Чому потрібно загортати рибні наповнювачі в лаваші листя

Є багато способів варити рибу, але мій улюблений риби запечена в лаваші. Виходить смачний, соковитий, апетитний, і головне - швидко і без мусів. Ну, начинка такої риби христина - Я не можу ставити його в слова. Намагатися!

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як запекти філе. риби-листй Неможливим є розбити!



Риба запечена в лаваші Інгредієнти
  • 600г риби філе
  • 2 яйця
  • 2-3 листи дрібної лаваші
  • 3 ст.л. сметани
  • 0,5 ст.л. тепла вода
  • 2 помідори
  • 1 цибулина
  • 0,5 ч.л. гірчиці
  • 2-3 гілки петрушки
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 55г сир
  • 2 ст.л. яблучного оцту
  • 1 ч.л. солі


43097310

Підготовка
  1. Спочатку потрібно маринувати цибулю. Зніміть його, вимийте її, поріжте її в муги і розірвавши її в кільця. Покласти цибулю в невеликій мисці, солоний, залити яблучний оцет і половину склянки води. Стирайте і залиште на 15-20 хвилин, щоб цибуля була добре маринована.

    р.



  2. Половина маринованої цибулі відправляємо в чашу блендера, також додаємо 1 яйце, зелень петрушки, гірчицю і рослинне масло (м краще взяти оливкову). Подрібніть все блендером на однорідність. Залийте отриманий соус в чашу і додайте столову ложку сметани до неї. Стирайте все разом.





  3. Ви можете взяти будь-яку рибу, як правило, має заповнювач. Вимийте рибу і наріжте порціями. Покладіть кожну штуку в соусі.



  4. Наріжте помідори в тонкі кола. Приготувати лаваш: порізати кожен лист лаваш навпіл. Навпіл лист лаваш спочатку викласти пару кіл помідорів, потім додати трохи соусу, а зверху викласти пару кілець з маринованої цибулі.

    , Україна



  5. Увімкніть лаваш в якийсь конверт. Зробіть конверти до виходу інгредієнтів. Покладіть отримані заготовки у вигляді випічки, змащуємо маслом. _ Новини



  6. Один яйце збити з вінком, сіль і додати 1-2 столові ложки сметани, перемішати. Подрібніть сир і додайте до збитого яйця. Добре перемішати, а потім залити рибу в лаваш з цією сумішшю.



  7. Випікайте блюдо в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 35 хвилин.



  8. Це все. Риба в лаваші Заповнити. Бодибилдерши!





Я також пропоную дізнатися рецепт приготування риби в манжетному тісті з назвою «Голдриб». Цей корисний, неймовірно ефективний у подачі та легко приготувати блюдо прикрасить будь-який святковий стіл!



Риба, лаціна За цим рецептом він виходить дуже соковитим і ароматним. Заправка і соус додають до пікантності. Я послужу конверти гарячими, але також холодними, вони добре. Навіть ті, хто не зазвичай їсти рибу, запропонують для доповнення. Перевірити!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Дуже смачна страва!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное