Що слід враховувати при виборі джинси

Я не ходжу в тренажерний зал, але вид ззаду ще дивовижний. Ви думаєте, що я розмістився в домашніх умовах, або я зітхнувся? Ні, мед, я просто знаю, як вибрати потрібні джинси. Моя друзі думаю, що я зробив карантинний спорт, але це все про хитрості, які я дізнався від модних блогерів. Це дійсно працює!

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, що звертати увагу на те, джинсий Хто думав!

3250Р. 3700Р.

Як правильно вибрати джинси Купити власний - стильний, джинси, які будуть виглядати як залити в жіночу фігуру, часто досить складно, і без численних фітингів тут не обійтися. Тим не менш, ви можете обмежити час, щоб вибрати ідеальний джинси, досить знати тільки кілька простих правил.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Один з найбільш базових і популярних речей в кожній шафі джинси! Сьогодні про те, як вибрати? Я рекомендую віддати перевагу щільним твердим джинсом ► Задній шов повинен бути у вигляді кліща (див. малюнок ???) Є кілька хитрощів з кишенями (див. Карусель ?) ► 浜у 涓 蹇 Класична модель, яка підходить для всіх видів фігур ► ► Широкий до підлоги, ви можете ще з шпильками Такі джинси можуть візуально приховати об'єм і збільшити зростання ► Джинс Клош ► ► Джинс мами або стрункими мами ► ✔️ Джинс слющий Підхід високий і тонкий , ✔ ✔️ Жанри банани Практично такі ж, як джинс, тому бути обережними.

Повідомлення, що надана Персональним Стилистом (@betty_vilkova) на 11 квітня 2020 в 8:55am PDT



Ось трюк я дізнався про модний блогер. При покупці джинси слід звернути увагу на наявність спинки кокетки. Це шов спинки кокетка, яка відповідає за щільний джинс За формою.

Не ламайте і перевірте стібок зсередини. Досить часто в дешевих моделях кокетка підробка, її просто висаджують декоративним швом, а не розрізають окремо і пришивають.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Джинси вже давно завоювали серця і місця в гардеробі дівчат, дівчат і жінок. Я не знаю всіх, хто каже: «Я не люблю джинси». І це не дивно. З джинсами можна носити практично що завгодно. І по-друге, адже джинси історично були частиною гардеробу чоловіків, додають особливу чарівність і сексуальність дівчатам. Хто погоджується з мною, поставивши будь-яку посмішку в коментарях. І сьогодні ми навчимося вибирати джинси з трендів і з моди, щоб вони радували вас більше одного року, і ви в них порадуєте очі інших? Так 1Базічні джинси відрізняються відсутністю влових деталей. Стразики, вишивка, величезні отвори в повному обсязі, побілені ділянки в центрі ноги - це не модно і не основа. Для того щоб джинси виглядали красиво на малюнку, вони повинні бути досить щільні. Далі вони будуть тримати форму і відповідно вашу форму занадто? Хороші джинси з правої тканини не можуть бути тонкими і легкими. Довжина 3. Ідеальна довжина для всіх типів фігури 7/8. Це близько 2-4 см вище щиколотки. Джинси цієї довжини прекрасно виглядатимуть з будь-яким взуттям як на плоскій підошві, так і з підборами. й 4ШХірін. Як широкий ваш ідеальний базовий джинси буде залежати виключно від вашої фігури? але стиль, який струни і добре виглядає на всіх без винятку прямі або злегка звужені джинси. Важливо, що є повітря між ногам і брюком. . 5сад. Найбільш універсальна посадка середня. Це коли ремінь не досягне талії пари сантиметрів. 6 . Колір, звичайно, може бути будь-яким. І класичний синій, і сірий, і чорний, і т.д. . 7. Добре, коли 1-5% еластану присутні в композиції, а решта бавовна. Еластан додає пластичність до тканини, а коліна не розтягують і 8в.Карлові кишені ззаду. Вони повинні бути в середині бутона. Немає нижчих - це зробить ваше зображення неглибоким, а дупи неглибоко ом 9т Кокетка на спині (наприклад, трикутна деталь, яка починається відразу під поясом). Ця деталь не дає нічого не менше - красива посадка, тому краще з ним, ніж без неї. Це його. Питання та відповіді #b_and_s_base шафа #b_and_s_odessa

Пост поділений ДИЗАЙН УКРАЇНА та інше (@bright.and.stylish) 22 грудня 2019 в 12:52pm PST



Також не так давно дизайнери радять модниць з спеціалізованими «подушками» джинси. Особливий дизайн таких джинсових моделей, затягує і піднімає бутони, роблячи їх спокусливими. У таких моделях є силіконові або пінопластові вставки або жорстка основа на спині джинси.

Однак такі джинси мають недолік: вони, як в латуні з піною вставки, дуже гарячі. Крім того, одягаючи їх на дату обов'язково не варто!



Існує ще один тип - джинси з еластичними вставками. По суті, це звичайні джинси, але збільшення кількості спандексу в нижній частині піднімає бутони, тим самим створюючи ефект. Природній

Задня кокетка на джинси і задня криза на джинси знову. Це дійсно важлива деталь, якщо ви хочете виглядати ідеально.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Нові? Мама CrossStyle? Ціна: 395 грн ? Тканина: бавовна, середня щільність, висока посадка, осінь. Розміри нормальні: 25,26,27,28,29,30. Перевірити вимірювання? Виробництво: Туреччина Чи немає ???? Швидка доставка? Читання відгуків клієнтів на хештегі в профільному заголовку останнього рядка або в сучасних оповіданнях? #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans Україна #banyzhny Ukrainian #stylish?

Пост спільного? Жіноча шоу-рум? Ціни (@must_have_each.ua) по Sep 1, 2019 в 10:40am PDT



Варто звернути увагу на кокетку у вигляді серця. Відмінно виглядає на моделях, виготовлених з натяжної тканини. Нерідко це кокетка виконана на джинсах з ефектом штовхача, який обговорювався вище.

Якщо ви хочете поліпшити придатність штанів на малюнку, то ви повинні вибрати джинси з інверторною дугою назад кокеткою. Візуально виглядає як англійський лист В. Також цей кокет називається інверторною дугою.

Але джинси без кокетки підходять тим, хто, навпаки, стурбовані зайвим об'ємом в бутонах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Джинси - це основна річ, яка знаходиться в гардеробі практично кожної дівчини. Джини Well-chosen стануть універсальним інструментом для створення образу для будь-якого випадку. Вони об'єднуються практично всім! Який стиль вибрати? Як не плутати в різних моделях? Я приготував словник умов для вас. • • • • • ► Як вибрати джинси для вашого типу фігури. х Написання "Я хочу" і ваш тип фігури в коментарях х • х х х #councilist #stylistmoskva #жіночі джинси #vidyjeans #басні джинси #boyfriends #jeans #jeans #skinny #base гардероб #imagemakermoskva #how to select джинси #fashion джинси #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans

Опубліковано STYLIST IMAGIST MOSCOW (@mariya_street_stylist) 29 березня 2020 в 6:44am PDT



Найкраще вибрати джинси. висадкаВони дивляться більш вражаючими на малюнку!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Де купити джинси для високих – допомога інтернет-магазинів › Самі 177 см заввишки, я постійно стикався з відсутністю на масовому ринку одягу для високих, особливо для брюк і джинсів. Підібрати бренди, де є вибір джинси для високих дівчаток. АСОС - є лінія для високорослих Asos Tall. Бюджетні ціни, є відео про кожен продукт, доставка в Росію за 2-3 тижні, просте повернення ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Чи є міжнародна доставка ???? Bonpri - є ряд джинси для високих бюджетних цін, швидка доставка по Росії. Сукні Один інтернет магазин одягу російських дизайнерів, переважно всі візерунки підходять для високих. Енн Тейлор - є лінія для високої, доставки до Росії › При виборі джинси звертайте увагу на склад і актуальність моделі. Краще, якщо бавовна в складі становить 95% і більше. Худі джинси добре виглядають тільки на дуже тонких дівчат! Збережіть повідомлення в закладках, щоб не втратити! Ви знаєте, які джинси потрібні для вас? По-перше, ті, які добре сидять на вас! Якщо ви хочете пройти тест на напрямок стилю – напишіть прямо! E #jeans for high #де купити джинси #stildly high #clothes for high #fashion #fashion поради #counselist #base гардероб #how to select джинси

Останнє повідомлення від Олени Межова СТИЛИСТ (@mezhovael) 20 квітня 2020 в 11:42pm PDT



Щоб візуально додати об'єми до стегно і алетак, оберіть джинси світлих кольорів. Для цього також відмінно підходить друк.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

#trendyshopell джинси IOM 470 грн. розмір 25,26,27,28,29,30,31 Тканина: джинси, не розтягувати. Колекція Туреччина #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeans #jeansyharks #jeans #jeans #jeans #jeans #jeansydnepr #jeans #jeans #jeansydnepreswear #jeansydnepreswear #day #resday

Пост поділений жіночими одягами? падіння (@trendy_shop_ell) 14 квітня 2019 в 2:46am PDT



І, нарешті, кишенями, вони також дуже важливі. Штрафи, вишивка, заклепки на кишенях візуально додають об'єм. Не вибирайте джинси з величезними або маленькими, низькими або високими, а також закритими кишенями або без них. Найкраще, коли кишені розташовані кілька сантиметрів нижче кокетки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Який вибір? Ми розробили унікальні моделі джинсів, які ідеально підходять для будь-якої фігури. Ліворуч - безкоштовні джинси BANANA, на правому SLIM FIT - вузька, туга силует. ► 1 або 2?. В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В В Санкт-Петербург, вул. Чайкова, ???? TK COSMOS? підлога дневн Щоденник: ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Опубліковано VICTORIA BONYA JEANS (@victoriabonya_jeans_spb) на 8, 2020 в 3:09am PDT



Ну, найголовніше - можливість вибору джинси за фігурою. Якщо вони не підходять для вашого типу фігури.

Я пропоную вам ознайомитися з універсальними порадами, які допоможуть вам розібратися, які джинси потрібні для вас.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Гей, мама! Багато хто з вас написано, що вибираючи ідеальні джинси складно. Ми вирішили написати листа. Ви отримуєте перші 4 частини? Ми вирішили спробувати новий формат – написати текст на слайди. Як це? Або текст зручніше? Давайте перевіримо, хто прочитає повідомлення. Якщо ви прочитали його, додайте в коментар. Нагадуємо, що 1 коментар цього повідомлення отримає визначення типу кольору! Стан, як це повідомлення і написати коментар. У галереї, проблема і в розповіді дивляться на джинсові чіпси? Що ще потрібно знати про джинси? Моделі за типом форми? Як відрізнити відповідний від незворотного?

Повідомлення від MOMS STYLISTS Marina (@style.moms) від 17 лютого 2019 в 1:00am PST



Право. джинсиВони можуть виконувати дива – ви зможете дати приглушення бажаного обсягу і буде виглядати більш спокусливим. А люди навколо вас будуть думати, що все, що ви йдете в тренажерний зал.

Тепер ви знаєте, як правильно вибрати джинси. Покажіть нам в коментарях, як часто ви зносите цей багатомовний предмет гардероба і що ви зазвичай об'єднуєте їх.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное