П'ять кращих страв з аспарагуса

Яй, спаржу! Ні, це не Гаррі Поттер магія, але гастрономічний герой весняного приготування. Рецепти кухар багато, але редакція "Сайт" Я вирішив вибрати 5 кращих, щоб в найближчому майбутньому ви почнете насолоджуватися цією смачною і неймовірно корисною королевою з усіх овочів.

Аспарагус, ака-аспарагус, є справжнім складом вітамінів, джерелом корисних мікроелементів. І має всього 20 кілкалорій на 100 грам. Красивий!

Підбірний аспарагус може зайняти довгий час, але краще його почати готувати. По-перше, це не дарма того, що цей овоч був вважати делікатесом в Стародавньому Римі, і навіть зараз він не дає своєї позиції в кухні західних країн.





Як варити спаржу Добре, особисто я навіть відмовляв борошно і цукор в спаржай Дуже смачно і я не отримую!

Аспарагус входить в три кольори: зелений, білий і фіолетовий. Зелений спаржух доступний протягом року, білий збираються з середини березня до червня. Фіолетовий спаржух є рідкісним сортом, має гіркий смак. Після приготування він втрачає свій незвичайний пігмент і перетворює зелений.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Зелена або Фіолетова? Яка буде вбити вас? Відтепер розтягуючи 2 милі лазуятим, відразу ж ви можете допомогти аспарагу, скручені в екологічно чистих полях? #аспарагус? #sverzhnasparzh #ukraxna??

Пост спільного з SPARGE ПРАВО (@real_asparagus) 14 квітня 2019 в 12:38am PDT



Як варити спаржу Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ми всі отримали спаржу! Ми побачили спаржу, ми побачили пагони, і ми отримали smakota! Найстаріший рецепт: педсмеарний аспарагус на сковороді з 3-4 ч.л. верхнього масла і солі для савору. Шужже смачно!? #asparagus #asparagus #asparagusrecept #asparagustna

Останнє повідомлення від Elena Saloid (@s_elen_k_a) на 19 квітня 2020 в 12:31pm PDT



Промийте спаржу, очистіть з середини, потім складіть спаржу в пучки 5-8 штук і виріжте знизу на 2 сантиметри, щоб всі стебла приблизно однакова довжина. Ручки можна зв'язати ниткою або гілкою зелені.

Потім відваріть воду в каструлі, посоліть, додайте кілька кола лимона і покладіть вертикально. Пакети поради. З останнього варять швидше, вони не повинні бути в воді - достатній вплив на пару.

Зелений аспарагус готують близько 5 хвилин, а білий близько 15 хвилин. Готовий спаржу необхідно мити льодовою водою, висушувати на серветці і подавати оливковою олією і лимонним соком.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Осінній спогад? Весна незабаром... і ми вже в повному гойдалці готуються до нового врожаю... тут можна побачити похилого поля взимку, як вона виглядає і що це в комерційній формі 400 кг спаржу, щоб бути відправлені в магазин ... дуже невеликий обсяг в такій масі ... дуже цікавий продукт #очищення тіла #натуральний гормон #economy #agronomy еротикаеротика #yoga #yoga #yogae #yoga #vitalcorecourse #yoga #yoga #yoga #yoga #vitalcorecorecorecorecorecorecorecorecorecorecorecourse #yoga #yoga #yoga #yoga #farm #ioga #farm #ioga #farm #еротика #yoga #yoga #yoga #жовтень #

Пост поділений Аспарагус з Московської області (@spargga) 3 лютого 2020 в 4:48am PST



інгредієнти
  • 400г спаржу
  • 1 ст.л. вершкового масла
  • 1-2 зубчики часнику
  • смачний
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 2 ч.л. кунжуту на волі


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи не секрет, що аспарагус є дуже корисним продуктом, який до речі був розглянутий делікантією в Стародавньому Римі? Аспарагус містить багато мінералів і вітамінів, в невеликих кількостях омега-3 і 6. Також рослина має дуже низький вміст калорій: Аспарагус посилює імунну систему, покращує функцію ендокринної залози, багата білками і клітковиною, а також лікує голод? Для їжі беруть тільки молоді пагони рослинного, я купив аспарагу за смакомвіль (пакування 400г): ? 400г аспарагус? 1 ст.л вершкового масла? 1-2 зубчики часнику? спеції? • Кисть на гарячому вершковому маслі. Додайте пару подрібнених зубчиків часнику і почекайте пару хвилин, поки вона віддає аромат і аромат. • Додайте вимитий аспарагус до сковороди і обсмажте на середньому вогні до м'якого, акуратно перевертаючи в процесі. В кінці можна посипати лимонним соком, посипати спеціями, додають кунжут. Чи готовий смачний гарнір? ← Повідомляємо мене, коли ви коли-небудь спробували апарагус > #asparagus #greenasparagus #receptsparagus #sparagus #pollaspargus #godimmesparagus #helloitsrring #schokolieb_tasteers #schokobed #schokodin

Пост поділений Марі? Сирний ярмарок? (@schokolieb) на 24 березня 2020 в 11:08pm PDT



Підготовка
  1. Розтопити вершкове масло в сковороді.
  2. Додайте пару рубаних зубчиків часнику і почекайте пару хвилин, поки вона віддає аромат і аромат.
  3. До сковороди промивають спаржею і обсмажують під кришкою на середньому вогні до м'якого, акуратно перетворюючи в процесі. Підготовка не повинна приймати більше 5 хвилин.
  4. В кінці можна посипати лимонним соком, посипати спеціями, також подобається посипати кунжутом зверху.


Asparagus в духовці Переглянути це повідомлення в Instagram

Тепло, тепло, стрічка. В перший раз в моєму житті я спробував зелену спаржу і закохався в любов. Нам потрібно 300 грамів аспарагуса вже підготовлено, нам потрібно вирізати тверду основу. 10 грам оливкової олії Сіль і спеції за смаком 20 грам сиру Пармезан. Покладіть спаржу в сумці разом з спеціями і маслом, добре потріть так, щоб спеції рівномірно розподілені. Покладіть товстий шар на лист і посипте сиром. Випікайте на максимум 250 градусів, 8-10 хвилин в залежності від товщини. Чи смачно? можна подавати як гарнір до м'яса або риби. Бон приймав мій дорогий аф #прецепції #пастий #полювання #аспарагус #аспарагус #аспарагус #аспарагус

Повідомлення від Наталя Кульман (@natali_lifestyle) на Квітень 1, 2020 в 10:42am PDT



інгредієнти
  • 300 г спаржу
  • 40г вершкове масло
  • 100мл кремовий
  • 70г твердий сир (краще пармезан)
  • 5-7г сушений часник
  • щіпка
  • сіль, перець за бажанням


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я впала в любов з спаржею не так довго. Довго перемогла суперфлюзій для гурманів, які подаються в дорогих ресторанах. Сьогодні, аспарагус (аспарагус) перетворений українськими фермерами. У нашому світі я кажу з однією більш коричневою та низькокалорійною продукцією. Фолієва кислота в спаржі більша, нижня в бджолиному незгранні овець? в аспарагус до авенге антиоксидантного глутатіону - еліксир здоровий'я, що молодість Для тихого, що більше робити, щоб дізнатися про неї - рецепт лебідки? Аспарагус кальмар, відламати або різати нижню частину стебла (аспарагус не називається молодим). Чистий шприц з стебла, так що спаржа виявиться менше? Ростопіті 40 г верхньої олії, щоб дати туді ? 100 мл вершків 20%, пармезан татрію, ? подрібнювач muscat pea, сушений chapnik ? поганість. Залийте кім з соусом аспарагус, верхню частину ссафаті з пармезаном і фіакати на 180C хвілін 20.

Пост поділився JOHN I ONLY? (@smachni_istoriji) 5 травня 2020 в 2:57am PDT



Підготовка
  1. Вимити, порізати дно стебла. Очистити від середини до дна.
  2. Розтопіть вершкове масло, потріть сир.
  3. У зручному контейнері перемішати вершкове масло, вершки, половину тертого сиру, горіх, сушений часник. Посипати і перець за смаком, перемішати.
  4. Покладіть на сковороду, покрийте пергаментним спаржем, зверху залийте соусом і посипте залишками тертого сиру.
  5. Випіканий аспарагус на 180 градусів за 20 хвилин.


Аспарагус на грилі Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ямі-ямі? #studiodesertovnaumovich #sparjanagrile

5 травня 2018 в 12:43pm PDT



У природі ви можете взяти аспарагу з вами. На грилі виходить дуже смачний, ароматний, з хадою. Його підготовка займе лише 5 хвилин. Просто нагрівайте гриль до середньої температури, обприскайте аспарагу оливковою олією і варіть.

Аспарагус в беконі Перегляд цього повідомлення в Instagram

Хто хоче смачний рецепт на вечір? Аспарагус в беконом з кунжутом і соєвим соусом ... um-mm ... Так нам потрібно: спаржу, скибочки сирої бекону, сіль, спеції, соєвий соус, кунжут? Аспарагус сіль, додати спеції, загорнути на скибочку бекону, обсмажити на золотисту скоринки на беконі, залити соєвий соус і посипати кунжутом, а потім насолоджуватися смачною як самостійна страва або гарячою закускою до красивого? Хто буде намагатися повторити - відмітити мене, я буду дуже раді бачити? #eatinglove #sasparjarecept #edapoesia

Пост поділений Наталією Михалєвою (@nati_anatolevna) 11 квітня 2020 в 1:43am PDT



інгредієнти
  • 20 штук зеленого спаржу
  • 2 смужки бекону на 1 протоку спаржу
  • смажене масло


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я нарешті взяв фото і відео рецептів? починався з сніданку, але зараз почався сезон спаржі? Я вирішив поділитися з вами моїм win-win варіант!? Я не відварюсь! і так: очистити стебло? і вирізати складну частину! А до речі, не відкидають відрізки? Я покажу вам, що робити з ними?! Обгортання акуратно? в беконі і обсмаженні з доданим маслом !!! Коли беконом? буде придбати золотистий, апетитний колір з усіх боків додати соєвий соус, вичавити лаймовий сік і часник?! Трохи погасити на середній вогонь до м'якості спаржу! І все! Легко і швидко і красиво? Соєвий соус відродить без смаку? аспарагус, сік вапняний дає свіжість, а поєднання бекону і часнику чисто місцевих продуктів? Бон привіт! Я буду постати версію мого улюбленого сніданку. Як зробити спаржу?

Пост поділений кольором Vera PozharovaTM (@vp_colorist) на 28, 2020 в 12:17pm PDT



Підготовка
  1. Вимити спаржу і кип'ятити 5 хвилин на слабкому вогні. Потім вийняти її з води і покласти її на серветку, щоб вберегти вологу.
  2. Наріжте бекону в тонкі смуги шириною близько 1-2 сантиметрів. Чим тонше смужки краще. І зробити його ще простіше, можна придбати вже зрізаний беконом.
  3. Візьміть 1 стебло аспарагуса і 1 смуги бекону. Обгорніть спаржу в беконній спіралі. Якщо у вас немає 1 смуги бекону, візьміть другий і зберігайте обгортання.
  4. Змастити тісто оливковою олією, викласти аспарагус з беконом на ньому і випікати в духовці на 180 градусів за 5 хвилин, а потім перевернути пагони і запікати ще 3-4 хвилини.
  5. Також можна приготувати на грилі. Поставте загорнутий спаржу в беконі на грилі і варіть на 10-12 хвилин до тих пір, поки бекон є хрусткою і спаржу є ніжним і м'яким. Бон привіт!


Також я пропоную знайомити себе з вибором вітамінних супів, які допоможуть вам переходити до більш легкої і здорової їжі, щоб зміцнити ослаблений імунітет і позбутися від кілограмів, що набувають під час зими.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Покрасьте 15 хвилин #asparagus #asparagusrecept • лушпиння лушпиння ніг • кип'ятити 3-4 хвилини • розтопити в сковороді 40г вершкового масла або кокосового масла, є також сіль, перець за смаком, 1st.l цукру без гірки, лимонний сік 1 ст.л., соєвий соус 2 ст.л. (Я не маю?) використовується бальзамічний, соус ретельно перемішати в отриманому соусі, обсмажуючи 2 хвилини приємного апетиту з усіх боків?

Пост поділений манікюром•kiy•pedicure (@ksu_martynenko_) 29 квітня 2020 в 1:02pm PDT



І, нарешті, порада: варити спаржу якомога швидше. Дуже високий ризик, який ви перейдете, і блюдо буде зіпсована. Ідеальна спаржа повинна бути життєрадісною зеленою і родзинкою. Але аспарагус, який був засвоюваний, стане занадто м'яким, відвертим і не особливо апетитним.

Я люблю кип'ятіння, мій чоловік гриль зі шматочком бекону, і діти, як запечені в фользі. Покажіть нам у коментарях, якщо вам подобається спаржа і якщо у вас є ПопулярніЯк зробити спаржу?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное