Що викликає людей позбутися від іпотечних квартир

Кожен хоче мати власний куточок. Місце, яке можна влаштувати на свій смак, де ви будете відчувати себе затишно і комфортно. Таким чином, навіть іпотека і перспектива отримання заборгованості при купівлі будинку не страшно багато. «На кредиті, але на власній мові», – розповідається про нові домовласники. В той же час недоліки застав Вони намагаються не помітити. Принаймні не перший.



Я пам'ятаю, як за останні 10 років багато моїх друзів радіють, розставляючи в іпотечних квартирах. На великогабаритному масштабі відсвяткували будинок, якби вони намагалися забути хоча б за те, скільки доведеться платити. Але ми завжди робимо. Ми беремо кредити на весілля, а потім знімаємо в рік.

«Сьогодні вони намагаються продати ці квартири всіма засобами і всіма способами. Друзі і навіть продали іпотеку квартиру для переміщення в оренду. Хтось напевно закручував пальцем на храмі, але я розумію ці хлопці: для двох на околиці вони сплачували 25 тис. рублів, а зараз в центрі стріляти 15.

р.

Чому продаються іпотечні квартири?
  1. Розсилка
    Ми створюємо в нашій голові ідеальний образ майбутньої квартири. Але знайти таку простору, яскраву, в хорошій місцевості, з відмінними видами з вікна і душі сусіди практично неможливо. І оскільки процес вже працює, потрібно вибрати один з доступних варіантів. Після того, як ви повинні продати, щоб знайти щось більш актуально для вашого бажання.



  2. Циркуми
    Деякі сім'ї перервуться, інші діти. У зв'язку з сімейними обставинами, зміна квартири стає необхідною. Багато при виборі житла очікують жити в одному місці для життя, і тому не враховуються плоска рідинаНаприклад, його близькість до центру. Це теж погано.



  3. Відсутність грошей
    Іноді люди переоцінюють свої фінансові можливості, а потім не можуть платити. Більш того, щоб отримати іпотеку, вони часто вказують більше доходів, ніж вони насправді мають. Чи можна обдурити банк, але потім як оплатити? Продам своє місце.



  4. Економічна ситуація
    Сьогодні іпотека може бути прийнята при меншій процентній ставці. Для тих, хто ще не сплачував кредит на 14%, це значна причина, щоб подумати, продати квартиру і взяти новий з більш ніжною платою.





Багато хто стверджує, що вже в першому році обов'язкових платежів вони переглянули свою думку про іпотечну нерухомість. У квартирі, за яку ви повинні платити за стільки часу.

В квартирі немає грошей. Таким чином, в той час як деякі вважають заставу, для інших він виходить, щоб бути рабство, з якою я хочу сказати, швидше за все,.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное