Мастер приготування сирка желатину

Слова "Ческіз" Він буквально перекладається як сирний торт. Не знаю, що цей десерт дуже старий. Приготований до нашої ери в Греції. Чізкейки того часу подаються на весіллях і олімпіадах.

Сирний корж привозив до Риму, на столі Юліуса Цезаря. Після цього сирець став десертом багатих людей. Він поширив по всій Європі і навіть подивився на Стародавню Росію. Але в нашому регіоні почали називати караван з сиром.



З появою пастирського млинця отримала велику популярність. Майже кожна господиня зробила цей десерт принаймні один раз у своєму житті. Для кекса, Вам не потрібно ніяких танців з табуруном - його готують дуже просто. І інгредієнти не потрібні багато. До речі, тут є список того, що нам потрібна гонна.

інгредієнти
  • 100г печиво
  • 50г вершкове масло
  • 400г йогурт
  • 100г сметана
  • 150г сир
  • 12г желатин
  • 1 пакет желей
  • 300 мл води
  • ванілі
  • сік лимона
  • цукор




Підготовка
  1. Зріжте печиво, щоб зробити невелику кришку. Додаємо вершкове масло і перемішуємо інгредієнти. Візьміть форму для випічки і покрийте дно пергаментом. Викладаємо файли cookie і натискаємо їх добре за формою. Потім поставте в холодильник на півгодини.



  2. Залийте желатин гарячою водою і залиште набухання. В той же час ми зробимо начинку сиру. М'який сир і сметана, додати трохи цукру за смаком і перемішати з йогуртом.



  3. Зігріваємо желатин і додаємо лимонний сік. Перемішати і залишити нагрів до кімнатної температури. Залити желатин в сирну масу з йогуртом, перемішати і додати в форму з печивом. Поставте отриману масу в холодильник на годину.



  4. Візьміть один пакет желей і розвести в 200 мл води. Охолодити желе і накрити поверхню змазка. Поставте торт в холодильник на 3 години. Ви можете залишити його на день, якщо час дозволи. Наш десерт готовий.





Чізкейк триярусний: печиво, сирна начинка і желе зверху. Ви можете взяти будь-який желе до смаку. Я волію використовувати полуницю. Ви побачите, що сім'я або гості не залишать байдужими. Цей десерт - це любов до першого погляду. Щиро дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное