Інструкція з приготування торта "Павлов"

Якщо кіт подряпини і стає сумним, я збираю 3 яйця з холодильника і залийте цукор в склянку, щоб приготувати. солодкий млин "Павлова." Легкий і невагомий, як танець красивої балерини, цей десерт покращує настрій буквально від першого шматочка!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я ніколи не вірю, що я можу приготувати його в домашніх умовах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

, Україна



Торт Павлова. Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як Зробити торт Павлова в будинку. Смачний, красивий і простий у приготуванні!

Тест інгредієнти
  • 3 яйця
  • 200 г цукру
  • 120мл кремовий
  • 1,5-2 ст. л цукрового піску
  • 150г ягід






Підготовка
  1. Отримати яйця з холодильника. Вимийте їх і відокремте білки з жовтків в різних стравах. Жовті можна використовувати для іншої страви, але білки необхідно залити в сковороду і додати склянку цукру до них.



  2. Гірські білки з цукром в водяній бані так, щоб цукор розчинився.



  3. Видаліть білки з цукром від плити, дайте 5 хвилин, щоб остудити, а потім збити все міксером до густих вершин. Я прошу близько 5 хвилин при високих швидкостях.



  4. Лоток покритий пергаментним папером. Через кондитерський мішок або регулярний пакет (Я зробіть зріз з кучерявими ножичками), утворюють гнізда з білкової маси. Змія в духовці на 100 градусів за годину.



  5. Щоб приготувати вершки, збийте крем з цукровою пудрою. Кріплення до консистенції товстого крему, щоб вона не витікає, тримати у формі. Робіть його акуратно, не переборщіть його, інакше ви отримаєте вершкове масло.



  6. Заливаємо гніздо вершки з лука і прикрасить ягоди за смаком. Ягоди на десерт зверху можна посипати цукровою пудрою.



  7. Це, Павлова десерт готовий. Bon appetit!





Ми пропонуємо широкий вибір смачних і красивих десертів у світі. Кожен повинен спробувати їх!



Торт "Павлова" має панчохиАле всередині це м'який, крем ніжний, але ягоди для прикраси можуть бути будь-якими. Наприклад, я все одно використовую останні заморожені смородини і ожини. І як тільки є свіжа полуниця і чорниця, я готую цей торт ще частіше.

І це десерт низький калорій, тому ви навіть можете насолоджуватися його. дієта жінки. Я думаю, що десерт Павлова навіть ніж хмари!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное