Що в дні радянських народів шанували гостей

Після того, як раз, в часі запам'ятовуються, ваш дід і я смакував прованскій майонез. Він мав злегка гірчичний смак у порівнянні з сучасною рідиною, як згущене молоко. Виногар, якщо додано, пара молекул. жарт, звичайно. І були державні стандарти! Що можна сказати, вечірка Ви повинні думати відповідально. Я замовляє піцу в домашніх умовах і це безкоштовно.



Ми в новинах. "Сайт" Уявіть, як діти зараз розповіли про землю радянських народів. Це майже 30 років, і багато ще зберігають кулінарні традиції. Взяти будь-який великий відпочинок - завжди олив'є салати або хутряні шуби на стіл. Вони прийшли до нас звідти. По-перше, цей майонез не знайдеться. Не ви варте його самостійно. І зелений горох? Це дефіцит.



Меню святкового столу є пропозицією. Згадайте трохи про їжу. Спірний кефір, молочнийСпрат в томаті. І ковбаса. Лікарі. Сортувати не так, але скільки було варено і які були страви. Ог! Для їжі, звичайно, довелося послухати, «записати» так, щоб говорити. Але якось вони робили.

196390

Як ми згадали, салат Олив'є був центральним блюдом - він завжди був оброблений милою. Не тільки через смак і моду, але і через інгредієнти, які не змогли отримати. Це як комп'ютерна гра: може майонезу, баночка зеленого гороху, варенняй Ви отримаєте салат +10.



Якщо це не вдалося отримати щось з компонентів для оливкової, то акценти, що перенесли до оселедця під пальто або вініграти. Це не робить таблицю дешевше. Пальто - безсумний удар, який ви часто знайдете зараз. Подаються на рейтингових ресторанах. Олів'є теж, до речі.



Роль важкої артилерії - це блюдо, що називається "Змащена картопля з котлетами". Давайте будемо чесними – і тепер пюре часто зустрічається на столі. Ми не скажемо нічого про різак, це так. Але той факт, що ця страва традиційно була приготована на свята буде підтверджена абсолютно всім, хто зараз трохи більше ніж сорок або навіть менше.



Ще одна їжа, яка не поступалася попелиці з картоплею в значенні і ударом до шлунку, є чорниця. Венеровані хости відразу скручували їм цілу Казань, яка не так легко долати навіть велику компанію. Нерідко харчування подаються разом. Це був справжній бенкет. Основна складність варіння була в м'ясному або фаршому фарі, що перед святами не менше активно збивається від поличок, а також майонезу з горохом.



Чи пам'ятаєте «рибський бухту» від «Залізо на феті»? Точно. Холодний і риба-наповнення Вони були дуже популярні. Від чого можна придбати: шматок м'яса або свіжої риби. З удачою удачі, на столі був і обидва. Потрібні сказати, я особисто пам'ятаю мій дідусь.



Сир і ковбасні ріжучі. Якщо ви зуміли десь відірвати дві сотні грам голландського сиру або палицю московської ковбаси, то вона була рівною удачі. Звісно, апотеоз всіх святкових зусиль! І якщо хтось мав необхідні знайомства, то ікра також знайдена на столі: чорний, червоний і заморський баклажан. Це було дивно!



Я знаю сім'ї, святковий столик не змінився багато часу. Олів'є не більше святкової страви. Отже, ялинка під шубою. На сьогоднішній день інгредієнти набагато простіше. Ми, наприклад, масово перейшли до курки, але потім його практично не варили: вона рідко з'явилася на продаж, і з «блакитними» тушками, що я мав отримати дійсно втомився.



Навігація Меню святкового столу тепер, звичайно, більш різноманітним, але смак не такий же. Державні стандарти відрізняються, є багато напівфабрикатів, курка на столі вся не здивує всіх. До речі, тепер ви можете легко придбати будь-які фрукти. А потім консервували яблука і груші на столі. Але що важливо? Робота з якою все було видобуто.



Після цієї статті смоктати під ложкою бути здоровим. Я вже пам'ятаю, де у мене є картопля, і я з'ясував, що я маю на фаршу, щоб зробити прямо зараз. Що це? Я дивлюсь на кінчик з нашого редакційного офісу, як приготувати ідеальні котлети. Де ще? Написати коментарях, які є меню. обідній стіл Він був у вашій родині. Чи підходить все? У той же час ми бажаємо вам гарного настрою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное