Рецепт солодкої пасти з сиром та родзинками

З макаронів можна приготувати що-небудь. Вечірні десерти. Просто сьогодні я хочу розповісти вам одну хорошу річ. рецептий Діти особливо люблять цей десерт. Я пам'ятаю мами часто варити її як дитину. Це так смачний, він робить ваші пальці добре. Що приготувати солодку пасту, ми будемо говорити в цій статті.



Що приготувати з солодкими макаронами макароні є дуже популярним блюдом. Вони приходять до нас з Італії, де вони кулінарні тренди. Я не знаю всіх, хто не любить макарони, макарони або спагетті. Це завжди добре і смачно, і дуже легко приготувати їх. Кожен бачелор знає.

р.

Цей десерт сподобається любителям молочної продукції. Чудово поєднує сир, сметану і родзинки. В цілому, нам не потрібно занадто багато інгредієнтів. Переглянути повний список всіх, які потрібно нижче.

інгредієнти
  • 300г паста
  • 500г сир
  • 4 яйця
  • 120г цукру
  • 150г 20% сметана
  • 100г родзинки
  • ванілі
  • вершкове масло


Підготовка
  1. Для цього рецепта потрібно 300 грам пасти. Ви можете взяти будь-яку пасту. Ми відварюємо їх до готовності, головне не перетравлювати.



  2. Залийте сир в глибоку миску. Додати ванільний цукор: один мішок або 10 грам. Потім залийте 120 грам звичайного цукру і додайте 150 грам 20% сметани. Залийте чотири яйця і перемішайте все ретельно блендером. Необхідно мати однорідну масу.



  3. До готової маси додайте вимиті родзинки і відварені макарони, які слід мити під проточною водою і дати їм злив. Ретельно перемішати інгредієнти.



  4. Візьміть будь-яку відповідну форму і змащуйте вершковим маслом. Залийте в неї запечена маса з пастою і відправте на 25 хвилин в духовці, нагріта до 200 градусів. Виїжджайте десерт з духовки і дайте охолонути. р.







Це простий і смачний рецепт. Солодкий паста сподобається дітям. Тут і сметана, і сир, і смачні здорові родзинки. До речі, можна додати сушені абрикоси або навіть замінити родзинки з ним. Я також додайте свіжі смородини - він виглядає дуже оригінально. Це те, що хтось любить. Насолодіться смачними та солодкими десертами сиру та макаронів. Не забудьте додати більше родзинок. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное