Чому діти навчаються в школах, які хочуть?

Шкільна освіта – це не лише про лідачі. Не скажеш про те, що ми любимо. І це не так, і це не так. Батьки особливо незадоволені сучасною освітою. Вони знають, що краще для своїх дітей. Він приходить до того, що питання ставлять край - і До школи На все? Давайте подивимося, куди ведеться цей шлях.

(Березень)

Найкраща частина, яка ніхто не слухає вчителів. З-за кордону це може здатися, що зараз ця професія настільки вразлива, що вона незабаром пройде в категорії шарфика, кілька людей, які в ній тривалий час linger. Це несправність вчителя. Ні батьки, ні, особливо, зростаюча дитина несе відповідальність за все. Редакція "Сайт" Він намагається розібратися в ній.



Чому їхати до школи вчителя і дивитись, чому освіта така децінована. Ні, перш ніж, не кожна дитина наполеглива, але все ж ставлення був різним. Важливо. Що відбулося зараз і чому діти хочуть брати участь? Потім з'являється вчитель, який дивиться на проблему зсередини.



День роботи починається восьмого ранку, і навіть перед школярами вступають до мене, кажучи, Світлана Сергіївна, може піти додому? Я так втомився, я не можу потрапити в цю фізику / хімію / мову. Я втомився вранці, Господь! Я хочу сказати, "Чи можу я зробити тебе?" Але не можна, пропуск не допускається.



Як і коли це сталося? Я маю досвід роботи з життям, каже мені, що освіта стала справою. Після того, як ви пам'ятаєте не так віддалені часи, що наші дідусь свідчилися, то Ленсія стала досягненням. Якщо один з сім'ї навчився читати і писати, це чудовий удачі!



Не потрібно змусити когось, вони шукали можливість. Тому що вони знали, що це допоможе в житті. Зараз ніхто не закриває ідею, що освіта не може отримати. Це школа за межами будинку. Зараз немає необхідності боротися за право на вивчення, де може зрозуміти деякі значення прийти з?



Ви знаєте, що? Загальна освіта, звичайно, добре, але чому витягують вуха студента, які не хочуть вчитися елементарно. Чому дадуть йому три, відкидають йому нерви? Може бути краще в домашніх умовах. Діти повинні навчатися в школі, які хочуть.



З іншого боку, при обговоренні цієї теми, мати одного з моїх студентів висловила думку, що така ідея небезпечна навіть для визнання. Освіта є конституційним значенням, тому що вона дозволяє дитині не тільки отримувати знання, але і дає можливість перерву в суспільство. Для деяких людей школа є єдиним способом підключення з зовнішнім світом.



І знову питання. Ви повинні бути вимушені навчатися або надати право вибрати? Саме там, де знаходиться реальний лов. Вони думають по-різному. Деякі кажуть, що необхідно навчити всіх підтримувати загальний рівень освіти. Інші, які повинні надати право на вивчення тільки тих, хто бажає. Якщо хтось не хоче вчитися, Бог з ними. Третя - це всі вчителі. Я розумію одне, напевно, - це ситуація не повинна бути допущена до його курсу.



Я не говорю, що немає проблеми з системою. Одним з них є важке навантаження на дітей через те, що в сучасному світі є більша інформація. Ви дійсно повинні зробити зусилля, щоб опанувати шкільну програму. Але є також клуби, тентори, розділи... Ви можете подумати, що я збиваю. Як учитель, я хочу зустріти свою роботу, не боротися з думками. Це, здається, є невід’ємною частиною моєї педагогічної професії. й



Чому їхати в школу?? Обов'язково писати в коментарях, які ви думаєте про це і як ви бачите сучасний навчальний процес. Для деяких думок ми пропонуємо вам ознайомитися з цією статтю про те, чому діти не можуть подобатися шкільним. Ви погоджуєтесь з нею?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное