Що пам'ятати в очікуванні щасливої пенсії

Ми витрачаємо менше. Есір сказав, що, особливо, коли пенсійні фонди знаходяться на горизонті та доходи, які не бажають рости. Які елементи витрат можуть бути безболісно жертвовані, і які краще не доторкнутися? Відповідь не так просто.

Р

Економія або не економія? Є дві категорії людей з протилежним підходом до цього питання. Хто відкладає від юнацтва, і у старшому віці вони шкодують, що вони пропустили багато чого, що вони так відчайдушно бажали.

Інші живуть один день, а в більш пізніх роках знайдуть, що пансіони досить сильно сплачують комунальні та скромні субсидії. У той же час вимушені заощадження починають впливати на здоров’я.



Таким чином, заощадження тільки розумні, "Сайт" Я зробив список речей, щоб зберегти 50 років, безумовно, не варто.

Правила економіки
  1. Продукти харчування
    Згідно з психологами, люди «за півліття» тільки починаються. Потенціално це найкращий, якісний період життя людини, адже поєднує здоров’я, міцність і життєвий досвід.



    Однак обмін речовин і здатність поглинати поживні речовини неминуче уповільнюються з віком. Якщо у юнацькій молоді «ми, що ми їсти», то з підвищенням віку «маємо те, що ми засвоюємо».

    Щоб успішно витримати вікові зміни, залишатися придатними і завищеною енергією, важливо для відновлення дієти.

    І для цього потрібно включити в раціон продукти, багаті клітковиною: крупи, овочі та фрукти. При цьому бажано зменшити споживання переробних продуктів: цукру, тістечок, білого хліба і макаронів.

  2. Якісне взуття
    З роками більшість людей мають деформовану стопу, і підбір комфортного взуття стає не так просто простим завданням, як двадцять років.



    Неправильне взуття вкрай неприємне для здоров'я ніг, спини і навіть внутрішніх органів. І після 50 років ці наслідки стають критичними.

    Якісне взуття з комфортним взуттям буде дорожче звичайного, але це набагато зручніше і не завдасть шкоди здоров'ю. Тому ми рекомендуємо економити на взуття в останньому місці.

  3. Медикаменти
    Пам'ятайте, що люди старшого віку зазвичай хочуть на день народження? Здоров'я. І це дійсно найважливіше. На медикаментах, звичайно, не варто зберігати в будь-якому віці. Особливо після п'ятдесяти.



    Своєчасні гроші, витрачені на здоров'я, заощадять вас від великих витрат лікування. Але витрати на здоров’я повинні бути розумними. Якщо ви не стежите за здоров'ям і не намагайтеся підтримувати всі органи і системи в робочому стані.

  4. Відпочинок.
    Діти виросли, будинок обладнаний, сімейні відносини стабільні - це час для життя! Тексти пісень, а це означає: Я шкодую, але нічого не знімати. Вичергуються фізичні та моральні сили. Якщо ви не відпочиєте, є ризик закінчення вашого життя в 40-50 з пучком захворювань.



    Неважливо, якщо ви працюєте або вже радієте, поїздка в море або подорож в гори, які мріяли про таку довгу, збагачує вас новими враженнями і обов'язково принесе користь.

    Звісно, пансіонат не достатньо для всього, але не варто ходити в парк, читати на траві озерою або запросити друзів на чашку чаю. Жой необхідний для людини в будь-якому віці, не варто зберігати на них.

  5. Стоматологія
    Якщо я можу повернутися в час і даваю пораду своїм молодшим себе, радимо Вам не пропустити на стоматолога. Похід до стоматолога пов'язаний з великою кількістю витрат, але погані зуби в будь-якому випадку будуть коштувати вам більше. Після всього здоров'я безпосередньо впливає на загальний стан організму. Краще пройти регулярні профілактичні огляди. Якщо карієс на ранній стадії, то його набагато простіше вилікувати.






Всі ці рекомендації мають одну річ в цілому: правила економіки не повинні загрожувати благополуччя нашого майбутнього. Вам не вистачає грошей на що-небудь? Дивитися: мабуть, новітні технології, брендований одяг і третій зайшов кави дня не найкращі інвестиції в завтра?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное