Історія створення химна до Матері Божої Матері «Хайл, наречена нареченої»

Яскраві дні після Пасхи краще пердятЦе не теплиця світу. Я прочитав aloud: «Холя Матері Божої Матері, радіс, наречена Невідомого...» і душа відразу стає світлом, легкою і спокійною. Химн до Матері Божої Матері є потужним молитвою, що може працювати чудеса.

Сьогодні видання. "Сайт" Історія химн-робота «Хайл, Наречена наречена» і поділилася молитвою. Я читаю його щодня і відчуваю квіти цвітуть в моєму серці.

Химна до Богородиці



Поява цього красивого химна приписується до Матері Божої Матері. Сен Непарус Егінай Він був великим чоловіком з великим серцем і міцною вірою. На своїх діях Нектаріус завоював любов і повагу багатьох людей. Він прийшов з дуже бідної сім'ї і з раннього віку мав велике бажання вчитися і служити Богу.

У своїй молоді він був настільки бідним, що він ледь мав достатньо харчуватися. Анастасій (назва, надана Нектаріуса від народження) з тих пір молиться - і вищі сили відправили його на шляху людей, які допомогли йому вчитися і стати священиком.

Протягом багатьох років він піднімав кар'єрну сходинку, але навіть після того, як призначався митрополит Митрополита Пентаполя, він писав: «Сан не підняв її власнику, тільки життєдіяльності має владу елевації». Він все ще бажав любові і гумору.



Випадковий нектаризм Його несправедливість і доброту не поховали любов і повагу віруючих. По дорозі. Неповторні люди Патріархату бояться, що універсальна любов до святителя призведе до його серед кандидатів на місце Святого Патріарха Олександра.

Нектаріус був розбитий і він був звільнений. Про рік жив майже без допомоги субсистенції, він не був зайнятий в будь-якому місці.



Після того, як Сен Непарус Егіна, вичерпається бідністю і шокується зрадою і не довіря всіх своїх друзів і близьких, променених в подрібненні, серце його наповнене дивним миром.

Здавалося б, послухати співачки. Він дивився і побачив Пресвята Богородиця Акомпанений хостом ангелів співати в спеціальній пісні: «Поведінка Господнього, Пресвята Богородиця, радіс, наречена нареченої ...»

Свята Божа Матір зустрілася з святом, щоб написати цю пісню, щоб люди співали його разом з ангелами. Так що ця молитва стала відомою химною матір'ю! І знову стала священиком.



Нектаріус провів останні 12 років свого життя в конвенції, заснованому ним на острові Агіна.

Духові діти старшого віку сказали, що завдяки Молитва Єлизавета Чи не тільки ситуація на острові змінилася для кращого (приблизних і рум'яних припинених), але і зміни клімату. Селяни більше, ніж один раз оскаржилися на молитву допомогу лікуванню під час посухи: через молитву Владики Нектаріуса, благословенний дощ прийшов на землю.

Після смерті Нектаріуса, коли тіло померлого почав міняти, його сорочка випадково розміщувалася на ліжку паралізованого хворого, що лежав поруч, і він загострився. Доля Божої Матері дійсно дивовижна.

р.

Молитва: «Подорож, наречена нареченої» «Марина, незаймана чистої, Пресвята Богородиця,
Наречена, наречена.
Королева Маті Дево, Виконавець охоплює всі,
Наречена, наречена.
Невідтворний блиск.
Наречена, наречена.
Особини дівчині радості, а найвибагливіші ангели,
Наречена, наречена.
Небо є гонест харчування, і світло більше світла, ніж світло,
Наречена, наречена.
Найбідніша леді всіх небесних армій,
Наречена, наречена.



Всі надії фортепіано, виконання пророків,
Наречена, наречена.
Твоє мистецтво Божої Матері,
Наречена, наречена.
І до діви радості, і до матері Отрадо,
Наречена, наречена.
Майстер, наші душі очищаються,
Наречена, наречена.
Викривлення хмар, а також нанесених.
Наречена, наречена.
Слабкий і міжнаряддя, надія ненадійного,
Наречена, наречена.



Життя Марії: Стрітення Ісуса Христа
Наречена, наречена.
Аарон Вурм, судно тихої радості,
Наречена, наречена.
Всі вудки і вудки затишні, в неприємності і засобі.
Наречена, наречена.
Sacred і Immaculate, Леді всіх,
Наречена, наречена.
Недоліки до мене занурення Божественного сина,
Наречена, наречена.
Порадник сальвації, як я знизився, Я закликав Т:

Наречена, наречена.



Я також рекомендую послухайте цю молитву Виконується дитячим та молодіжним хором св. Івана Дамасене!

https://www.youtube.com/watch? v=25v8LpelgPI

Сьогодні в світі з'явилися важкі і непогані часи. Людина відчуває одну з тих криз, які ми повинні всі обличчя разом. Миру розуму і віру в краще допомагає багато знайти молитву.

Я також ознайомлюю себе з молитвою міцності та захисту від будь-якого нещастя. Будь ласка, зв'яжіться з нами



Я слухаю і читаю химну до Матері Божої Матері і на душу! Я перейде до іншого світу.

Яка молитва допоможе вам знайти? гармонія? Я буду раді, якщо ви поділитеся думками з нами в коментарях. Боже!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное