її самостійно. Але один день я нарешті отримав відповідь на моє питання. й

Повернувшись додому на вихідні, я зустрів Артема, найдовшого сина Ніни Георгіївни. Поговорили про те, що я вчинив запитати, чому ні його брата, ні сестра, не побачила свою матір. Роз’яснення Артема мене подумала. Хто знає, можливо, я буду самотньою. ?

р.

«Увімкнено, що Ніна Георгіївна має комплексний характер. Вона дуже затребувана, не тільки чоловікам, але і своїм дітям. Строго виховання лівої позначки на взаєминах. й

«У першу чергу діти вважають строгим, щоб бути нормою, поважаним і навіть боятися матері. Але коли вона відставила, вона стала ще більш пишною, просто нестерпною. Не вдалося порадувати її, в результаті чого діти почали відходити від батьків. «Що ми бачимо один одному, чим менше мене псує», – Артем учинив.



«З-за кордону пікантність сусіда була неприпустимою, але найближчими людьми відчували себе. Понад вимоглива жінка сама відчула своїх родичів, за які вона окупається в цей день. Я думаю, що незадоволення родичами є найбільш очевидним ознакою того, що людина буде витрачати решту своїх днів, Ірина поділилася своїми думками.



У цій історії важко знайти екстремальний, але це відбувається весь час. Без толерантності та компромісу сімейні відносиний І якщо людина робить життя своїх близьких нестерпним, то рано чи пізно він буде самостійним, без необхідності підтримки.

Нерідко батьки продовжують контроль життя дорослої дитини, що робить його хостуванням на свої комплекси і надії. Вони вимагають, і попит - це спосіб ніде. Хороші відносини можливо, коли обидві сторони рухаються один до одного. Для всіх, щоб зробити власний рух.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное