При обсесивному догляді може знищити особисте життя дорослої дитини

Не думайте, що мама є найважливішою людиною в житті дитини. І навіть хлопчики часто кріпляться до своїх мам, ніж їхні батьки. Але мати також різні, з різними видами освіти. Якщо навчальний підхід неправильний, мати-сон Він може перетворюватися в токсичний зв'язок.

Як знайти середню землю, щоб хлопчик виростив готовий до життя і незалежного, і не сердився у всіх з невротичним або нескінченним ммлем?

2467.700 Р

Мати свого чоловіка ім. Інни Миколаївни, вона 45 років, красива і весела жінка. Вона любить модні стрижки і сукні, піклується про її ще тонкий малюнок. З батьком Артема розлучився давно, але нові відносини вирішили відмовитися, віддаляючи своє життя своєму лише сина, говорить Тетяна.

р.

«Мої Матері-в-прави в передмісті, але відчувається, що вона завжди там. З кожним днем він дзвонив сина кілька разів, бажає йому гарного ранку і гарної ночі. Ми просимо Вас розповісти нам всі деталі особистого життя нашої родини. І Artyom каже мені...

«Дякую за те, що вона може зробити себе. Якщо Інна Миколаївна збирається перукарню, то він називає Артемом, і він поспішає допомогти. Супроводжуючи салон, допомагає підібрати стрижку. Далі оцінювати, чи добре працює. й



«Мій мама-в-завдяки також пропускає гроші з Артема. Потім вона хоче відпочити від дому, після чого ремонт потрібно зробити, потім ще одна сукня недостатньо. Ми нещодавно одружилися, орендували квартиру та заощаджуємо на машині, а з цим «асистентом» ми будемо жити від зарплати до зарплати всіх наших життів, сказав Таня.

«Коли я звертаю увагу на дивовижність такого зв’язку, він стає непристойною захисною матір’ю. Він каже, що його мати святий, і він повинен допомогти їй. Це його обов'язок, бо він присвятив його житті. Ось чому не можна сказати. Такі бесіди часто закінчуються в кварелі. й

Р

«Нена Миколаївна, що тільки вона знає, що краще для сина. Але в її обличчі я все частіше бачу не мати-в-право, а не близьких родичів, але суперника. Вона забивала в голову сина, що закинув її на життя. І він робить.

«Так, вона підняла сина, вона кинулася про нього, вона жертвувала Але всі мами роблять це, і вона не зробила ніяких неймовірних подяка, що всі інші не є. А тепер вона не має права маніпулювати її сином так безглуздим і заважати в особистому житті, Тетяна сказала.



Коли жінка розміщує дитину в центрі свого світу, вона не зацікавлена в собі стати мужним і незалежним. У цьому випадку він сам прийматиме рішення, він буде вибрати його супутника в житті, він вирішить, коли і як він може допомогти. Він не сліпо слідувати порадам, він не буде маніпулювати.

індіанська мудрість говорить, що дитина повинна бути отримана в будинку як гостя. Корм, дізнатися, дати йти. Але частіше, ніж не, ми стежимо за різними шляхами: заборони, обмеження та страхи. «Це краще заборонити, ніж розсіяти пізніше», – вважає батьки. Деякі з них зрозумілі.



Однак, гармонійні стосунки між батьками і дітьми можливі тільки при наявності довіри один одному, коли дитина сприймається як окрема людина. Якщо ви зрушите страхи і психологічні проблеми до нього, то це не буде краще для нього.

Для того, щоб перейти в доросле життя, не означає, щоб звільнити і ігнорувати. Син для життя. Дочка для життя. Але краще бути закритою особою, яка дає свободу, ніж бути тим, хто робить дитину тюрмою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное