Чому оренда квартир сьогодні некомерційна

Багато людей вважають, що покупка будинку з подальшою орендою є відмінною бізнес-ідеєю, яка забезпечить вам пасивний дохід протягом багатьох років. Як, кожен місяць ви отримаєте тільки гроші від орендарів і жити щасливо. Але це дійсно так просто? досвідчений поміщик сказав: здати І як вигідно це в ці дні.



Я пам'ятаю, як мій бабуся прийшов до молодят за гроші. Гордо йде через двері, як це. Він не прогулявся по квартирі, він плаває. Попереду на неї запропонують баночки з консервованими персиками, сиром сиром або навіть деякими пригодами, привезеними з села. Вона завжди відмовляється, згадує Олег.

Херсон

«Основні роки пройшли з тих пір, і я орендлюю цю квартиру. Тим не менш, мені здається, що тепер тенти і власники переключилися місця. Я один, хто тримається на всіх десятках, поки він залишається з мною. Сама квартира перетворилася з золота шахти в нижню бочку, в якій мій гроші зникне без сліду.



Квартира на ринку стала більш «Що змінилося роками?» Наприклад, кількість нових будівель зросла. В результаті «Хрущовка» і «Сталинка» виявилося непривабливе житло, яке не всім хоче орендувати. Прийміть, що квартира розташована в центрі. Квартира не так вигідно орендувати. й

«Мій бабуся, що використовується для клієнтів, які принесли у звичному інтермедіа. Він отримав невелику нагороду і оцінив квартиру, забезпечивши потенційний орендаря, що нічого краще не можна знайти в районі. Сьогодні жителі стали більш затребуваними. В інтернеті можна переглянути десятки оголошень і завжди знайти щось краще, скаржиться Олег.



«Прийняття студентів буде задоволено застарілим ремонтом. Для розчинників орендарів і меблів подають нове, модне обладнання, а ванна кімната з музичним супроводом, а також персональний паркувальний простір. І вони будуть торгувати останніми. Якщо ви не знижуєте ціну, ви будете шукати більш відповідальний майстер. й

«У вечірку я попросив мене довести ковдру, бо в квартирі нічого не було нічого, і вона була заморожена. У парі днів нагрів повинен бути включений. У мене було скидати все і принести її ковдру. Що ми робимо? Це краще всього місяця нових орендарів. й



Незадоволений поміщик не тільки зіпсував сучасних орендарів, але і їх нездатність. Людина стверджує, що скандали в нічних та варках з сусідами поширені. І погано захопив телефон кожен раз, боячи, що нові тентани зламали щось, затопили нижній поверх або повністю забули відключати газ.



У той же час Олег відзначає, що часто люди не сплачують вчасно. І як тільки вони сподобалися «розривом» і, без попередження, зліва, знімаючи кухонне приладдя разом з шторами. Чоловік впевнений, що, незважаючи на всі клопотання, є майже не вигода від квартири, адже майже всі гроші потрібно класти знову і знову в оренду квартиру.



Так виходить, що Пасивний дохід від оренди майна Не пропустіть. Хоча, можливо, людина просто не щасливий з відповідальними тендентами. А можливо, це «бізнес», який він отримав від свого бабуся, просто не його і хтось більше з них може орендувати квартири сьогодні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное