Чому ми вважаємо, що наша дитина була ідеальною

Ось правда. Моя друзі і я часто пам'ятаю наші діти. Він був фактично повністю різним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Щиро дякую! Не було мобільних телефонів, комп'ютерів, Facebook або навіть Інтернету. Безтурботна дитяча! Але не ви думаєте, що сьогодні діти набагато краще, ніж нам?

9549997

Редакція "Сайт" Я дуже думав про це. З одного боку, нам здається, що сучасні діти позбавлені активності і свіжого повітря, а з іншого боку, просто дивляться на них. Деякі не встигли підняти свої голови: школа, уроки, клуби та викладачі. Нерідко вони здаються більш зайнятими, ніж дорослі. Давайте спробуємо розібратися, що вони краще.



Ми не мали всіх переваг, які мають сучасні діти. Потурбуйте та отримайте можливість об’єкту дорослим. Діти знають про права. Картина, коли дорослі п'ятниці у дитини, тепер здається дикою. Але перед тим, як було легко отримати ляпас від сусіда, вчителя школи і навіть від матері.



Звісно, ми і Томби були однаковими. Інші методи можуть бути з невеликого використання. Як ще можна впливати на молодий фольг, який стрибає з вершини дерева в купу листя, ризикуючи лікуючи шию? Або сходження будівельного майданчика, намагаючись показати всі, як охолоджувати його і як він не піклується. Не пам'ятаєте, що «не ви йдете? й



Іноді ви розповідаєте свою дитину, як ми прокидаємо на бунгало, побігли на тонкому льоді, розводять дахи і сходження на них на трубах жолоба. Хтось (І, наприклад,) міг би виходити з високовольтного кабелю. Вони побігаються. Слат був кинув в вогонь. І порожні аерозолі. Карбід. Вибухи. Не дивно, що 90-ті роки збереглися.



Тепер, коли ви сказали це дитині, яка дванадцять років, він виглядає на вас, як ідіот, і з абсолютно справжньою інтонацією каже: «Небезпечний!» Не розуміючи, чому нам потрібно це, або що він буде. Я впевнений, що це повною з daredevils тепер, але це була ціла культура. Все було Ми любимо!

3635568р.

Предмет подорожі, до речі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Окремі пригоди можуть стати піонерським табором в іншому місті. Це бабуся. Зайдіть в село! Вдень в саду з бур'янами, ввечері, потім дискотека. Це тест. Наші діти побачили багато років і мали багато відвідати.



Я знаю, що я не люблю дітей сьогодні. Тут люди, які вважають себе центром Всесвіту і постійно шукають щось, щоб весело. А розваги часто дивляться. Але не всім дітям подобається. Виготовлений досить помітний. Шукайте, скільки позитивних і розумних молодих людей навколо. Чи не ви отримуєте один з тих?



Це де проблема батьків приходить. Учні, як правило, серед тих, хто не грає в дитинстві, які особливо «розглянуті» дітлахом і тепер дають можливість безкоштовно переїжджати до своїх комплексів через дітей. Подушити їх без черг або з піною в роті довести, що це дитина, так що це зробить шум, де і як він хоче. Прощання і прощення, але не сидіти на голову.



Ось ще один чудовий приклад, який вказує на більш широке світогляд сучасної дитини. Пам'ятайте, коли ви були рубані, що насіння кавунів всередині ви будете розбризти, якщо ви його ate? Ви не можете отримати їх зараз. Кожен має власну точку зору та пошукової системи під рукою. І тепер треба відредагувати. Бажаю бути чесною, я трохи ревнощими з них. Вони круті!



Безтурботна дитяча до Що це таке? Кожен вирішує себе, досвід відрізняється. Напишіть все, що ви думаєте про це в коментарях. Від нас бонусний матеріал про те, як підняти дитину без комплексів. Бажаємо вам міцного настрою!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное