Правила мудрої жінки на гідну зустріч старшого віку

Здавалося б, школа просто закінчилася. Вранці дивляться нові зморшки. А ввечері ви думаєте, що вона йде в осінній період життя: листя жовті, дні стають коротшими, температура знижується. Про це не потрібно. Посміхатися краще. жіноча мудрість А що знає, як це зробити.



Редакція "Сайт" У нас є код «Так, мій дорогий, коли ви старієте». На жаль, ми намагаємось уникати цього слова, завжди приходять щось інше. Дивитися ці правила, які ми поділилися з нами. свінгерий Бо не схожий на це слово.



жіноча мудрість
  1. Якщо ви знаєте, що ви повинні бути правими. Краще пам'ятати, як вона відреагувала на різні інструкції і як часто її слідують.

    р.



  2. Не намагайтеся допомогти, особливо якщо ніхто не просить вас. Не намагайтеся захистити близьких від усього світу. Люблю їх, що вистачить.





  3. Не варто скаржатись, і не ставши на в'їзді. У будь-якому випадку не скажуть ці фрази: «Я в твій вік ...», «Я дав вам найкращі роки ...», «Я старший, тому я знаю краще...» Про старість.





  4. Не чекайте вдячності дітям. Це краще пам'ятати: не існує голодних дітей - є батьки, які наївно очікують вдячності дітям. І не наполягати, що ваші онуки дзвонить вам за вашим ім'ям, а не бабусі. Як мінімум це диво.





  5. Не витрачайте останні гроші на анти старіння лікування і все, пов'язані з ним. Це абсолютно немає сенсу. Купити круїз і подивитися на світ.

    р.



  6. Не дивлячись на себе і зробіть занадто яскравий макіяж. Ви можете самі зателефонувати і спробувати виглядати молоді, але краще виглядати елегантно. Точно елегантно.





  7. Подбайте про чоловіка, навіть якщо він перетворився з могутнього чоловіка в зморшку, змащувати старик. Він єдиний, хто запам'ятовує вас молодим і повним міцністю. І це єдина людина, яка дійсно потребує тебе прямо зараз.





  8. Не намагайтеся тримати час на всіх витратах, просто робити те, що вам подобається. Не панікувати нові технології, постійно вивчіть щось, щоб відповідати епоху, з предикцією, щоб подивитися на новини. Не боїться «забути» й





  9. Що б ваше життя і життя ваших коханих, не соромтесь себе. Ви зробили все, що ви можете. Предмет може бути закритий.





  10. Збереження гідності в будь-якій ситуації до кінця. Це важливо, щоб спробувати, мій дорогий. Якщо ви живете, хтось потребує.







Загальний сенс показує, що Мапа Жінки про прийняття. Найлегші, але цей рейс веде до нічого. Ми просто люди, які втратили в Всесвіті і живуть на даний момент. Тепер переключіть до нашого іншого матеріалу. Ми розповімо Вам, як подарує ваше життя. Зареєструватися

Категории

Смотрите также

Новое и интересное