Чи варто мити волосся посудомийною машиною?

По суті, шампуні та засоби для миття посуду використовують ті ж речовини. Неважливо, що ви вимити. Все про шампуні етикетки та хороший маркетинг. Я хотів перевірити цю міф на власній. Що відбувається, якщо посудомийна машинаЧитати статтю.



Я колись мав мити волосся милом. Про поїздку, коли мій друг і у мене є наші шампуні пляшки, взяті в аеропорт. Після миття волосся жорстко, якби він був дерев'яним. Але нічого не відбулося. Я думаю, що це те ж саме з миючим засобом, і, можливо, краще. Час експерименту.



Що відбувається, якщо ви вимити волосся з посудом я купив найбільш поширену посудомийну машину. Я вивчила речовини, що входять до складу - так само, як і на шампуні етикетки. Я пішов на душ, взяв гроші. Я мав відвагу мити волосся.

р.

Спочатку, коли я почав мити волосся, я помітив, що мені потрібно дуже мало грошей. Крім того, що продукт коштує копійки в порівнянні з шампунем, тому він потребує менше. Збереження! Крім того, він добре піниться. Це означає, що він добре впорається з жирним волоссям. Я не користуюсь кондиціонером. Зрозуміло, волосся було м'яким дотиком після миття. Я щаслива.

р.

Для того щоб зрозуміти, як буде виглядати волосся, потрібно їх укладати. Я висушив їх феном і знайшов, що вони почали мухувати багато. Звісно, посуд відмінно справляється з жиром. Але мій голова виглядав як кульбаби. Я також помітив, що мої звичайні волосся відсутні.

Серед плюсів і мінусів можна відзначити, що інструмент ідеально піноутворення. Добре миє волосся. Також легко і повністю змивається голова. Вам також потрібно менше грошей, ніж шампунь.

З недоліків я хотів би виділити те, що миючий засіб занадто багато знежирює волосся. Якщо ви використовуєте його постійно, вам потрібно часто мити. Крім того, існує специфічний запах хімії. Але це зрозуміло.

р.

Ефект миючого засобу трохи краще, ніж використання мила. Волосся м'які і гребінці добре. На другий день волосся знову зачаровують. Я знову змив.



Я не думаю, що я буду використовувати його для щоденного прання. Можливо, в поєднанні з кондиціонером ефект буде краще. Найкраще використовувати шампуні. І вибрати правильний для волосся типу і шкіри голови. Я вірю, що експеримент був успішним: інструмент справляється з основним завданням. Моє волосся було чистим.

(доб. 4)

Якщо ви хочете, ви можете спробувати повторити мій подвиг. Тільки вибрати інструмент з відповідними компонентами. У будь-якому випадку нічого страшного буде. Крім того, всі волосся різні – можливо, Ваше волосся сподобається. Успіх з експериментами. Зберігати волосся здоровими і міцними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное