Ефективне прибирання барбекю після барбекю

Після мангалВінгс, ковбаси або овочі на грилі ми часто дивуємо, як очистити гриль від жиру і ваги. Але ми не завжди думаємо про це ...

Як часто буває, що після походу в природі ми кидаємо в сумку зі шпаклівками і лежимо там на добу або два, або навіть всі зими і навесні, поки ми знову хочемо приготувати щось на грилі.



"Пошук" гриль А жир все ще задоволення, особливо враховуючи відсутність спекотної води і зручності в країні! - Я думав раніше, поки мій чоловік, Рустам, власник місцевих кебабів, сказав нам пару чудових способів. Я хочу, щоб я знав про це до!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як без зусиль. стриптиз після барбекю. Ефективний і швидкий!

123456Наступний



Про використання миючих засобів і замочування гриля в воді, ми не будемо писати: ви знаєте це без нас. Кітч простий і робочий метод.

Цей метод допоможе вам навіть в Spartan умовах! Для того, щоб перевірити її, можна взяти найбрудніші грилі з останнього року. Все, що вам потрібно, є щільним ущільненим пластиковим пакетом такого розміру, що гриль вільно надходить там, а також будь-який засіб для миття посуду (3-2 ст.) і дуже мало води.

Залийте рідину для миття посуду і воду в сумку. Ретельно розподіліть рідину на стінах пакета. Для цього просто втирайте сумку в руки. Як тільки піноподібні форми в пакеті, відразу помістіть гриль в ньому (примітьте, що гриль не повинен бути гарячим), краваткою і залиште годинник на 10 або ніч. Після того, як всі бруди легко переміщаються з гриля і промивають по потоку води.

155199

Ви також можете вдатися до багаття: за принципом старої казки, що говорить про те, що клин лікується. Добре обпекти гриль на ставці - всі жирні продукти згорнуть, буде невеликий депозит, який можна видалити за допомогою спеціальної щітки гриля. Немає миючих засобів і мінімуму води – краса!

До речі, якщо немає особливої щітки, можна використовувати звичайну щітку для посуду або алюмінієвої фольги.



Добре, найпростіший спосіб залишити на ніч на грилі. Як ви знаєте, росла в ніч і жир набуває вологий. Уранці без допомоги будь-яких спеціальних засобів ви промите гриль з звичайною водою і губкою. Тим не менш, цей метод більш підходить, якщо веселощі відбувається в приватному будинку. Ви не залишите бар в лісі ...

Р

Поради редакційної колегії А так, щоб ваш чистий гриль не занурився протягом тривалого часу без роботи, я раджу дізнатися відмінний рецепт для скумбрія на грилі. Правило простий: без рибних приправних сумок! Кращий маринад для скумбрії - 5 видів спецій і соковитого лимона.





«Як очистити жирну решітку? Легко. Барбекю гриль очищає себе! мій чоловік вирокує, а потім бере сумку і рідину для миття посуду. Цей метод ніколи не виявився. Швидке, без люків, і гриль виходить як новий!

Якщо ви знаєте хорошу і ефективнийЯк почистити гриль, я буду щасливий читати про це в коментарях. Давайте обмінюватися корисними життєвими хаками, так що щоденні питання вирішуються легше і швидше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное