Успішні рішення для облаштування дачної ділянки

Я прибираю старий занедбаний. дідусьй 4 дні - і сад не знає! І тоді я думаю, що це буде ще краще, коли все цвіте яскраві кольори.

Ідеї, як облаштувати котедж, читати з англійських і бельгійських садівників і дизайнерів. В результаті дуже щасливий, але сусід ревно переглядаючи наші дії, і пише щось в блокноті.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, кращими рішеннями. садівництвой Підходить навіть для маленького саду!



Як облаштувати країну Я перший знаходився з Великобританії, і це хвилястий цеглай Я кажу вам: цегла половина як невелика, але виглядає оригінально. Крім того, це більш стійкий!

Справа в тому, що ви не можете побудувати прямий паркан в одній цегли, або, як будівельники його зателефонують, навпіл цегли. Точно, можна, але довгий паркан знизиться від легкого штовхача. Такі огорожі будуються не менше двох цегли. А при невеликих інтервалах, алевтяги також додаються до прямого паркану для стійкості.

І хвилястий паркан Одна цегла через арочні складки насправді є симбіозом огорожі і приманки.





клумба і клумба - одна з найважливіших складових дачної ділянки. Чито висаджені квіти не принесуть бажаний результат. При плануванні посадок слід враховувати три основні моменти: розміщення рослин відповідно до розміру, підбору кольорів, часу і тривалості цвітіння.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Дощові води? не тільки збиратися в бочку? Ще один варіант! Чистий Я зроблю хороший злив? Я знайшов кілька прикладів в Інтернеті. Звичайно, не всі ці варіанти підходять, і мені включено? але як ідея, яку я зберіг для себе. Тексти пісень, а це означає: Може бути, то я отримую ідею, як це зробити в моїй дачі. Що про ті варіанти? Можливо, ви зробили щось схоже, буде раді поділитися?

Пост поділився Новичок Садовичок (@novichok_sadovichok) на 12 квітня 2020 в 4:12pm PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Випадкове освітлення. Дуже красива!

Пост поділений Дача, сад, поради (@dacha_sovet) на Sep 8, 2018 в 11:32pm PDT



Неважливо, в якій землі ви володієте: великий сад, заміський будинок з прилеглою територією або стандартними шести соток. Ви можете створити красиві візерунки різних форм і розмірів.
й ¶
Забарвлений гравій для ландшафтного дизайну великих дробів можна використовувати, наприклад, як острівці і гори, а невелика дроба - розсипатися по всій вільній площі і служити імітацією водного елемента.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

У сучасному підборі ідей, відмінних варіантів ландшафтного дизайну з декоративними чіпами для вашої садової ділянки. Як завжди, тільки краще. Неважливо, в якій землі ви володієте: великий сад, заміський будинок з прилеглою територією або стандартними шести соток. За допомогою фахівців або своїми руками можна створити красиві візерунки різних форм і розмірів. Забарвлений гравій для ландшафтного дизайну великих дробів можна використовувати, наприклад, як острівці і гори, а невелика дроба - розсипатися по всій вільній площі і служити імітацією водного елемента. Такий склад не потребує комплексного догляду і порадує очей інших протягом багатьох років. Основні етапи: 1. Готується місце для укладання. Запуск на глибину близько 10 см. ► 2. Тут є бордюри, які обмежують місце укладання декоративного рубця. ► 3. Шар піску товщиною 5 см заливають в підготовлене місце. Пісок розтоплюється, зливається і зливається водою для усадки. ► 4. Пісок вистилається із ізоляційним матеріалом, в якому є отвори. й 5. Пісок заливають на поліетилен, шар приблизно 2-3 см. ► 6. На піску заливають декоративну рубу або мармурову крихту. Вирівнювання поверхні проводиться грабами. Для газонів і декоративних елементів достатня товщина шару 2 мм. Для пішохідних доріжок бажано залити близько 4 мм. руб. Споживання мармурової крихти становить приблизно 20 кг на 1 м2 з товщиною 3 см. â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â â

A post shared by DREAM HOUSE М'які вікна (@verandadecor_) на 29 квітня 2020 в 10:22pm PDT



Я бачив цю альтанку і зрозумів, що це саме те, що мій літній котедж потребує. Потрібно порадувати чоловіка, бо він буде його побудувати!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я бачив цю альтанку і вона була як я хвора: добре, мій, мій, ви знаєте? Я вже збираю в моїй голові, скільки посадкових сторінок мені потрібно створити, щоб зробити мрії. Це дійсно пропаш, це три годину ранку? Незважаючи на те, що ще є варіант - замазувати «моркву» який зробить таке диво своїми руками? Я збираюся спати і побачити її в моєму будинку. Я збираюся вбити кота, це його несправність!? Якщо я не зустрівся з моїми нічними забігами, я не захоплюся в соціальну мережу. Життя-паїн...? Але є нова мотивація для розробки жорсткого тарифного плану? Друзі, вам подобається цей альтанка? Я вдячний, якщо ви даєте поради щодо того, як економічно побудувати таке щастя. Немає рук чоловіка? Де йти, що купити? ?

A post shared by Professional Копірайтер (@the_best_content.ru) on Листопад 14, 2017 в 3:53pm PST



Щоб зробити таку красуню, потрібно попередньо пропагувати місце для укладання. Наріжте грунт на глибину близько 8-10 сантиметрів. Поставте бордюри, які обмежують простір кам'яні виробий На підготовленому місці шар піску товщиною 5 см. Покладіть пісок, залийте водою для усадки.
й ¶
На піску слід укласти ізоляційний матеріал, в якому є отвори. На поліетиленовому шарі з'єднання близько 2 сантиметрів. На піску з'єднайте декоративну рубу або мармурову крихту. Краще вирівняти поверхню лобблерами.

Для газонів і декоративних елементів досить шар товщиною близько 2 міліметрів, а для пішохідних доріжок бажано залити близько 4 міліметрів рубців.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Якщо є пуста ділянка землі в саду, не залишайте її без уваги! Просто зробіть клумбу або клумбу з руббла в цьому місці! Повністю заповнюємо клумбу з рублом, крім місця для висаджування рослин. Рубль зменшує випаровування води з грунту і зменшує частоту поливу рослин, влітку запобігає нагріву грунту, а взимку захищає від заморозків. Також цей універсальний матеріал обмежує зростання бур’янів. Дана версія клумби дає саду добре вкритий вигляд, є оригінальним елементом пейзажу. Тут ви знайдете безліч варіантів подрібнених крихт різних кольорів і дробів! Замовлення каменю по телефону 8-964-930-33-30. #розпушений камінь #подрібнений рубль #клум #кам'яний #кам'яний #камінь #натуральний камінь #красивийраклумба #натуральний камінь #натуральний камінь #натуральний камінь #дикий камінь #водний камінь #натуральний камінь #кам'яний камінь #кам'яний камінь #кам'яний камінь

Пост поділений Пейзажний камінь (@kamenlab) 29 квітня 2020 в 10:45am PDT



Такий склад не потребує комплексного догляду і порадує очей інших протягом багатьох років!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Комбінувати приємний з корисною меліси? Красиві зелені на клумбі, ароматні і дуже корисні? Ми завжди додаємо лист на пиво влітку. Чи знаєте ви багато позитивної інформації про неї? Зменшує стрес, має заспокійливу і гіпнотичну дію на організм. До речі, коли малюки не сплять, кладуть гілочки під подушку, чи заспокоюють її запах? Зміцнює імунітет завдяки високому вмісту вітамінів, ефірних масел і мікроелементів. й Має больовий ефект. й Відновлює гормональний фон. Він діє як сечогінний, який особливо важливо при набряках. Усуває нудоту і блювоту з токсикозом, підвищує апетит. Чи можна використовувати як засіб для догляду за шкірою? Боже, вона втратила вагу! Хто повинен копати? Завод лікарських трав в саду?

Пост спільного з Садом Design Saplings (@fazenda.bayterek) 24 квітня 2020 в 10:06pm PDT



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи знаєте ви краще, щоб заспокоїти нерви, щоб подивитися на зелені рослини? І якщо вони висаджують своїми руками? і грамотно розташований, можна зберегти більше однієї нервової клітини? Тексти пісень, а це означає: Чи є душа зараз особливо тягнеться до краси? Як розмістити рослини, які будуть красивими і гармонійними? Починаємо з центру клумби або з паркану, в центрі або на фоні висаджуємо найбільшу рослину і далі в ріст, ближче до бордюру нижню, дотримуємося правила трикутника ч Якщо є питання, як краще розмістити рослини на вашому сайті, ви можете писати у людини? У карусельних прикладах для натхнення

A post shared by Garden Design Saplings (@fazenda.bayterek) on Квітень 23, 2020 в 8:23am PDT



Якщо у вас є старий велосипед або велосипедні колеса, не варто кинути їх. Уявіть, як комфортно це буде для огірочних знімків, щоб чіплятися до стружок колеса. Трав'яний виноград дівчини. Це легко, цікаво і без зайвих витрат!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Готовий для нових ідей? Якщо у вас є старий велосипед або велосипедні колеса, не кинути їх! Вони прийдуть в руки. Просто уявіть, наскільки зручно буде для огіркових вій для скручування колісних стропів. Або можливо, виноград дівчини ... Це легко, цікаво і без зайвих витрат!

Пост спільного проекту? Інтер'єр? IDEAS (@yartovary) на Липень 10, 2019 в 2:28am PDT



Цікава ідея як поліпшити старовинний літній туалет в країні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я хочу підняти не дуже естетичну тему сьогодні. У нас є туалет. Структура старий, страшний, але досить сильний. Я хочу спробувати зробити це трохи краще. Звісно, ми плануємо замінити туалет новими, але цього року обов'язково неможливе. У котеджі було тільки наприкінці останнього літа, і ми дійсно не встигли зробити все, і є багато речей, щоб зробити. Так, цього року і так заплановано великий предмет витрат, а поточна ситуація в світі?, як правило, складно, що планувати? Приїжджайте, що я говорю. Простіше кажучи, у мене є завдання, щоб допомогти нашим WC? і робити з маленькою кров'ю? і не витрачаючи багато зусиль. Я повторю, що це тимчасовий захід (Я сподіваюсь, що принцип «не є більш постійним, ніж тимчасовий» не буде працювати для нас). Як приклад я знайшов кілька фото туалетів «прості» країни (Я маю на увазі, що я прийшов по фотографіях таких туалетів, які, ймовірно, дорогі як вся квартира?). Останній малюнок на карусель, що ми зараз. У своїх планах і ідеях: фарба (для оформлення варіанту "Аля-сохарпе"), з душової кабіни (з малюнком зліва) додають деякий декор, можливо, kashpo з петунією? або інші квіти? Також старі віконні рамки, можливо, використовують їх (поглинання установки, викладених раніше, після з 28.01.2020). Звичайно, ви можете залишити все, як це, і просто чекати установки нового, але ви хочете, якось зробити сайт більш затишним, щоб ця сіра структура не "немовля очі". Що робити? Чи залишається він, як це або буде його щеплення? Я також буде вдячний, якщо ви надішлемо свої варіанти для туалету в країні.

14 квітня 2020 в 1:22pm PDT



Що ви думаєте про це? оригінал? Зручний і стильний, це не так?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Оригінальне вертикальне ліжко. Ми цінуємо її.

Пост поділений Дача, сад, поради (@dacha_sovet) 28 липня 2018 в 11:09pm PDT



Я пропоную вам ознайомитися з календарем сівби на травень 2020 року, щоб дізнатися, коли краще сіяти овочі та фрукти, вода, бур'яни, зробити дерева і не тільки. Якщо ви стежите за фазами місяця, ви також можете дізнатися дні, на які краще не піти в сад на всіх, але робити домашню роботу!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Головна, сад і сад у вихідні? Добрий вечір, дорогі друзі! Чи працює тиждень на сьогодні? У вихідні я пообіцяв продовжити колонку: «Будинок, сад, сад у вихідні дні» @dengiizzemli. Настав час підготуватися до сезону і зібрати ідеї, які можна втілити в життя цього літа. Я вирішив допомогти вам з цим? Привіт, це зручно снитися про будинок, і винахідливу красу на сайті ????????? Я розповість про природне сільське господарство, поділяю свій досвід, як зібрати великі врожайності огірків і помідорів у Уралах. ← Я буду раді, якщо ви поділитеся секретами, тому стовпчик про сади будуть цікавішими ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? #harvest #ideology #garden #ideidilsad #sadsmiri руки #красивий котедж #my красивий котедж #urban круглий #ideotown #good урожай #Торгівля багато #salesland #homebuilding #project #land #buy #living #potekhaaleks

Пост спільного бізнесу? ОНЛАЙН (@aleksei.poteha) 21 лютого 2020 в 4:55am PST



Тепер ви знаєте, як облаштувати котедж, щоб він був легким, швидким, економічним, функціональним і красивим. На мою думку, дачею є чудова можливість показати свою уяву і реалізувати свої особисті плани.

Повідомте нам у коментарях, якщо ви хочете бути дійсними. УкраїнськаВас цікавить садівництво? Я хотів би поділитися картиною вашого красивого саду з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное