Поради Комаровського та Лабковського щодо збереження відносин під час карантину

Під час карантину ми проводимо багато часу з родиною. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Але в бочку меду є ложка тарі. Ізоляція створює натяг між людьми. З нуля починаються кварелі та роз’яснення відносин. Питання виникає: Як підтримувати відносини під час карантину?

3610Р. 4200Р.

Доктор Комаровський і психолог Labkowski дізналися цю тему в деталях. Редакція "Сайт" Я вирішив поділитися своїми порадами про те, як підтримувати гармонію в відносинах. Тепер про здоров’я, але й про любов.

Quarantine є серйозним тестом для сім'ї. Люди не використовуються для того, щоб витрачати стільки часу разом. Крім того, зараз ви повинні працювати з дому до звуку страв і кричить дітей.

На додаток до бажання захистити себе від нервової ситуації, багато просто хочуть вийти з близьких. Все через натяжність і негативну енергію. Це спосіб психічних робіт, які ми іноді Я повинен бути окремо.й Ми радимо Вам погоджуватися на окреме проведення часу: принаймні 2-3 години для себе. Крім того, кожен учасник сім'ї повинен мати власний домашній куточок. Навіть в однокімнатній квартирі можна визначити невеликий простір для власних потреб.



До речі, ви можете зробити розклад для всієї родини. Це допоможе уникнути незгоди. Тепер ви не повинні з'ясувати, хто переглядає телевізор або використовує комп'ютер. Також необхідно розподілити обов'язки. Деякі люди краще чистити, в той час як інші воліють приготування їжі. Вся сім'я - це команда.

р.

Євген Комаровський консультує: Для подружжя важливо пам'ятати особисті кордони. Наприклад, якщо ваш однолітак хоче дивитися серіали, не варто наполягати на корисність онлайн освіти. Кожна людина потребує свободи дій. Краще крокувати стороні і зробити те, що вас зачаровує. Увечері дуже важливо обговорити різні дні. й

Пам'ятайте, що ми всі недосконалі. Ви повинні зіткнутися з іншими недоліками. Дізнатися більше

Компромез

Ваш партнер в житті не потрібно вгадати, як ви хочете провести час. Вивчайте переговори та зробіть плани разом. Можливість компромісу Основа найсильніших відносин.



Поради психолога Михайло Лабковський: Поділіться думками з вашим партнером. Поговоріть про те, що ви оберете, але лише в такому випадку, що не турбують один одного. Кращі слова підтримки: «Я розумію тебе», «Я тут, як я можу допомогти?», «Це дійсно дуже сумний», «Як ви відчуваєте?» Справжня любов проявляється в догляді. й

З початку 2020 року кількість сімейних пар, які хочуть розбити, збільшилися по всьому світу. Це те, що люди перенесли напругу до коханої людини. Я хочу зустріти себе першим і побачити, якщо я дійсно сердитися з цією людиною. Проблема може бути абсолютно різною. Ми радимо консультуватися з психологом. Під час карантину деякі фахівці проводять консультації онлайн.



Пам'ятайте, що ми всі недосконалі. Люблю кохану. Це стосується обох подружжя і всієї родини. Не забудьте, що це не просто для всіх. Ми повинні зіткнутися з однією спільною загрозою. Афіша краще бути командоюНе один одного ворогів. Ми бажаємо любові та гармонії в наших відносинах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное