Майстерність випічки домашнього торта для Великодня

Відпочивали, і кожна господиня дивиться Великодній Куличй У мене є багато приготування їжі, і я поставив великий стіл кожен раз. Немає часу на настоянки з випічкою, потрібно просто і смачно пашалй У мене є один з них - Я хочу поділитися своїм улюбленим способом випічки. Я зварюсь з кожним Великоднем. Капкейка легкий і пористий.



Головне - підготовка двох різних тестів. Я додаю какао на одну половинку, і кулік двобарвний. Дуже красиво виглядає в розрізі. Крім того, помаранчевий варення використовують для випічки. Це дає кексу унікальний аромат.

Рецепт Великодня Інгредієнти
  • 60г дріжджі
  • 800г борошна
  • 100 мл молока
  • 200 мл вареного молока
  • 200 г цукру
  • 8 жовтки
  • 2 ч.л. турмерної
  • 100 г розтопленого вершкового масла
  • 30г какао
  • помаранчевий-ям
  • родзинки




Підготовка
  1. Підготовка першої частини тесту. Змішайте 4 ст. борошна, 30 дріжджів і 50 мл молока. Зробіть опар для тесту і залиште настоятися протягом 30 хвилин. Потім додайте 80 грам цукру, натерти 4 жовтки, і ложку ірмерії. Заливаємо 100 мл вареного молока. Залийте 350 грам борошна, ретельно перемішайте 15 хвилин.



  2. Додайте 50 грам розтопленої олії до тесту. Простягайте ще 15 хвилин. Тісто повинна бути м'яким і не прилипати до рук. Ви повинні спробувати замісити, якщо ви натягуєте тісто.



  3. Підготовка другої частини. Ми використовуємо ті ж інгредієнти, тільки борошно тепер потребує 320 грам. Додаємо 30 грамів какао. Перемішайте тісто ретельно. Через какао, він повинен бути темним за кольором. Потім обидві половинки тесту витягуються з чотирьох сторін. Форма двох кульок: один з темного тіста, інший світлий. Залиште їх тепло протягом години.



  4. Тепер кожну половину необхідно розділити на 4 частини. Але одна частина білого тіста повинна розгортатися в утворення і змащувати апельсиновим варенням і посипати родзинками. Далі всі частини тесту розгортаються в рулоні і утворюють ліктя. Змащений жовтком і направляють запікати при температурі 180 градусів до «сухої палички». , Україна





Якщо вершина куличка дуже рогата, її можна покрити фольгою. Таким чином, кекс буде добре запечена і не буде опікуватися. За цим простим, але дуже смачним рецептом, випікання вийде світлом, з смачною м'якоттю і хрусткою скоринкою.





Насолоджуйтеся гостями і сім'єю з смачним двотонним тортом. Щиро вітаємо Вас з родиною! Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное