Інструкція з приготування сирної запіканки з молодою капустою

Дружина фітнес-тренера часто пише мені. Після того, як я навчався з ним більш ніж рік, став схожим на родичів. Ось новий рецепт запіканка з капуста "Додаткова дата". Це дуже швидко.

З рецепта я просто захочився - Я їсть касерол з насолодою, так як він дуже смачний, і в той же час фігура берега. Рецепт без борошна, з мінімальним часом!

990 р.

Кассероле з капусти в духовці Сьогодні редакція "Сайт" ділитися інструкціями приготування млинці з молодою капустою. Цей рецепт зламав всі записи: немає борошна, швидко і дієти!

інгредієнти
  • 400г молода біла капуста
  • 0,5 пучка зеленої цибулі
  • 400г сир
  • 4 яйця
  • 0,5 ч.л. солі
  • 30г вершкове масло
  • чорний перець
  • петрушка




Підготовка
  1. Вимити капусту, порізати її навпіл і накрити нею.



    JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8
  2. Посипати капусту в сковороді і пришийте її в вершкове масло. Не забудьте посолити і перець. Я використовую 2 шпильки перцю, але ви подивитеся на смак. Добре перемішати і дати капусту охолонути.



  3. У окремому контейнері збийте сир з 3 яйцями. Додати і перемішати. Одне реште яйце варене і нехай охолоне.



  4. Варене яйце дрібно нарізати і додати в капусту, помішати.



  5. Форма для випікання (У мене прямокутна - 24 по 15 сантиметрів) змастити невеликим шматочком вершкового масла. На дно форми викласти половину замісної маси, а потім всю капусту. На вершині капусти кладуть другу половину сиру з яйцем.



  6. Поставте запіканку в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки і запікайте близько 40-45 хвилин до готовності. Нехай запіканка охолоне, а потім, при бажанні посипати її подрібненим кріпом або зеленою цибулею. р.



  7. Це, млинці А капуста готова. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Також я пропоную дізнатися, як приготувати овочну каструлю брокколі і капусти. Ця страва сподобається тим господиням, які втомилися від щоденного поєднання: каша + м'ясо або картопля + м'ясо!



Кассерол з капусти в духовці не тільки смачний, але і надзвичайно дієтай При бажанні можна додати шматочки улюбленого м'яса в блюдо або приготувати його окремо.

Якщо немає молодої капусти, її можна замінити брокколі або капусти. Дуже смачна, соковита і апетитна. Ви будете приємно здивовані!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное