Непристойні помилки при висиханні волосся феном

Ми не помітимо, як часто наше волосся негативно позначається. Щоденне укладання, спеціальні інструменти та фен для волосся можуть завдати шкоди їхньому вигляду. Якщо ви один з тих, хто часто використовують фен - ця інформація обов'язково буде корисною для вас. Що може бути помилки у використанні фена для волоссяМи будемо говорити в цій статті.



Я один з тих людей, які дуже швидко збираються вранці. Я починав цю звичку у своїх учнів. Коли у вас є одна ванна кімната для чотирьох друзів, ви повинні вийти. І ось фен для волосся. Він вийшов з душа, висушивши голову, і пропарив вперед. Я вірю, що я поспішаю роботу.

Я впевнений, що багато людей роблять те саме, що мені. Вони укладали фен і побігають про свій бізнес. У цій хусті і бюстлі ми не помітимо, як ми використовуємо фен, неправильно. Особливо якщо висихання волосся стала звичкою.

Режим з максимальною температурою

Звичайно, я хочу сушити волосся швидше. Для цього багато в чому включають фен. Спробуйте трохи більше часу і висушіть волосся на помірній температурі. Занадто гаряча повітря позбавляє волосся вологи. Через це може бути проблема розщеплення кінців.

Ви використовуєте неправильну щітку

Під час сушіння часто використовується кругла гребінець або шпательна щітка. Латунні вологі волосся здатні привести до сухості і пошкодження структури. Краще висихати волосся першим, і використовувати гребінь в самому кінці процесу.

Ви засихати волосся відразу після миття

Перед тим як використовувати фен, дайте волоссю сухим. Для цього потрібен додатковий час. Але для цього підходу, ваше волосся сказане спасибі. До речі, висихання мокрого волосся займає довше і більше шкоди. Ви не економите багато. Ви платите за це за вартість волосся.

Ви не використовуєте термозахист

Кожен стиліст знає це. Термічна захист є гарантованим способом уникнути пошкоджень. Виберіть товари, які підходять для волосся. За допомогою деяких засобів можна додати додатковий об'єм або вологу. Головне не забути наносити їх перед кожним висиханням.

Поганий якісний фен

Сушарки приходять в різну якість. Дешеві, недорогі моделі можуть зробити більше шкоди, ніж добре. Якщо ви хочете мати здорове міцне волосся, краще купити хороший, якісний фен для волосся.

Ви сушите волосся

Деякі люди використовують фен для волосся вже сухого волосся. Це категорично заборонено! Надсушене волосся швидко стає ламким і втратити блиск.

Висушуєте кінці неправильно

Стилісти рекомендують спочатку нагрівати кінці на щітку, а потім продувають струменю прохолодного повітря. Так кінчики волосся будуть виглядати добре вкрито і гладко.

Ви не очищаємо фен

На спині фена для волосся, де розташована решітка, збирається багато пилу і бруду. Це погано впливає на роботу технології. Я раджу регулярно очищати сушарку з сміття. Цей спосіб не буде перегріватися і прослужить багато років.

Кожен хоче мати красиву і корисну волосся. Ми повинні подбати про те, що природа дала нам. Подбайте про своє волосся, і головне, робіть це мудро. Звичайно, це краще іноді дозволяти волоссю відпочивати і не використовувати фен. Але якщо ви повинні, не повторіть поширені помилки. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное