Гермітські письменники і як вони витрачали час на солідність

На сьогодні в карантині чекають мільярди людей на планеті. Але для кого досить прийнятні такі умови. Ми завжди були єдиними, і більшість представників світової літератури. Відомі письменники вирушили в добровільну сулію навіть до того, як він став модним. Можливо, це життя міток, які допомогли їм створити чудові книги.



Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, що письменники були гермітом і як вони досвідчені соліди. Може бути надихне вас реконструювати. карантинй

Попри те, що у коментарях вже писав, що Бродський не повинен бути на цьому списку, бо він не був відключений. Нехай я запевняю тебе прямо: ми знаємо. Цей список не може обійтися без Йосипа Олександровича, якщо тільки тому ми любимо його дуже багато.

Багато людей помилково вважають, що Бродський привів до життя. Імовірно, така легенда про нього приступила до одного з найвідоміших віршів: «Не залиште приміщення; вважайте себе відірвати.» Чим цікавіше в стіні і крісло? Чому ви з’ясуєте, де ви повернетеся в вечір, як ви були, набагато менш грязьовані?



Найчастіше береться занадто буквально, хоча поет метафоричний. Так він спробував показати, що місце було передано людині під радянським правилом. У зв’язку з нею поета, ставити його м’яко, напружено.

На жаль, кожен з них проявляється власними фотографіями в робочому середовищі і з котами. Йосип Олександрович любив котів, але насправді Бродський був супутником. Так що один не має нічого спільного. Він любив іменних партій і великих компаній, він не тримав зовнішньої відстані від людей.

Від звичайного світу, від людей і подій. Уміння спостерігати і підтримувати внутрішню дистанцію є одним з ознак його видатної особистості. Іосіф Олександрович зміг ввести в оману, але зараз це час говорити про реальний Реквізитий



Jerome Девід Салінгер Я впевнений, що багато хто прочитав "Кітч у Рибі" Один з кращих романів про молодь і свободу. Але багато хто не знає, що автор роману був відключений. Це не припинило його з написання роману, який ще на продаж 70 років після публікації.

У 40-ті роки, а потім, у 1951 році, його перший і єдиний роман, що викликало хутор, вийшов. Автор не зможливий досвід своєї популярності після публікації «Кітч у Рибі». Він не хоче спілкуватися з журналістами, а потім забороти публікацію збірки своїх листів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чому не заспокійливий Beatnik? Підпишіться на нашу сторінку @lyubimskaya_com, найближчим часом буде webinar на Salinger! й У перших творах радянських літературних критик часто називають Сальінгер б’єник. І це, звичайно, неправильно. Сучасні дослідники вже давно закривали це питання. Проте, я продовжую стислитися на Salinger Beatnik, тільки в постах книжкових блогерів. Так, Holden Caulfield значно вплинуло на ставлення бієнтів. Так, роман Салінгера був написаний одночасно, як роман Керуака на дорозі, поема Гінберга Howl. І ще. Не менше двох причин, чому Salinger не є битиком. І ці причини дуже значущі: метод написання радикально відрізняється. Сальінгер був педантичний стиліст і відшліфував свої тексти до блиску, перезаписуючи їх кілька разів. Beatniks писав з потоком свідомості і розбризується на папері все, що приходить до розуму, не звертаючи увагу на нерівності. Вони також не спостерігали позначки пунктуації, навмисно ігнорували їх. Герої радикально відрізняються. Батьки – це соціально незахищені трамваї, Сальінгер походить від заможних сімей, які живуть в кращих мікрорайонах Нью-Йорка, а в пізніх текстах – глибокі інтелігенти. Ці риси відрізняють роботи Beatniks і Salinger у вигляді і проблеми, конфлікт. Ігаб Хасан, американський літературний аортист, який назвав Салінгер «індивідуальний талант» в одному з його статей, і я люблю це. У вас була будь-яка згода про це? Хто вам подобається: Beatniks або Salinger? Я нагадую вам, що протягом тижня я прочитав вам «Кітч у Рибі». Сьогодні третій день. Починати повітря в 19:00 МСК. Отримати дотик!

Апосту поділився ЛІТЕРАТУР (@lyubimskaya.olga) на 23 березня 2020 року о 2:58am PDT



Чотири роки після публікації роману автор одружився з студентом Claire Douglas. Вони мали два діти, дочка Маргарет і син Матвія. До речі, Маргарет пізніше написав книгу і розповів про життя її відомого батька.

За роки існування Салінгер стає все більш віддаленим від суспільного життя, а з часом став справжнім гермітом. У 1965 році він припинив написання для себе. Він і його сім'я перейшла в будинок біля лісу, заготовивши його з високим парканом і вішали знак «Заборонений в'їзд».

Я не можу сказати, що його життя був нудним, а не на всіх. Авторка практикувала йога, захопила Zen Buddhism та вивчала альтернативну медицина. Його світогляд був дуже специфічним, але він жив довго і виконуючи життя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

«Чому людина мертва, ви не можете зупинити любити його, поганяти її, особливо якщо він був кращим живим, ви знаєте?» Jerome David Salinger є одним з найбільш загадкових письменників XX століття, реклюзивних і гермітових, автор серії оповідань і оповідань про неординарну сім'ю окулярів, роман-ребрендіону «Кітч у Рибі» і величезний архів ще неопублікованих текстів. Вперше ми познайомимося з Holden Caulfield в ранньому розповіді 1941 р. «Просвіта броя на проспекті Мадісон». Сальінгер працюватиме на романі про чарівний підліток протягом десяти років, в рамках якого - нещастя любов, сімейні кварелі, трипси творчості, перші збої і, нарешті, війна: посадка в Нормандії, битви в Арденському і Хутрагенному лісі, участь у визволенні концентраційних таборів і деназації Німеччини. І весь цей потужний людський досвід сяє через кожну роботу. Holden – це підліток, який викликає все: навчальні заклади, комерційні мистецтва, заклад – короткий, світ дорослих. У своїй бейсболці, зношених назад, в його спробі захистити спонтанність ... він майже схожий на б'єник, або прототип майбутнього хіппі. Наприкінці лютого у театрі «На набережній» відбудеться прем’єра – флешбек на основі роману «Кітч у Рибі». Історія Holden Caulfield перейде на сьогодні і стане ще ближче до нас у 2020 році. Авіаквитки на посилання в головку профілю. ← Що: Кошеня в виставі Риба ★ PREMIERA ★ Де: Театр «На набережній» – Нова сцена WHEN: 22 лютого о 19:00 ► #Teaternabereg #40сезон #Theatre Moscow #Theatre Moscow #Theatre Moscow #Холденколфілд #Прем'єр

A post shared by Waterfront Theatre (@nabereg_teatr) 31 січня 2020 в 7:30am PST



Мілан Kundera 1 квітня легендарний Мілан Kundera перетворився 91 років. Kundera є одним з найпопулярніших авторів другої половини XX століття. Він був від своєї ручки, що такі чудові романи, як "Фаревеллс" і "Неприємна легкість існування"й А тепер письменник живе в Парижі і тільки випадково відвідує рідну Чехію.

Ви навряд чи знаєте це, тому що Kundera, як Salinger, є recluse і recluse, про життя якого мало відомо. У 70-х роках письменник позбавив громадянства Чехословака, обвинувачений революційними діями і зрадою. У 1981 році він переїхав до Парижа і отримав французьке громадянство.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Новий привертав мене з загадковою назвою, поєднання неперевершеного. Після читання книги я був дуже розчарований. Я не знаю, як це викликати любов. Чоловік, який обманює дружину все своє життя, і жінка, яка страждає від неї все життя. Люблю тих самих залежних людей, які є нещасливими і страждаючими по всій оповіді. Свою історію було незаміжньою і нудною до мене. Все написано тьмяним, безімоційним, детадованим. Я не хочу кинути додому і чекати книги, щоб повернутися і дізнатися більше. Але сказати, що книга погана я не можу, вона має свіжі, глибокі думки, просто, очевидно, це не мій автор. 5/10. Чоловік, який мріє залишити місце, де живе він явно нещастя. «Це слабкий, який повинен бути в змозі стати сильними і залишити, коли сильний занадто слабкий, щоб змогла бити слабкий». Щоб бути інтимною жінкою і спати з жінкою дві пристрасті не тільки різні, але практично протилежні. «Здоров’явся від свого життя, як він проходив з квартири». ? Чому б ви не використовували вашу владу проти мене? З любов'ю, щоб відмовитися від влади. «Історія як легко, як індивідуальне життя людини, нестерпно легко, як світло, як пухнастий пил, так як що завтра не буде.» «Чи не є пригодами. Необхідність невідомого. З почуттям небезпеки, запам'ятовування, незрівнянна тяга для падінні народилася"#intolerableEasyBeing #milancunder #review #book #bookblog #book #book07

A post shared by Анастасія (@naastasya_igoreevna) on Sep 12, 2019 в 2:15am PDT



Навколо того ж він перестає давати інтерв’ю для страху переслідувань. Автор повністю переходить в літературу. Варто сказати, що ізоляція мала гарну дію на свою роботу: в його трек записі 10 романів, чотири п'єси, колекція оповідання і десятки есе.

У рідкісних інтерв'ю знайомства з 80-х, Kundera допускає, що він має багате інтелектуальне життя, друзів і близьких. Він відзначає, що реальний письменник не потребує публічності. Життя гермітів – право на автора.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Перший крокодил людей – випуск іонічної пам’яті. Знаючи йога книги, йога культура, історія йога. А потім ми покараємо всіх, щоб написати нові книги, щоб читати нову культуру, щоб виграти нову історію. Я не збираюся сказати вам, що ви йдете. Забудьте про кальмари. ... Мілан Kundera ... #milankunder #milankundera #goodmorning_news #goodmorning_kiev_ua #news #goodnews #milankunder #opinion #master #promou #think #life

Повідомлення від Goodmorning_news (@goodmorningnews_ua) 20 серпня 2019 в 11:22pm PDT



Важко уявити цей список без неї. Блискучий письменник, фемініст, учасник легендарного гурту Bloomsbury – і все це про чудовий Virginia Wolff. Важко уявити цей світ без своєї роботи. Слід зазначити, що вона не була заспокійливою або реклою. Проте хвороба змушена її відкликати з зовнішнього світу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

А ще думка не залишає вас: ця тиша була розбита крім; на цю ніч ця краса була приречена на злочин; вона погодилася; вона погодилася тримати її врівноваженість, блиск з красою, як вона shone; в будь-який момент вона може бути відреставрована на шматки. Ця доброта, ця безпека є лише фасадом. В. Вовнаф "Кіноматограф" #virginiawoolf #another Centuryago #creatorsbylife #art лапки #virginiawulf

Останнє повідомлення від online media (@bunchofquestions) на 19 лютого 2020 в 10:09am PST



Вона знайшла захист у своєму домі і з родиною. Вірджинія Вовна постраждала від депресії, головного болю і втрати апетиту. Її чоловік Леонард Вольф став її захистом і підтримкою: він підтримав її до останнього дня.

У підвалі свого дому в Bloomsbury, вовна і її чоловік почав свій власний видавничий будинок, Хогарт Прес. До речі, видавництво працює в цей день. Там, Вольф був окремий номер для роботи. У цьому номері, що її найважливіші книжки народилися: «Мрс. Даллоуей».й "До маяка".й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ця книга, ви можете сказати, закінчився на моїй полиці випадково. Але, як завжди, правило працює - не випадково? «Що нового, я думав, як я почав читати. Fragile, ніжний, незвичайний ... Мені сподобалося. Книга, яка змушує вас думати і зробити перекази на себе і ваших оточень. Слово «вишуканість» вона буде відповідати в центрі історії, сімейства Рамсі, зібраних на маяк... Чи буде мало дій і багато думок персонажів, якщо не сказати – весь сюжет проходить через думки персонажів? Вірджинія Вовф (1882-1941) – британський письменник, один з провідних представників модернізму Також варто дивитися фільм «Ходинник» з Nicole Kidman, Julianne Moore, Meryl Streep близько одного дня життя W. Wolfe #Namayak #Virginiawulf #Orlando #Missdelloway #модернізм в літературі #британський письменник #favourite #smartbooks?

(@panova_eto_ya) на 4 вересня 2019 в 11:43am PDT



Це не повний перелік письменників, які привели до життя своїх повноважень. Ви також можете пам'ятати Патрик Сускінд, про який майже нічого відомо, або Харпер Лі, який жив у слюзі протягом 50 років. Деякі страждають карантином, і вони добровільно вибирають ізоляцію від суспільства.

Багато хто знайде цей дивний, але це в тому, що вони створили свої найбільші твори. Можливо, карантин - найкращий час для саморозвитку і написання власного великого роману.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное