Інструкція з приготування картоплі в паніровці

«Примітка смаків краще, ніж домашня ароматна картопля спецій запечена в духовці. Добре, це картопля в трісках є справжнім шедевром. Ви просто Марія артистка! - Я чув від мого чоловіка вчора під час вечері. І все завдяки цьому великому рецепту, який я знайшов з Ольги Матвії.

Картопля варена таким чином Тастер ніж м'ясой Подається з соусом, це просто чудово!



Картопля в тріщинах Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки христина беллай Не можна відірвати!

Картопляні інгредієнти
  • 8-9 картопля
  • 2-3 ст.л. л рослинної олії
  • 1 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л.
  • 1 ч.л. перцю
  • 0,5 ч.л.
  • 2 ч.л. паприка
  • 0,5 ч.л. Прованс трави
  • 4 ст. ложки


Соус інгредієнти
  • 150г сметана
  • 2-3 зубчики часнику
  • 40г кріп




Підготовка
  1. Очищаємо картоплю, промиваємо і нарізаємо дрібними скибочками. Залийте картоплю в глибоку миску, залийте рослинне масло на картоплю, перемішайте. Габаритний зображення



  2. У окремому контейнері змішати сіль, перець, сир, чебрець, паприка і провансальні трави. Ви також можете вибрати спеції за вашим смаком. Залийте паніровки в ємність спецій, перемішайте. р.



  3. Залийте в картопля і перемішайте їх знову.



  4. Змастити цвіль для випічки рослинною олією, залити картоплю в форму і рівномірно розподілити по всій поверхні форми. Випікайте картоплю в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 40 хвилин до готовності.



  5. Для соуси Зріжте кропу дрібно. Поставте часник через прес. У мисці змішайте сметану з подрібненим кріпом і часником. Подивитись його добре.



  6. Подаємо готову картоплю гарячий, додаючи смачні соус. Закусочна плата!





Редакційна колегія Картопля для випічки може бути в рукаві, а в шкірці на запікі, і з м'ясом, і овочами. Ще один з улюблених способів приготування є рецептом содової картоплі. Так називається через спеціальний маринад, в якому є мед.



Картопля в тріщинах тепер одна з улюблених страв чоловіка. Я люблю те, що страва неймовірна. застібка при підготовці. Зовні, скоринки, всередині соковитого!

Це чудовий варіант для швидкого і смачного вечері. До речі, такий картопля можна приготувати не тільки в духовці, але і на каструлі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное