Дезінфекція захисних масок від Євгена Комаровського

У період карантину медичні маски почали цінувати за свою вагу в золоті, адже практично неможливо знайти їх в аптеках, а ціни на прикусу сильно на інтернеті. Я був щасливий, щоб купили пару до цього. кицька І зробив ще 3 себе. Тепер я зацікавлений в тому, як знезаражувати маску.

Відповіді на це було знайдено у відео Євгена Комаровського. Дуже корисна і актуальна інформація!



Як дезінфікувати маску сьогодні "Сайт" Підготуйтеся до вас, шановний читач, довідник знезараженням шельд-маск від Євгена Комаровського. Кожен повинен знати!





Завдання медичної маски полягає в затримці крапель вологи, що утворюються при кашлі і чханні, і може містити віруси. І якщо після 3 годин ви не змінили маску для нового, і він вже отримав вірус, то маска може стати джерелом інфекції.

У сім'ї є близько 3 маски для кожного. І це не так багато, як їх потрібно часто мити.

Один з моїх друзів замочує маски в хлорі, інший в спиртовому розчині. І вона так з одноразовими масками. Повідомляємо про те, що я прокинувся, поки не слухав рекомендації Харкова. Євген Комаровськийй



«Ні, не в спирті і не в мікрохвильовці, громадян!» лікар каже в своєму відео. «Чим не можна мити маску в мильній воді, я не розумію». Коли мова йде про миття масок, є ще одне питання: ніхто не відправиться, щоб мити одну маску, особливо в машинці.

Уявіть, що у вас є певна кількість використовуваних масок, ви не будете мити їх особистими нижнями або рушниками. Одноразові маски не рекомендують використовуватися знову, але якщо немає грошей, краще носити вимитий маску, ніж не носити ніякого!

Так краще замочити їх в басейні, покласти їх в чашу мила або залити миючим засобом, або пральним миючим засобом, або білим. Покладіть маски там, замочіть на деякий час, змийте чистою водою, вішайте до висихання і знову використовуйте! – сказав доктор Комаровський.



Як мити маску тканини маски рекомендується мийка або миючий засіб, потім оброблений парогенератором або праскою з функцією паропостачання. Після обробки маска не повинна залишатися вологою, тому в кінці її необхідно прасувати гарячою праскою (прочитати без пари).

Маска не повинна мити в машині, це порушує структуру захисного обладнання, додана лікар. В минулому він сказав, що в умовах, де немає мила, посудомийна машина може служити надійним дезінфікуючим засобом.

За словами Д. Комаровського, такий інструмент може «помити все і розчинити». й

Габаритний зображення

Обов'язково дивитися це відео, доктор Комаровський приносить чіткість багатьох питань, пов'язаних з дезінфікуючийй

https://www.youtube.com/watch? v=i2h_IncBTq8

У багатьох аптеках вже зникли маски з полиць. У той же час їх можна зробити своїми руками всього за кілька хвилин, а необхідні матеріали обов'язково в кожному будинку. Дізнайтеся, як зробити маску для обличчя своїми руками. Кілька простих способів!





Тепер ви знаєте, як дезінфекціяй Однак варто враховувати, якщо не правильно зберігати маску, то дезінфекція не допоможе. Поставте чисту маску в закриту пластикову ємність або в вакуумний пакет.

Як мити маску? Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное