Я збираюся негайно зважити батьків мого чоловіка з моєї квартири, щоб повернутися до нього.

Скільки потрібно зашкодити жінці для її вирішення помста? З одного боку, це може бути розумом, тому що всередині він живе відступом і болем, що ви хочете висихати будь-яким чином. З іншого боку, бажання помсти практично ніколи не виправдовує себе і, навпаки, може додатково посилити розгорнуту стан, в якому людина знаходить себе.



У цій ситуації героїні сучасної історії Юлії. Вона дізналася, що чоловік зрадився на її довгий час, і побажав помста на нього. Як саме жінка вирішила зробити це і що все призвело до того, щоб читати далі в статті.

Я одружився 5 років тому. Мій чоловік і я почав жити в квартирі. І скоро забрали батьків мого чоловіка з села і оселилися їх в одному будинку, який у спадок від батьків. Квартира була порожньою, і я не розумію мій батько-в-право, нарешті переїзд в місто.



Але це не може продовжувати. Я нещодавно дізнався, що мій чоловік зрадився на мене. Зателефонуйте мені трохи, якщо ви хочете, але я буду. Я поставлю свою маму і батько-в-праву з дверей і навіть не дасть часу знайти нову квартиру!

Ось чому це буває: ви даєте чоловіка все, і він посидить в свою душу в поверненні для неї? Я знаходжу чоловіка, щоб мій зламаний серце! Звісно, його батьки не лякаються за те, що він зробив мені. Але я не подбаю! Він пам'ятає про це помста в іншому житті.



Не хочу бачити їх у моїй квартирі. Я знаю, що я зробив неправильно. Але мені це зробити. Нехай мій чоловік думає, що він може лікувати мене як іграшка. Він не може потрапити з ним. Тепер він буде знати, що справедливість.

Звісно, батько-в-право шокував, бо вони не встигли повернутися. Будинок в с. давно продається, а пансіонат не достатньо орендувати нову квартиру. Але варто доглядати? Його син чинив, і не маю нічого спільного з ним. Зустрінемо з проблемами. І я здаю квартиру гідним людям!

Ми приїхали до своєї сторони, навіть запропонували свою допомогу: Юлія, не заперечує себе нічого. Помста для кесона повинна бути солодкою. Я вирішив не залучати інших людей у своїх проблемах, хоча це було приємно підтримуватися. Моя сестра навіть запропонувала чоловіка, щоб заповнювати обличчя, але я просто відчуваю себе шкода.



І чому це сталося? У нас є хороший шлюб. Як мінімум я думав так... Чи є люди, коли речі хороші? Потрібніше драми та інтриги. І я любив його... Я думаю, що я все ще зробити!

Коли мій чоловік дізнався, що я збираю своїх батьків і помирає за розлучення, він почав розірвати на колінах і блювоти за прощення. Чи схожа на фольгу? Немає спини! Я не даю нікому, що мені.



Я запакував всі свої речі і прокинув їх з вікна. І я подарував своїм батькам саме тиждень, щоб зібрати свої речі і зникнути з квартири. Нехай вони вийдуть і скажуть подяку вашому синові. Період!

На ніч я мучився думкам, що я не діяв занадто жорстоко. І я пам'ятаю, як мій чоловік лікував мене і дайте мені йти. Я знаю, що не всі будуть розуміти мене, але я не дбаю. Кожен повинен отримати те, що вони гідні!

У наш час ви навряд чи здивуєте когось з чоловічою невідповідністю. Так само, як і жінка, хоча. Однак, не всі жінки, які хочуть помсти на своїх чоловіках, для чого вони обманюють. Багато людей пробачають їх і дають їм другий шанс. Чи знаєте ви такі випадки?



Зрозуміємо почуття одержуваної жінки. Але ми думаємо, що помста на людину (і до розпаду його невинних батьків) так само, як і неправильноЯк зрадити його. Юлія може реалізувати це після того, як У майбутньому вона допоможе їй не повторювати її помилки.

Ви думаєте, що помста Визначено? Вони поділилися враженнями в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное