Що можна приготувати з каліни

У селі, де проживав мій великогабарит, я зустрівся з дивовижною людиною, Ельдер Хіларіон. Він змінив життя, розказавши свою сім'ю про це. корисність Пити з цієї дивовижної рослини.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, що я можу. кухар сприяти здоров'ю і гарному настрою. Не дивно, що у мене є стільки, скільки 2 кущі кальіна, що росте в країні!





На цілющих властивостях каліни відомі з давніх часів. Не секрет, що відвари з фруктів цієї рослини рятують від недуг і зміцнюють імунітет.

Вітаміни C в каліні 1,5 рази більше, ніж в лимоні. Має залізо, селен, йод, каротин, фосфор. Я пам'ятаю, як Ельдер Хіларіон колись сказав мені: «Каліна для ранкових сирів і вечірнього чаю є кращим рішенням для жінки. й

Переваги Калини Це величезний. Тепер я намагаюся включати плоди каліни в щоденній дієті. Сім'я також любила цю красиву ягоду!



Калина з цукром Перегляд цього повідомлення в Instagram

Моя Малина Калинка! Незабаром буде брош-кальіна! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Приготування на зиму в повному гойдалці ... У мене є 15 каналів компот? закручена, 4 банки винно-ликера? розмішувати, Ісабелла? заморожувати, і каліна натирають з цукром ідеї батька, зробили себе. Магазин вітамінів... Здається бути сім'єю... коли руки відьма... ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ #азиатски масаж#еякулация#чекия#чекия

Пост поділений Brooches, cabochons, сережки, намисто (@lyubov_one_element) 27 жовтня 2018 в 7:48am PDT



Я люблю цей рецепт, оскільки в ньому немає нічого зайвого, а ягоди не схильні до термічної обробки, що означає, що характерний гіркий смак ягід і всі корисні речовини в складі залишаться.

Я використовую каліну з цукром в якості соусу для м'яса і риби, і сестра додає його до десертів і пироги.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Вітаміни невидимі в каліні! Застосовується в медицині і в косметології, і звичайно в кулінарії. Більш того, як самі ягоди і насіння, що містяться в них, і листя і кора ... Я зазвичай замерзла його і пишу його, як чай! Цього разу я спробую висихати його і порівняти результати. З замороженим все простий і простий, пучок ягід кладуть в тушку, заливають трохи окропу, розтягують ягоди, додають окропу і при доданні меду, тільки не в гарячому чаю, але в охолодженому до кімнатної температури. Дуже добре смакує. Я чув, що вона все ще випікає тістечка, ніхто тут, випадково, не знає рецепт? #kalinared#vitamins#usekalinas#chaiigalins#gogomnachai#вітамін чай

Пост поділений смачною їжею? Красиві рецепти (@nu_mama_kitchen) на 15 вер. 2019 в 6:08am PDT



інгредієнти
  • 1 кг ягід кальіна
  • 900г цукру


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Калина? зима? Нагадуємо мене про себе? #азиатски масаж#изпразване#целуване#чекия

Пост поділився Лаура? Краснодар??????? (@loraday1333) 25 лютого 2018 в 11:18pm PST



Підготовка
  1. Відокремити ягоди від гілочок, ретельно промити під проточною водою.
  2. Подрібніть ягоди через сито над широкою чашею, щоб тільки кістки і шкури з ягід залишаються в сито.
  3. Заливаємо подрібнені ягоди з цукром, перемішуємо і закриваємо чашу з каштановою кришкою. Залиште суміш на ніч.
  4. Вранці стерилізують банки і кладуть в них банки цукор, закриваючи чистими кришками. Зберігати суміш кальіна в холодильнику.


Вітамін Пит Перегляд цього повідомлення в Instagram

Морсе від kalina Морсе від каліної вітаміниза і навігує організм. Має приємну кислість, легкість і солодкість завдяки меду. Останній обов'язково додається до теплого напою, цукор не використовується. На відміну від компотів, плоди дозволяють зберігати корисні властивості якомога більше. Склад: Калина - 400 г. Вода 600 мл. Медові смаки як 1. Промийте його ретельно в холодній воді. Так що вона не пускає сік, мити його без розриву її з гілок. Потім відокреміть кожну ягоду від гілочок, покладіть її в кооп, промийте водою, дайте рідкий злив. 2. Калина кладуть в чашу блендера. Перервувати на низьких швидкостях так, щоб кістки залишаються непристойними. Для зручності краще укладати ягоди невеликими порціями на кілька етапів. 3. Натирайте отриману суміш через невеликий сито, встановивши глибоку ємність для збору соку каштану. Тісно потріть масу, відокремлюючи сік від залишків шкіри і кісток. 4. Покиньте каструлю в каструлі, залийте воду, покладіть її на вогонь. Після кипіння готують відвар протягом 5 хвилин. 5. Після деякого часу трохи охолоджуйте, процідіть через сито кілька разів, позбавляючи від кісток. Залийте відвар назад в каструлю, покласти на вогонь, залити товстий калійний сік. 6. Після кип'ятіння видалити плоди відразу з вогню, його не потрібно варити. Прохолодний. Додайте мед на теплий напій. Тісто перемішуючи розчинити його в рідині. 7. Перед подачею морси необхідно наполягати 3-5 годин. 8. Через деякий час залити плоди в джугу, подавати на стіл. Бон привіт! #рецепти #дрюки #mores #food #delicious #foodphoto #recipe #photorecept #vilkinpro #homeymors #berry #morsegrains #caline

Пост поділений Wilkin Pro рецепти приготування (@vilkinpro) 28 січня 2020 в 1:47am PST



Я просто люблю каліновий сік. На літо я намагаюся пити тільки це.

інгредієнти
  • 500мл пюре
  • 250г цукру
  • 2 л води


Перегляд цього повідомлення в Instagram

? Калина червоний ... Моє відкриття цієї зими! Пам'ятайте, в кінці осені вона виклала чудові пучки в сторі і попросила: Що робити з ним? Отже, через те, що ми на #gv (потрібно пити багато, але не #coffee, на жаль?), Я почав робити #tea від kalina! Візьміть ягоду, потріть застібку прямо в чашці, залийте гарячою водою еу Для того, щоб не знищити корисний вітамін С, можна додати трохи меду і насолоджуватися! #recipes_pcp. Так, запах каліни «на любитель»?... Найчастіші порівняння з запахом... увага?... худі шкарпетки! Ви знаєте? Але, поспішайте порадувати, не всі здається так... Чи варто це? Використання Калини: Зміцнює імунітет (вітамін С, аскорбінова кислота, ефірні масла та фітонциди)? Ефективний при лікуванні бронхіту, пневмонії, болю в горлі.? Покращує травний тракт. Допомагає знизити артеріальний тиск? Кілька ягід можна розпочати процес відновлення крові. Викривлення з стресом, травмою та депресією? Покращує настрій і знезаражує позитивне ставлення!

Пост спільного? Ручна ПАСТ? (@pasta_craft_project) 18 лютого 2019 в 5:56am PST



Підготовка
  1. Варити воду і перемішати з соком каліни.
  2. Додайте цукор в сік і воду, доведіть суміш до кипіння. Зверніть увагу, що в цей час цукор повністю розчинився. Вимкніть вогонь і дайте фруктову заварку близько 4-5 годин.
  3. Пити фрукти охолоджують, за смаком можна додати пару листків м'яти.


З Калини Перегляд цього повідомлення в Instagram

Жеребець з каліни ... #jellystones #recipes #preparationtasnos #preparationkinasimummyomyome #saltjavarymyarms #preparationimzagogogogokanasim #myzrutykakistankistanki #varymvarymvarymvari

Останнє повідомлення від @lysia1953 на Sep 25, 2015 в 2:44am PDT



Яллі дивно смачно і красиво виглядає на вигляд. Моя сім'я любила це один раз тому. солодкість!

інгредієнти
  • 1кг каліна
  • 0,8–1 кг цукру
  • 2 столи води


Перегляд цього повідомлення в Instagram

#Натюрморт? Bitter ...але корисно? Український _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Наприклад, з холодом - народна медицина, яка дає відмінний результат? Ягоди залити 200 мл. кип'яченою водою, настоюватися протягом 3 годин, потім взяти третій стакан 3-4 рази на добу? При необхідності можна додати мед? #tea_for_health Відвар каліни здатний боротися не тільки застуди, але і запальні процеси? Рекомендований відвар калію для бронхіту, ангіни і навіть при запаленні легенів. Природні

Пост поділився трав'яний чай? Іван-Чай? Тюмень (@okcana_gryshko) 26 серпня 2017 в 10:54am PDT



Підготовка
  1. Пройдіть через клаліну, відокремте ягоди, покладіть їх в кооп, а потім промийте їх.
  2. Зварити воду в великій сковороді і опустити в неї грубу кашу на 5 хвилин, щоб ягоди стають м'якими і втрачають гіркоту.
  3. Подрібніть клаліну дерев'яною ложкою через сито. Поставте в чистий горщик.
  4. Додайте цукор і воду в пюре. Подивитись його добре. Варіть каліну з цукром на 45-50 хвилин на повільному вогні до загущення.
  5. Тримайте желе в стерилізовані банки в холодильнику.


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Вішайте вірші та пісні, вкриті легендами та народною любов'ю, Калина – спеціальна рослина в житті слов’ян. Здійснено магічне значення і зумовлене живленням до загоєних хвороб і хвороб. З книги «Каліна Червоний». Помічник Ірини Кононова, 2020 #kalina #kalinared #berry #квіти #лаври #культура #традиції #натурросійська #натюра #бенефіси #дерев_magic #magicforest #magicforest #magicforest #magicforest #instarussia #botany #russiancousine #wealth природа #nature #instan #naturelovers #berry #viburnum #snowboll #natgeoru #natgeoru #liciouslovers #loves #loves #lovebooks #lovebooks #

5 травня 2020 в 12:11pm PDT



Я також раджу познайомитися з рецептами для здорових чаю для приготування їжі в домашніх умовах. Ці напої насичені вітамінами, зміцнюють імунітет і піднімуть настрій!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

#Каліна #Фрозен #Гразінг #Червона #Гразінг #Гразування #Каліфорнія #Каліфорнія

О. Козирєва (@o.kozyreva) 19 жовтня 2016 р. о 2:34



Корисне властивості каліни складно недооцінювати. Особисто я, наприклад, як тільки я отримую нерва, відразу пити мугу чаю з каліною, а потім приймати мед - і мій стан відразу гармонізує. До речі, сон також став краще, а раніше за годину не може заснути – класти в ліжко і «знижені слони».

Звичайно, є каліна і протипоказання, тому надмірно пом'якшення цих ягід теж не варто. Все необхідне для вимірювання!

Якщо ви хочете пити. калійВам подобається плоди цієї рослини?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное