Що можна зробити з ячменю

Коли природа пробуджується з зимової сплячки, в лісі з'являються перші вітамінні зелені - вишня, які ще називаються ведмедя цибулю, диким часником і фляском. У перші теплі дні часникові страви щедро дають нам вітаміни, дефіцит яких так гострий навесні.



Тому молода вишня широко використовується для приготування салатів, супів, соусів, різних закусок. Заповнюється коржами, пельменями, Zraz, а також квашеної капусти, смаженими, солоними і маринованими.



Навігація в цьому нескінченному морі рецептів допомагає мені найбільші фотобанк депозитні фотографії. На своїх сторінках можна знайти якісні фото гастрономічних шедеврів та ідей для обіду на будь-який смак! Тепер я збираюся показати вам деякі мої чудові пошуки і розповісти вам, як зробити їх.

Ефірна олія від часнику має сильний антибактеріальний ефект на тілі і є причиною його специфічного аромату.



Тому краще їсти сиру ячмінь ввечері і варити, якщо планується спілкування з людьми, в будь-який інший час доби.

Суп-машина вишня

Щоб вразити гостей кулінарною майстерністю або просто урізноманітнити щоденне меню, досить замість звичайного борщу і супів для приготування вишуканого пюре.

інгредієнти
  • шемале
  • 2 головки цибулі
  • 800г картоплі
  • 600мл курячий бульйон
  • 3 ст.л. оливкової олії
  • 100 г тріщин
  • сіль
  • перець-сухе


Підготовка
  1. Зріжте баночку дрібно. Куб картоплі.
  2. Нагрійте оливкову олію в сковороді і пасеруйте в ній, помішуючи цибулю до тих пір, поки вона м'яка і груба.
  3. Додайте нарізану картоплю і щіпку солі. Зменшити вогонь, покрийте кришкою і варіть протягом 15-20 хвилин до готовності картоплі.
  4. Залийте бульйон, додайте дрібно нарізану часник зелень. Принесіть суп на високий вогонь до кипіння. Потім зробіть невеликий вогонь і варіть ще 6-8 хвилин, поки картопля повністю м'який.
  5. Подрібнити тріщини, додати в суп. За допомогою кнукле, подрібніть всі інгредієнти, щоб зробити пюре невеликими шматочками.
  6. Посипати і поперчити пюре суп за смаком, посипати по порції пластин і посипати подрібненим червоним перцем.
  7. Це, часник готовий. Бон привіт!


Млинці з ячменю

Млинці можуть бути будь-якими. І солодкий і солоний. У вас завжди є кілька з них, незалежно від того, скільки ви варите! А часникові млинці не є винятком, вони зникають з моєї пластини в домашніх умовах на швидкості звуку.

інгредієнти
  • 300 г листя вишні
  • 3 яйця
  • 2 ст.л. борошна
  • 1 ст. м.кв.
  • щіпка
  • сіль і перець
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Промийте і відріжте листя часнику дрібно.
  2. Трохи збити яйця, залити борошно, соди і спеції, перемішати.
  3. Пара суміш з нарізаною вишнею.
  4. Рост нагрітій сковороді до золотистого.
  5. Сходження і життєрадісні зелені млинці готові. Бон привіт!


Песто з часнику

З неприпустимого часнику можна зробити соус схожим на знаменитий песто з базиліка. Як і інші страви з вишні, виходить смачно, пряний і ароматний.


інгредієнти
  • шемале
  • 1 ст.л. соснових горіхів
  • сіль і чорний перець за смаком
  • 1 ст.л. тертого сиру
  • сік
  • 1 ст.л. оливкової олії


Категории

Смотрите также

Новое и интересное