Що приготувати на обід з фаршу з фаршу

Хтось готує кульки з яйцем і борошном, а хтось просто подрібнює картоплю з цибулею і обсмаженням в сковороді. Сьогодні ми розповімо, як приготувати. картопля на обід. Таке блюдо буде оцінено будь-яким чоловіком, адже картопляні батони з начинкою – це ситне блюдо і неймовірно смачне.



Важко знайти людину, яка відмовляється від порції луків зі сметаною на обід. І ще складніше знайти кого-то, хто буде легко натерти картоплю на тертці, адже це найдовший і найчасніший етап приготування їжі. Якщо це тріфле для вас, то намагайтеся приготувати сімейні баби з начинкою. Ви ніколи не пробували! Наприкінці статті ви знайдете відео, яке докладно показує етапи приготування цієї розкішної та водночас простої страви. Тепер прописуємо рецепт.



інгредієнти
  • 500г картоплі
  • 300г курячий груди
  • 2 яйця
  • 1 цибулина
  • 2 ст.л. борошна
  • 60г твердий сир
  • 1 пучок зеленого
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Виріжте цибулю невеликими кубиками і обсмажте на соняшниковій олії до золотистого. р.



  2. Добре порізати куряче філе або пропустіть його через м'ясорубку, а потім обсмажити в рослинному маслі. Посипати м'ясо за смаком.



  3. Очистити картоплю і натерти її на великій тертці, посолити і очистити зайву рідину. Р



  4. Додайте яйця і борошно до тертої картоплі, а потім ретельно перемішайте масу до однорідності.



  5. У невеликій сковороді обсмажити картопляні коржі на золотисту скоринки з двох сторін. р.



  6. На готовому торті з одного боку кладуть смажені курячі груди, цибулю, сир і зелень.



  7. Складіть торт навпіл і обсмажте на кілька секунд з двох сторін, щоб зробити розтоплений сир. Покласти великий картопляний дранік з начинкою на тарілці. English, Українська, Français...





Я повинен дати кредит автора рецепта. Скільки можна змінити думку про звичайні товари? Сім'я м'ясних речей виглядає смачно і святково, що ще потрібно?

https://www.youtube.com/watch? v=4TOGqxf7WU

Я також доповнить огірки і обов'язково соус. Наприклад, це блюдо буде добре з кисло-солодким соусом, аджикою або часником. Вам подобається рецепт гігантських м'ясних кульок?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное