Як жити сусід, який має два дружини і ресторанний бізнес

Що в вашому розумі може бути. особливості? Наприклад, це сім'я з великою кількістю дітей, адже в наш час вона стала рідкісною. Однак, є більш нетривіальні випадки. Ви дізнаєтесь про одну з цих у нашій статті сьогодні. Ми будемо говорити про три дружини. Інтригу?

28

Недавній, мій подруга Katya і я переїхав в нову квартиру. Повільно почали жити тут і познайомитися з сусідами. Паралельно з нами в квартирі протилежно влаштували дуже незвичайну сім'ю. Людина близько 30 років, дві молоді жінки і три молоді діти.

«Одна з них повинна бути сестра», - думав я. Але моя подруга відразу приховує деякі хитрості: "Анрі, що якщо вони роблять ... добре, вони всі живуть разом з причиною ..." Я вирішив не брати цю тему далі, оскільки це не стосується нас на всіх.

р.

Не доки я зустрів свого сусіда у людини. Я занурю в нього інший день, коли він намагався паркувати свій автомобіль зовні будинку. Засніжений протягом декількох днів і все пройшло. Я думаю, що я можу допомогти чоловіка і ми будемо говорити.

«Я ім'я Костя і це моя дружина Наталя. Дякую за допомогу, мій сусід сказав. Він розповів про зустріч з Катею, і вона відразу ж загибла: «Ха, дружина, тому ім'я Наталі». Дуже цікаво! Звісно, Костя не казала слово про іншу жінку. Але все вийшло на пару днів пізніше, коли ми розбили голову в в'їзді.



"Привіт, Андрей! Зустрічайте дружину Алла, сусід сказав зі посміханням на обличчі. Спочатку я був ембаррасований, але вирішив не відпустити, тому що якось виходить неглибоко. Ми зустрілися і пішли на наші квартири. Я вирішив не сказати нічого, щоб мій подруга зараз. І запрошував Костянтина, щоб нарізати склянку і дізнатися один краще. Він щасливо погодився.

Історія сусіда Костянтина Володимировича 30 років, він мав власний ресторанний бізнес. Разом з сім'єю він переїхав до нової 3-кімнатної квартири, оскільки вони нещодавно мали дитину і для всіх не було. Після того, як чоловік мав два дружини!

Так, сусід легко розповів мені свою історію. Він зданий гордістю себе. «Наташа і Алла – друзі. Насолодіться смачними стравами. Я особисто інтерв'ю, і я дуже любив їх. У всіх сенсах, добре ви знаєте, Костя поділилася і продемонструвала їх спільна весільна фотографія.



"Я вирішив дізнатися їх краще, запитуючи один з них, потім інші. Я не знаю, як вибрати один. Я думав, що це було приємно, щоб змінити все і продовжити трійця. Чому? Просив сусіда.

І тоді він сказав, що він запропонував дівчатам рухатися і жити разом як утрьох. Зрозуміло, вони не розуміли! Тим не менш, вони люблять цю ідею так багато, щоб вони відразу почали жартувати про те, хто б приготував, що б мити посуд, і хто відправиться в магазин.



Після 2 років Наташа була вагітна і народила близнюки. І Алла дала Косту дитину 6 місяців тому. Всі турботи і клопоти подружжя поділяються однаково, жінки спокійно отримуються по будинку і не переварюють. Є три дітей в руках.

Костя не може законізувати свої відносини. Ви тільки повинні замаринувати одну жінку. Але це не турбує всіх, хто в сім'ї. Проблеми тільки з родичами, які не розуміють, як жити таким чином. У зв'язку з цим вони постійно кварелі, або навіть не спілкуються.

, Україна

Я поділився незвичайною історією від життя нашого сусіда з Катею. Вона не чекала, що вона повинна бути виправдана і була шокована: «Я думав, що це тільки відбувається в кіно!» Подивіться на них, які ці трюки?

Я не знаю, але я не думаю, що це щось кримінальне. Якщо люди задоволені всім, чому вони повинні обмежувати себе і відповідати іншим людям ідеї про життя?

Не дивно, що любов не має кордонів. Можливо, ця історія знову доведе, що в житті дуже важливо орієнтуватися на свої почуття, почуття і емоції.



Ви не можете жити таким чином, що кожен навколо вас любить. Хтось не знає вас, але це чудово нормально. Важливо. Відчуйте комфорт і впевненість у виборій

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Подаруйте свої враження в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное